Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zawsze sa jakies ciekawe ewenementy slimak jak slimak ale Bialy to w sobote pokazal swoje prawdziwe oblicze :rotfl:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Biały opierdzielił kelnerke za zimne placki :bicz: w ostatniej knajpie

Opublikowano

fajnie, że wszyscy wrócili cali, zdrowi i zadowoleni z wyjazdu :wink:

Opublikowano
Biały opierdzielił kelnerke za zimne placki w ostatniej knajpie

to chyba ta sama co ono powiedzial ze ma stanik rozpiety :lol:

Opublikowano
fajnie, że wszyscy wrócili cali, zdrowi i zadowoleni z wyjazdu

Szkoda, ze nie wszyscy byli - dobra nie cisnę tematu niepotrzebnie, rozumiem, że sie nie dało. :frown:

Uuuuch.Dopiero dotarłe do roboty.Cały czas jeszcze lekko wracajacy do życia. Troche żałuję, że nie wracaliśmy razem, ale ... wtedy pieprzyłbym się jeszcze tydzień bez centr zamka, a tak - odebrałem, działa, jestem happy, a Helmut rano pojegał do Andrzeja z Diag. coby rozrząd robić. Teraz nerwowo czekam i modlę sie coby w ciągu dnia NIE zadzwonił (umówiliśmy się, że przekreci, jak będzie jakiś probem :wink: ).

Na jutrzejszego spota - Corollką :biggrin:

[ Dodano: 05-03-2007, 10:42 ]

A! Nie macie pojęcia, jak oniak zapunktował, jak powiedział mojej kobiecie per "żona" :rotfl::rotfl::rotfl: (że niby moja, oczywiście, a nie oniaka :wink: :twisted: )

Opublikowano
a Helmut rano pojegał do Andrzeja z Diag. coby rozrząd robić. Teraz nerwowo czekam i modlę sie coby w ciągu dnia NIE zadzwonił (umówiliśmy się, że przekreci, jak będzie jakiś probem ).
Ooooo nie mam co robić to może podjade z ciekawości obejrzeć wymiane w AKN-iku, to sie szepnie Andrzejowi żeby dorezał tam ze sto kuni Wit,s-owi :lol:

[ Dodano: 05-03-2007, 11:18 ]

Będzie Andrzej zdejmował dekle zaworowe, coby zerknąć na wałeczki :question:

Opublikowano

moze lepiej nie bo nie wiem czy wit ma takie pojemne wiadereczka jak sebmis :wink:

Opublikowano
Będzie Andrzej zdejmował dekle zaworowe, coby zerknąć na wałeczki
eeeeeeeeeeeeee.... nie wiem, znaczy sie - chyba nie. Powiedział, że jak wszystko bedzie wyglądało czysto i OK, to nie, ale tak mocno zaufałem Twojej opinii i samemu Andrzejowi, że zwracałem tylko uwagę na słowa klucze:

"wymiana pompy wody"

"blokowanie czegośtam, a nie malowanie markerem"

"wymiana czegośtam, bo niedrogie, a jak się w przyszłości wysypie to znowu trzeba będzie wszystko rozbierac"

"ori części"

i nie skupiałem się za bardzo na kwestiach technicznych, na których i tak niewiele się znam.

Mam taki zwyczaj, ze po wszystkim bardzo szczeółowo staram się dopytać.

:biggrin:

Opublikowano

wit.s przyznaj się, że nie byłeś w stanie jeszcze się na tyle skupić co mówił Andrzej... jeszcze ze dwa dni będziesz dochodził o siebie :P:bicz:

Opublikowano

Co prawda, to prawda. Zawsze mam długi okres inkubacji, a w czoraj jeszcze realtywnie wczesny wyjazd i cały czas za kólkiem. Nota bene foch był straszliwy, bo prawie cały czas były okolice dwóch paczek :twisted:

Opublikowano
a w czoraj jeszcze realtywnie wczesny wyjazd i cały czas za kólkiem

bo wit trzeba bylo "myslec logicznie" i pojechac z nami a pompke poczta wyslac :wink:

mamy kilka nowych zwrotow do nauczenia po tym Zlocie a jutro spot z mon cheri :rotfl:

Opublikowano

"myśl logicznie" by Klaudyna

"olej kujawski" by Ono

"poproszę trzy fotele, za***iste" by Ono

"eyyy" by Lookier

"zaraz wpada Harry Brown" by Adamooo

"

Opublikowano
Harry Brown

a kto to jest ten harry bo glosno bylo o nim w czwartek :rotfl: i akcja z kwiatkami :rotfl:

Opublikowano
te ale co sie stało ze Skubim bo rano go widzialem a potem juz nie

Ledwo dojechałem... w domu mierzyłem temperaturę i miałem 39,4 dogorywam... Dziś diagnoza ANGINA ! Kurde miałęm się zabawić i tak było, ale z dziećmi w pokoju :frown:

Pomimo choroby uważam że było super :a4fan:

Opublikowano
ANGINA
ANGELINA??? A mialy cie dzieci pilnowac... :twisted:
Opublikowano

no rano w niedziele wiktorie jeszcze widzialem ale pozniej to nie ale fakt cora go pilnowala :wink:

Opublikowano
Będzie Andrzej zdejmował dekle zaworowe, coby zerknąć na wałeczki
eeeeeeeeeeeeee.... nie wiem, znaczy sie - chyba nie. Powiedział, że jak wszystko bedzie wyglądało czysto i OK, to nie, ale tak mocno zaufałem Twojej opinii i samemu Andrzejowi, że zwracałem tylko uwagę na słowa klucze:

"wymiana pompy wody"

"blokowanie czegośtam, a nie malowanie markerem"

"wymiana czegośtam, bo niedrogie, a jak się w przyszłości wysypie to znowu trzeba będzie wszystko rozbierac"

"ori części"

i nie skupiałem się za bardzo na kwestiach technicznych, na których i tak niewiele się znam.

Mam taki zwyczaj, ze po wszystkim bardzo szczeółowo staram się dopytać.

:biggrin:

Pozytywnie :biggrin:
Opublikowano
Pozytywnie

YES!

Aż mi delira na chwilę przeszła :biggrin:

Opublikowano
a kto to jest ten harry bo glosno bylo o nim w czwartek i akcja z kwiatkami

a to kumpel Adamoo, jego sie pytaj :wink:

Ledwo dojechałem... w domu mierzyłem temperaturę i miałem 39,4 dogorywam... Dziś diagnoza ANGINA ! Kurde miałęm się zabawić i tak było, ale z dziećmi w pokoju

Pomimo choroby uważam że było super

stary martwiliśmy sie o ciebie :bicz:

Opublikowano

nie no teraz to harry bedzie kultowa postacia u nas :lol:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.