Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

norbi nie masz co sie martwic jak zobaczylem tydzien temu jaz zrywasz asfalt na torwarze to musi byc wszystko ok

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bo norbi ma pod macha stunikowany silnik od melexa MegaWattEdition :rotfl:

Opublikowano
jak zobaczylem tydzien temu jaz zrywasz asfalt na torwarze

no jak zrywał jak go dopiero co kladli dla nas specjalnie zebysmy mogli jezdzic po rownym :question:

Opublikowano

Siema kobietki moje - Lukas namiary :exclaim:

pierdziele lans i zapierdzielam na 15" przez całe wakacje :exclaim: :exclaim: :twisted: :twisted:

na quattroxenonie bo wsadze czwarty w lampy tyle na wstecznym :rotfl::rotfl::rotfl:

Opublikowano

wujku poziek sugeruje zenona np w gałce zmiany biegów :biggrin: ....coś jak Łukaszek miał :wink:

"15 robia oko...nie zmieniaj..lans malinowy :cool::rotfl:

Opublikowano
bo wsadze czwarty w lampy tyle na wstecznym :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Ja myślałem o oświetleniu schowka :D Ale koks by był :D

Opublikowano
Ja myślałem o oświetleniu schowka

nieżle ale...kolega zrobił zenon dla skuterka kilka lat temu :smile:

Opublikowano

do h*ja zrobie sobie cały pakiet oświetlenie w xenonie i nikt mi nie podskoczy :exclaim: a stosunek ceny do jakości będzie zachowany :rotfl:

Opublikowano

to widze popłyneliscie z tym pakietem oswietlenie :rotfl: Poz juz wysylam namiary :wink:

Opublikowano

namiary dostałem - nawet blisko do miejsca gdzie będziemy rezać :wink:

koks :rotfl::bicz:

Opublikowano
pierdziele lans i zapierdzielam na 15" przez całe wakacje

pamietaj .. maja byc stalowe ..... :twisted: :twisted: :twisted:

Opublikowano

Panowie, co zazwyczaj porabiacie po spotkaniu się o 19:00 przy Torwarze? Ile czasu tam jesteście (stoicie)??

Wczoraj podjechałem "trochę" spóźniony (no, ale pez przesady...) a tu nikogo ani widu, ani słychu... (Za wyjątkiem zaparkowanego niebieskiego Avanta, ale może to przypadek...)

Opublikowano
Panowie, co zazwyczaj porabiacie po spotkaniu się o 19:00 przy Torwarze? Ile czasu tam jesteście (stoicie)??

Wczoraj podjechałem "trochę" spóźniony (no, ale pez przesady...) a tu nikogo ani widu, ani słychu... (Za wyjątkiem zaparkowanego niebieskiego Avanta, ale może to przypadek...)

Bo wczoraj spocik był nie na Torwarze , tylko pod Realem na Połczyńskiej :wink:

Opublikowano

MIKUZZ, spocik był w Forcie Wola :wink:

Opublikowano
Za wyjątkiem zaparkowanego niebieskiego Avanta,

a ta rakieta to Zółwia :twisted:

Wczoraj podjechałem "trochę" spóźniony

w pierwszym poscie jest napisane ze jak ktos nie ma mojego numeru to Pw pisac latwiej sie w tym momencie znalesc :wink:

Poź to sprawdzaj ten towar i jak bedzie ok to dawaj znac

Opublikowano

spoko Lukas grama dostaniesz :lol:

Opublikowano

tylko pamietaj o tej mojej navi sie popytac

Opublikowano

wyjazd na rezanko - narazie panienki moje rozwiązłe - koncert PCD czeka :exclaim: :wink::bicz::bicz:

Opublikowano

No worcilem od VWSZ. od lookiera i... no co prawda sie spoznil :twisted: ale tak mi zalatwil na cacy, ze slowa nie dam na niego zlego powiedziec :)

Moj stary pazdzioch znow jezdzi jak nowka :a4fan::audi:

Opublikowano
No worcilem od VWSZ. od lookiera i... no co prawda sie spoznil :twisted: ale tak mi zalatwil na cacy, ze slowa nie dam na niego zlego powiedziec :)

Moj stary pazdzioch znow jezdzi jak nowka :a4fan::audi:

a co Ci takiego zrobil .... :question:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.