Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
bedziemy czekac w piatek

ta, jasne... chyba szczekac do miski :twisted: :wink:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

lookier przywitanie masz gwarantowane na miejscu :lol:

Opublikowano
lookier przywitanie masz gwarantowane na miejscu :lol:

kurna, nie moge sie doczekac piatku...

Opublikowano

loosen up your buttons Lookier :P

czy ktoś jeszcze poza Adamoo zabiera narty/dechy?

Opublikowano

no własnie..bo jak nikt nie zabiera to ja też nie :) Olewam sprawe i tyle..jak coś to się pozyczy sprzęt :-)

Opublikowano
no własnie..bo jak nikt nie zabiera to ja też nie :) Olewam sprawe i tyle..jak coś to się pozyczy sprzęt :-)

Daj spokoj ze sprzetem. Na miejscu cos zorganizujemy.

Opublikowano

no my z oniaczem juz mamy zapakowane nasze jabluszka do kombi takze rzadzimy na stoku :rotfl:

Opublikowano
no my z oniaczem juz mamy zapakowane nasze jabluszka do kombi takze rzadzimy na stoku :rotfl:

O nie! To jak tak, to ja zabieram swój worek po nawozie wypchany słomą i będę szybszy :rolleyes:

Opublikowano

Ja będe nawalony latał po stoku bryką hyhyhy w końcu Burmistrz pozwolił . :P

Opublikowano
Norbi, ja Ci powiem smutna prawde. Dzisiaj jeździłem S4 avant Adasia - podobno miales od niego brac. I powiem Ci ze w porównaniu z jego, to ten Twoj wcale nie jedzie. Juz nie wspomnę o gwiździe turbin ktorego u niego nie ma a u Ciebie... sam wiesz... W koncu to K03 a ta wcale nie powinna gwizdać
Po pierwsze primo jak Ty ze mną jeździłeś miałem kłopot z turbiną która się wyłączała.

Po drugie primo :biggrin: chyba jeździliśmy z innymi Adasiami, bo identycznie mu turbiny gwizdały, co do mocy to on ma 340 KM, a ja na dobrą sprawe nie wiem ile, bo to że jest wpisane w briefie 316 to nic nie znaczy. Tak wiec nie mam pojęcia o co Ci kamanuje :confused: Tak na marginesie Grześka Staszewskiego to niebieskie ścierwo też identycznie gwiżdze... to już trzy, sory sześć złych K03 :rotfl: tak kolego :question::lol:

Opublikowano
bedziemy czekac w piatek

ta, jasne... chyba szczekac do miski :twisted: :wink:

bedziemy pic z kieliszkow :wink: ...

chyba ze ja o czyms nie wiem .... :twisted:

Opublikowano
bedziemy pic z kieliszkow ...

A po piciu z kieliszków będzie szczekanie do miski :wink: no chyba, że ktoś nie trafi, to naszczeka na podłogę :rotfl:

czy ktoś jeszcze poza Adamoo zabiera narty/dechy?

Jakbym miał tobym zabrał. Na miejscu jest full wypożyczalni (cena bodaj ok 30 zeta za dzień?) to chyba nie warto targać ze sobą (ewentualnie buciory cobyś w cudzych grzybach nie chodził :biggrin: ).

Poza tym:

- w piątek impra do rana

- w sobotę zbiórka o 14,30

no jakoś powątpiewam w zbyt aktywne szusowanie.

Tzn oniak na pewno prawdę mówi (że ma specjalne pozwolenie burmistrza :biggrin: )

Opublikowano
Norbi wielkie dzięki za przejażdżkę naprawdę to lata rules
:quattro: Nos problemos amigos
Opublikowano

w czwartek będę mógł dopiero o 18 wyjechać z wawy... Może to i dobrze, będa swoim bzykiem na zlocie :bicz: :twisted:

Opublikowano

uuu to w takim razie nie wiem czy adas da rade za oniaczem :lol:

Opublikowano

w taskim razie pewnie Adasia dogonie :twisted: :wink::bicz:

Opublikowano
w taskim razie pewnie Adasia dogonie

pewnie tak bo to wiesz zwykla oska a tam sniegu po pachy :lol:

Opublikowano
chyba tylko tu :

Byłoby fajnie-cośby się jednak na dechach może pośmigało.

Chociaż coś podejrzane te widoki, bo w Ustroniu na Czantorii pasą się barany http://narty.onet.pl/407357,kamery.html a to przecież niedaleko.

Opublikowano
chyba tylko tu :

Byłoby fajnie-cośby się jednak na dechach może pośmigało.

Chociaż coś podejrzane te widoki, bo w Ustroniu na Czantorii pasą się barany http://narty.onet.pl/407357,kamery.html a to przecież niedaleko.

no te mega lipa... trudno, bedziemy grali w piłke i siedzieli na saunie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.