Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:cool1:

Ja już wyjąłem rękę ze spódnicy koleżanki :polew:

Tylko jeden mankament. Od razu przy kupnie tego auta poproś właściciela o dodatkowy komplet tarcz i klocków.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:cool1:

Ja już wyjąłem rękę ze spódnicy koleżanki :polew:

Tylko jeden mankament. Od razu przy kupnie tego auta poproś właściciela o dodatkowy komplet tarcz i klocków.

http://www.allegro.pl/item571955965_ksport_hamulce_big_brake_kpl_330mm_tuning_wybor.html

5 tysi

Opublikowano

253288765_519f4e33f1_b.jpg

audi-rs4-quattro.jpg

2007_audi_rs4_official_review.jpg

2005%20Audi%20RS4%201280x960_8.jpg

car39lg.jpg

No ale przede wszystkim ten widok:

audi_rs4avant2006_002.jpg

audi_rs4_engine.jpg

Opublikowano

czemu tylko przednie szyby opuszczane?

Opublikowano

A po co kogoś wozić z tyłu w Rs4? :)

Opublikowano

Według etki to 360mm, więc te nie podchodzą.

A po co kogoś wozić z tyłu w Rs4? :)

No jak to po co?

Żeby wożić pijanych kolegów z A4 klub z tyłu :naughty:

Opublikowano

W środku RS4 B7 wymiata to fakt, B5 trąci szczurem, a nie tylko myszką, ale jak miałbym do wyboru RS4 B5 i RS4 B7 to na to drugie nawet nie chciałbym... co tu dużo gadać. Do mnie nie trafia, chociaż wiem ,że jest to za***ista fura niestety przez ciekawą akcję Audi obdarzona 360 końmi. Żenada.

Zmieniają softy na słabsze bo dwumasy siadają :polew: litości...[br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 22:25_________________________________________________Klocki do RS4 B5 to obecnie 500 zeta, tarcze trochę więcej, więc nie kwasic mi tu proszę.

Opublikowano

Klocki 500 zeta? Ale ta cena to skąd? Jakieś podróbki?

Opublikowano

A do swojego to teraz niby w ASO kupujesz??

Opublikowano

A po co kogoś wozić z tyłu w Rs4? :)

:bicz3: Jak to po co - żona, dzieci - lodówkę przewieźć :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Norbas, zamawiam jazdę próbną - tzn. na miejscu pasendżera ofkors. :kox:

Opublikowano

No bo do RS4 z hamulcami nie spotkałem się że sprzedają gdzieś po za serwisem. Dlatego tak stwierdziłem.

Z tego co wiem to ATE je robi. Więc może

Opublikowano

Norbas, zamawiam jazdę próbną - tzn. na miejscu pasendżera ofkors. :kox:

leszczu :decayed: poczuj prawdziwe emocje, ja nie mogłem dojść do siebie przez kilka dni :decayed:[br]Dopisany: 05-03-2009, 23:03:43_________________________________________________Adrian najlepsze życzenia imieninowe :drinks: jeszcze zdążyłem :)

Opublikowano

RS4 B7 to jakas porazka stylistyczna .. jak cale B7 :polew: [pewnie bedzie wojna :wink4:] ...

RS4 B5 to klasyk ... sztuka sama w sobie i odwalcie sie ... :kox::naughty::polew:

Opublikowano

to fakt,musze przyznac ze moja wczorajsza przejazdzka na spot z Norbim byla bardzo sympatyczna :shocked:,ale poza moca i zawieszka b6 jest jeszcze jecna bardzo pocieszajaca rzecz a mianowicie hamulce,nie strach tym przydepnac bo wiesz ze sie zatrzymasz i to tez trzeba wziac po uwage,jeszcze raz dzieki za transport i powrot dla Nosfera-kiedy zmieniamy zawias?

Opublikowano

W środku RS4 B7 wymiata to fakt, B5 trąci szczurem

Wymiata nie wymiata.

B5 po lifcie jest bardzo ładne.

C7605909_5.jpg

Łosice ale Piaseczno...Ktos kojarzy?

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7605909

I ta, piekny karbon w srodku, fotele :kox:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6660598

Opublikowano

RS4 B7 to jakas porazka stylistyczna .. jak cale B7 :polew: [pewnie bedzie wojna :wink4:] ...

No patrz... to skąd te bandy "wannabies" chcących duży grill rezać w B5 i B6. Jakoś w drugą stronę to nie działa :polew:

Idąc dalej, ta "porażka stylistyczna" dotyczy w takim razie wszystkiego co Audi wypuściło od czasów B7 :gwizdanie:

RS4 B5 to klasyk ...

No.. już niedługo będzie go można na żółte blachy zarejestrować :polew:

Opublikowano

No.. już niedługo będzie go można na żółte blachy zarejestrować :polew:

Ale i tak takie żółte blachy wciągają nosem 99% aut na drodze...

Opublikowano

No.. już niedługo będzie go można na żółte blachy zarejestrować :polew:

Ale i tak takie żółte blachy wciągają nosem 99% aut na drodze...

Nie kwestionuję osiągów tylko wygląd :cool1:

Opublikowano
Adrian najlepsze życzenia imieninowe :drinks: jeszcze zdążyłem :)

Dziękować, szkoda że tylko nie mogę dziś zaszaleć.

Ale w przyszłym tygodniu napewno odbijem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.