Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

ooo przod tez to zalezy jak czesto maja ci zabierac dowod jak raz w miesiacu to wystarczy 70 % :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

panowie tak z innej beczki, jak mocno przyciemniać szybki?? robie przód też

Nie mocniej niż ono - a tak dla przypomnienia - ile on ma?

Przód też? hmmmm no, ryzykant jesteś :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ty taki nie mily co?

e tam nie miły , czepiam sie .....tak jak ty :)

Nie mocniej niż ono - a tak dla przypomnienia - ile on ma?

A ja nie wiem ile mam w % wiem że tył jest naj a środek średni. A ty poź zrób sobie tył średni a przód bardzo leciutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki. Deklarować sie kto będzie na dziś na spocie. Nie chciałbym dziś samotnie robić spota Corolla Klub Polska :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem na 99% :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bede mial transport to bede Kichol tez mowil ze jest na spocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyhyhhyhy ale koks :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no to piknie to zdjecie walne na okladke plyty ze zlotu :rotfl: ale bardziej koksowe zdjecia sa z czwartku :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak bo ogorki byly z tesco :rotfl: ale to nie ogorasy a Mon cherry :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BUCHAHAHAHAHA

No, leżę na podłodze i kwiczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby nie snuć domysłów to to cudo do ONO należy, podobnie zresztą jak wypięta ....na zdjęciu powyżej

no tak ono i wszystko jasne ciekawe co na to Qrysia Pozia jak zobaczyla te photo :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze chłopaki w tle (Murzyn, MorgothDBMA, Łukasz) nieświadomi rzeczywistości :rotfl:

[ Dodano: 06-03-2007, 12:17 ]

Lukas, a Ciebie jakby co to skąd się zabiera na spota :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Cię chyba siekne!!! To moje tanie auto temu Twojemu drogiemu dupe łoi jak chce
nie porownuj 2.7BiTurbo do 1,8T ;) Jakby nie łoił to całkiem bym cie wybrechtał :D Mi tu chodzi o to ze zaoszczedziles na S4 i teraz dokladasz ciagle :rolleyes: widzisz sens ?
Nie zaoszczędziłem, tylko był w normalnej cenie, a w/g Ciebie jak bym dał 10 tysi więcej to byłoby rewelacyjnie :biggrin: skąd bierze Ci się takie myślenie. Nie wiem o co Ci kamanuje mister Kunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i byliśmy w palmiarni hyhyhyhyhy

screenhunter01mar061228uq8.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuniak Ono ma racje.. lubisz się czepiać człowieku, jeszcze rozumiem gdybym sie w jakis sposob puszył, ale z natury jestem zupełnie w drugą stronke. Czasem coś musi sie zj***ć bo to Audi a nie Nissan i do tego jeszce tam pare kucy upchnłęli więc... a zresztą.

Tera info dla Wit's-a. Furka wygląda fajowo taka rozebrana, cieknie z silnika jak z zarzynanej świni(ile dolewałeś oleju miedzy wymianami?), ale wszystko bedzie uszczelnione, jakieś kółeczko prowadzące pokazywał mi Andrew miało luzy też wymieni, ale wałki stary to masz 1 klasa, muchia nie siada :exclaim: Generalnie motorownia w super stanie

aaaa i płytke pod silnikiem masz w strzępach, radze wymienić. Andrzej ma podróbe ale bardzo solidna i z pasującymi otworami na śruby( co żadko się zdarza) kuknij mu to pewnie odsprzeda, bo szkoda alternatorka zeby go szlak trafił.

Na spocie jestem na stówe :exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozio + Wit kiedy dajemy na grupowe przyciemnianko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tera info dla Wit's-a. Furka wygląda fajowo taka rozebrana, cieknie z silnika jak z zarzynanej świni(ile dolewałeś oleju miedzy wymianami?), ale wszystko bedzie uszczelnione, jakieś kółeczko prowadzące pokazywał mi Andrew miało luzy też wymieni, ale wałki stary to masz 1 klasa, muchia nie siada Generalnie motorownia w super stanie

aaaa i płytke pod silnikiem masz w strzępach, radze wymienić. Andrzej ma podróbe ale bardzo solidna i z pasującymi otworami na śruby( co żadko się zdarza) kuknij mu to pewnie odsprzeda, bo szkoda alternatorka zeby go szlak trafił.

Na spocie jestem na stówe

Miód na me serce lejesz brachu.

Zabawne. Oleju nie dolewałem nic (co prawda przy ostatnim przeglądzie kolo coś o tym wspominał, ale twierdził, że zmiana oleju załatwi sprawę - hehehe sie mylił).

Płytkę załatwiłem w Wiśle, zawracając na jakimś gównianym pagórku - pogadam z Andrzejem, jak nie są to jakieś zbyt kosmiczne koszty, to jak najbardziej się zdecyduję.

[ Dodano: 06-03-2007, 12:47 ]

Pozio + Wit kiedy dajemy na grupowe przyciemnianko :)

Czekam na propozycję terminu :-).

Byle nie najbliższy weekend, bo jadę do Tarnowa.

Oj powoli przestanę się wyrabiać z kasą hehehe, wiec jeśli myślisz 3 autka = solidny rabacik to jestem zainteresowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mialem dzisiaj jechac ale wciaz nie wiam jak przyciemnić.... Witek kiedy będziesz miał fure?

[ Dodano: 06-03-2007, 12:50 ]

jestem gotowy już dziś jechać... Adam dzwoń i umawiaj nas i wytarguj rabat - tobie idzie to najlepiej :twisted: :bicz:

[ Dodano: 06-03-2007, 12:51 ]

Dawaj Brynia ja juz wiem jakie :rotfl:

No dobra przekonałes mnie, tzn ja je załączam tylko z jednego konkretnego powodu, bardzo mi się podobają, chyba sobie jakieś na tapete w lapie ustawię :rotfl:

Obrazek

Obrazek

Te zdjęcia panienek które się ostatnio pokazały w ,, na luzie" to nic w porównaniu z tymi powyżej. No co trochę radości dla kobiet tez być musi.

A tak swoją drogą to fajniutkie te wasze brzuszki :biggrin:

kurde nie pamiętam tego pozowania... Brynia coś ty mi dolewala do kielicha :lol::question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...