Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chłopaki do jakiej miejscowosci się wybieracie w lipcu jak to nie tajemnica oczywiście ?? :wink:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a moja połówka leży u mnie w domu w lodóweczce :cool:

E chłopaki dzisiaj nie wpadam bo w robocie jestem tak jak pisałem wcześniej..

Za tydzień tez wypada mi dzien pracy :-( więc też sie nie pojawie..Jakoś dupnie mi wychodzi ten grafik :???:

A wybieramy się jakoś na mazurki (obok Giżycka, Harsz)..ale to jeszcze nie potwierdzone :smile:

[ Dodano: 2006-05-23, 14:17 ]

A jeszcze pytanie z innej beczki..macie jakiś dostęp to fajnych laptopków..noszę się z zamiarem zakupu i się zastanawiam co gdzie i za ile :mrgreen:

Macie jakieś propozycje, możliwości kontakty..proszę na priv :grin: thx

Opublikowano

Adamoo mówisz masz :) za jakieś 650$ kupuje cie laptopa w usa. Są dużo tańsze niż w Polandzie. Przeglądaj www.circuitcity.com

jak znajdziesz coś dla siebie to daj znać to go zgarne.

Ono moja jest blondi ale nie plastikowa bo jej powiedziałem, że ma się nie malować. No a jak :)

chłopaki życze miłego spotu dzisiaj. zapodajcie poźniej fotki.

Opublikowano

Ej no kurde to kto na spota przyjedzie ? Jak coś to zrobimy za tydzień

Opublikowano

mnie dzisiaj nie ma nie mam auta ani czasu mam 2 egzamy jeszcze w tym tyg ja bede za 4 tyg na spocie :razz:

Opublikowano

Ja mialem wkoncu dzisiaj być i chyba bede. Mam wyjezdzac za 30-40min.

Opublikowano

Ja na 19 odpadam niestety :( w pracy musze zostac, napewno pojezdze pozniej, wiec jesli ktos bedzie gdzies o 21 to ja jestem chetny :)

Opublikowano

To moze przesuniemy spota o godzine? Mi nie przeszkadza.

Opublikowano

Widze jak nie ma prowadydiera to i spota ciezko zorganizowac :razz: to jest moj pierwszy raz kiedy mnie nie bedzie :cry: ale odbijemy to na mazurach :mrgreen:

Opublikowano

Noo ja też nie bede bo sam bym był :P

Opublikowano

Jade jak nikogo nie spotkam to sie wkurze :wink: , wkoncu pierwszy raz na spocie.

Opublikowano

Noo to chyba źle sie wstrzeliłeś . :???:

Opublikowano

Z tego co pamietam to było juz chyba 7 spotkan a kolega zapowiadał sie na 2 i wybral takie na ktorym nikogo nie bedzie pechowy poczatek :razz:

Opublikowano
to jest moj pierwszy raz kiedy mnie nie bedzie

dzisiaj też był pierwszy raz nie na spocie ale z tego co czytam to chyba nie było spota :?: ono byłeś :?:

Poziek chyba nie pooglądasz fotek :sad: ...a taka za***ista pogoda dzisiaj była...

Jade jak nikogo nie spotkam to sie wkurze , wkoncu pierwszy raz na spocie.

:shock: kolega chyba na gorszy termin nie mógł się wstrzelić :sad:

Opublikowano

uff to dobrze ze nie bylo spota bo nie moglbym sobie tego wybaczyć :razz:

Poziek to tam pewnie teraz ciezko zapiernicza na te zielone :mrgreen:

Opublikowano

hehe witka..no Poziek musi zarobić troche &&& na aczwórke :-)

Poziek jak już sobie wybiore kompa to wyslesz mi ? :grin:

Ile kosztuje przesyłka i czy będzie bepzieczna ?:> :oops:

Nigdy nie ściągałem nic z USA więc nie wiem co i jak..

Opublikowano

adamooo za 3 tyg ja CI przywioze

a tak pozatym to zalatw ta chate dla nas na lipiec termin znasz i powiedz po ile zrzuta :?:

Opublikowano

Spot byl niezly. Pokazal bym wam zdjecia ale nie zabralem statywu i nie mialem jak sobie zdjecia sam zrobic. Poczekalem 30min, nikt sie nie zjawil i pojechalem. Malo nie mialem stluczki bo jakas L-ka krecila sie kolo mojego auta probojac zaparkowac przez 10 min :???:

Opublikowano

Uuu przykro mi strasznie Kamil że tak dziś wyszło :(

Za to dzisiejsza noc była super, pod s dużo się działo. Poziek poszukaj mi sprzęgła w stanach :) może ACT. Bo moje już pada strasznie :(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.