Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

wy sobie obejrzyjcie zwiastun drugiej części Transformers , TO JEST KOX :kox: :kox: :kox:

przy Audio 7.1 i 120" na projektorze HD wyglada faktycznie miod ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

nic nie przebije "Podziemnego wejścia na strych III" :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomości: 69

Eee Gregor :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=dmgbbGJW6ZE

kox :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Eee tam :decayed:

T4 jest bardziej 'prawdopodobne'. Można się bardziej wczuć :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=dmgbbGJW6ZE

kox :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

W pierwszej części efekty specjalne były OK ale fabuła dla 12 letnich debili. Drugiej częsci wróżę to samo :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest taki typ filmow... dla odmozdzenia, dla efektow... a nie dla myslenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest taki typ filmow... dla odmozdzenia, dla efektow... a nie dla myslenia.

dokładnie :) efekty sie licza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R8[br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 13:01_________________________________________________- Kochanie, gdzie jesteś?

- Na polowaniu.

- A co to tak tam dyszy?

- Niedźwiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka,

Adacneo jeśli jeszcze aktualne to spójrz na Bakery (mój to jakiś z 3,5" wyświetlaczem). Mają ten plus, że nie mają windowsa zablokowanego - łatwo wgrać nowy sofcik i śmigać na nim, bez bawienia się zbytniego oprogramowaniem. Ja na ten przykład mam na Polskę wgraną AM 5.0.5, a na Europę zostawiłem sobie oryginalną kartę z mapami (wystarczy podmienić plik .exe i programy śmigają) Navteq.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam smartfona Samsung i780Navi i bardzo sobie chwalę Można wgrać kilka map w standardzie Automapa, łapie szybko i to co najfajniejsze ma touchpada jak w lapku. Oczywiście dotykowy ekran itp. Tylko wygląd może nie każdemu podchodzić .. bo wygląda jak blueberry. Winda 6 coś tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy Audio 7.1 i 120" na projektorze HD wyglada faktycznie miod ;)

Stary tylko kino , tu żaden projektor nie da ci tego co duuuuuży ekran :good:

Bo to jest taki typ filmow... dla odmozdzenia, dla efektow... a nie dla myslenia.

czyli dla nas :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary tylko kino , tu żaden projektor nie da ci tego co duuuuuży ekran

aczkolwiek ostatnio w domku oglądałem film na projektorze i było na prawdę fajnie. Jakoś przyjemniej niż w kinie. Paczka czipsow i browar w łapie. Rozwalony na kanapie i nikt nie przeszkadza (prócz sierściucha :D ).

Ale oczywiście film nie był tego kalibru z efektami specjalnymi. To był raczej film z treścią :D

Ale przekonałem się, że nie ma co szaleć. Projektory do kina domowego porządne kosztują ok 10k. Ja miałem taki biurowy soniaczek za ok 2k i w dodatku ustawienie projektora uniemożliwiało użycie 5.1 więc była grana wieża (co prawda bass ma przekoks ale to tylko stereo). I na prawde fajnie sie ogladalo. Bez porównania z 5.1 i plazma jak jest zazwyczaj.

Ale można polecieć też bajerą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary tylko kino , tu żaden projektor nie da ci tego co duuuuuży ekran

aczkolwiek ostatnio w domku oglądałem film na projektorze i było na prawdę fajnie. Jakoś przyjemniej niż w kinie. Paczka czipsow i browar w łapie. Rozwalony na kanapie i nikt nie przeszkadza (prócz sierściucha :D ).

Ale oczywiście film nie był tego kalibru z efektami specjalnymi. To był raczej film z treścią :D

Ale przekonałem się, że nie ma co szaleć. Projektory do kina domowego porządne kosztują ok 10k. Ja miałem taki biurowy soniaczek za ok 2k i w dodatku ustawienie projektora uniemożliwiało użycie 5.1 więc była grana wieża (co prawda bass ma przekoks ale to tylko stereo). I na prawde fajnie sie ogladalo. Bez porównania z 5.1 i plazma jak jest zazwyczaj.

Ale można polecieć też bajerą :D

jakie 10k?

ja mam cos takiego

http://www.ceneo.pl/1172258[br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 14:14_________________________________________________

testowalem taki, mialem nawet na spocie. fajny sprzet, duzy ekran. polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...