Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no juz po spocie jak dobrze policzylem to 7 aut z przewaga na 2,5 TDI :wink:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oniak co ty kudły zapuściłeś czy to ukochana siedzi z toba? :)

Opublikowano

Kunio ja ciebie juz 2 tyg na spotach nie widzialem :question:

Opublikowano

Wracając zatankowałem autko 98 oktanowym paliwem i zaczeło lepiej chodzić, czy to możliwe zeby byla taka rożnica? Jest tez opcja ze poprzednio mialem jakiś gnój bo nie za specjalnie banglało :confused:

Opublikowano

Oniak miał zajebistą czapke z kitą ;)

Opublikowano

Norbi, ja Ci powiem smutna prawde. Dzisiaj jeździłem S4 avant Adasia - podobno miales od niego brac. I powiem Ci ze w porównaniu z jego, to ten Twoj wcale nie jedzie. Juz nie wspomnę o gwiździe turbin ktorego u niego nie ma a u Ciebie... sam wiesz... W koncu to K03 a ta wcale nie powinna gwizdać

lukas23, juz sie nie pokaże bo mam najstarsze auto w klubie :rolleyes: wstyd :redface:

Opublikowano
juz sie nie pokaże bo mam najstarsze auto w klubie

chyba do ciebie podjade i bedzie lisc :wink:

nie gadaj glupot tylko wyciagaj tego pazdziocha z garazu i do wisly :exclaim:

Opublikowano

same srebra :rotfl:

Opublikowano

no nareszcie jakies foty ... :wink:

jednak srebrny to najladniejszy kolor ..... :twisted:

Opublikowano

najmniej brud na nim widać :twisted:

Opublikowano

i same duże motory... w zasadzie tylko mój paździoch mial dzisiaj 4 gary :confused:

Opublikowano
i same duże motory... w zasadzie tylko mój paździoch mial dzisiaj 4 gary :confused:

dobrze ze mnie nie bylo .. byly by dwa stare kondony .... :wink:

Opublikowano

a no faktycznie same V dzisiaj i jeden rodzynek ale jaki :wink: i jakie mial wielkie kola :eek:

Opublikowano
byly by dwa stare kondony

a to by było dobre... nakleić sobie na klapie z tyłu - "stary kondon" i pojechać na zlot...

Opublikowano
byly by dwa stare kondony

a to by było dobre... nakleić sobie na klapie z tyłu - "stary kondon" i pojechać na zlot...

na nastepny zlocik (pewnie letni) trzeba bedzie cos pomyslec .... :wink:

(chyba bedziesz jechał :question: )

Opublikowano
chyba bedziesz jechał :question:

No proste! Na każdy :wink:

spanky, a Ty jedziesz w czwartek czy w piątek?

Opublikowano
chyba bedziesz jechał :question:

No proste! Na każdy :wink:

spanky, a Ty jedziesz w czwartek czy w piątek?

w czwartek ..... o 7.00 wyjazd ...o 9.00 umowiony jestem z Hugo w Piotrkowie Trybunalskim ...

a co jedziesz :question:

Opublikowano
a co jedziesz :question:

No jak nie jade jak jade. Ale ja mogę dopiero w piątek... Pewnie będziemy ganiać z wit.s i jeszcze z kimś.

Opublikowano
a co jedziesz :question:

No jak nie jade jak jade. Ale ja mogę dopiero w piątek... Pewnie będziemy ganiać z wit.s i jeszcze z kimś.

no to super .... :a4fan:

bedziemy czekac w piatek .... :rotfl:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.