Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a troszkę za szybko i za często zmieniałem pasy na toruńskiej...

Za częste i szybkie zmiany pasa raczej nie zatrzymują, a bynajmniej nie słyszałem żeby było to karane.

Musiałeś coś więcej nabroić Ty niedobry :kox::naughty::tongue4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zapierniczal ze 110 pewnie :tongue4:

Opublikowano

Elo

Bryziek się kłania :decayed:

Opublikowano

Bryer? :mysli:

Opublikowano

Poziek.........włączcie obywatelu telefon bo się kurcze dodzwonić nie możemy do was a musimy pogadac.....

Opublikowano

Elo

Bryziek się kłania :decayed:

Poziek wyzdrowiałeś? Ścignim siem?

Opublikowano

Elo

Bryziek się kłania :decayed:

Poziek wyzdrowiałeś? Ścignim siem?

:shocked: No to ja już ide furmankie grzać. Brylik postawa :good:
Opublikowano

Scignalbym sie i ja z Wami... ale nie chce Wam wstydu robic tedeikiem :polew:

Opublikowano

Scignalbym sie i ja z Wami... ale nie chce Wam wstydu robic tedeikiem :polew:

zamiast wstydu to chyba lepiej pasowało by dymu :naughty::kox:
Opublikowano

Poziek wyzdrowiałeś? Ścignim siem?

Brylik, nie mogę zbytnio teraz, a chciałbym to obejrzeć - przełóżcie może z Bryźkiem termin tak żeby widownia mogła popatrzeć :kox:

Opublikowano

Poziek wyzdrowiałeś? Ścignim siem?

Brylik, nie mogę zbytnio teraz, a chciałbym to obejrzeć - przełóżcie może z Bryźkiem termin tak żeby widownia mogła popatrzeć :kox:

W ten sposób kolejna zima nas zastanie zanim się ścigniemy bo komuś ciągle nie pasuje.

Mi nie pasuje we wtorek :disgust:

Opublikowano

W ten sposób kolejna zima nas zastanie zanim się ścigniemy bo komuś ciągle nie pasuje.

Mi nie pasuje we wtorek :disgust:

I po co ten stres ? I po co te nerwy Bryliczku ? :tongue4:

Opublikowano

Ustawcie się na jutro na godzinę 21.

Opublikowano

Poziek wyzdrowiałeś? Ścignim siem?

Brylik, nie mogę zbytnio teraz, a chciałbym to obejrzeć - przełóżcie może z Bryźkiem termin tak żeby widownia mogła popatrzeć :kox:

W ten sposób kolejna zima nas zastanie zanim się ścigniemy bo komuś ciągle nie pasuje.

Mi nie pasuje we wtorek :disgust:

Brylik a może w środę przy okazji .... :naughty:
Opublikowano

Krzyniek dobrze mówi środa 21... :naughty: :naughty: :cool1:

Opublikowano

przełóżcie może z Bryźkiem termin tak żeby widownia mogła popatrzeć :kox:

Właśnie.. :naughty: :naughty: :kox:

Opublikowano

A któż się tu odezwał? :naughty:

A może i Ty A3 staniesz na kresce, swoim?

Opublikowano

Kolkov

Jakbyś nie zapierdlał jak wściekły to by sie nie czepili :naughty:

Dzięki za pobudkę :zemdlal::baseball::D

A któż się tu odezwał? :naughty:

A może i Ty A3 staniesz na kresce, swoim?

A3 objeżdża S8-mki więc i z S4 sobie poradzi zapewne :guma:

Opublikowano

Ja jestem chętny moge się ustawiać :gwizdanie:

Opublikowano

Jestem gotów - umyłem Stilaka i nie powiem co jeszcze zrobiłem ...

...2 razy.

Widzę, że to będzie najbardziej hardcorowy streeet.

wrum, wrum - łańcuszki w rowerkach naoliwione ...

:punk: :punk: :punk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.