Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kunszt jazdy tego kolesia mnie rozjebał kompletnie, ale może to dlatego że jestem laikiem w tym temacie, niech może się Adaho i reszta upalaczy dwukółek wypowie :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kuuuuuuuuuuuuurwa kto słyszał żeby w środku miasta łania wskakiwała na moje A4 ;(:(:(:(:(:(:(:(

Wracam z Zakopca do domu z dziurą w przedniej szybie ;(:(:(:(:(:(:(:(:(

Opublikowano

Kuuuuuuuuuuuuurwa kto słyszał żeby w środku miasta łania wskakiwała na moje A4 ;(:(:(:(:(:(:(:(

Wracam z Zakopca do domu z dziurą w przedniej szybie ;(:(:(:(:(:(:(:(:(

WOW :blink:

Opublikowano

"Aliens" na Polsacie .... :kox: :kox:

Opublikowano
fecdadde121453dd.jpeg
Opublikowano

Jak tam robaczki święta ? :naughty::hi:

Opublikowano

Jak tam robaczki święta ? :naughty::hi:

f*ck, przytyłem już chyba z 2 kilko :thumbdown:

http://www.zw.com.pl/artykul/2,352828_Skosil_drzewo__nic_mu_sie_nie_stalo.html

jak przejechałem koło wraku to pomyślałem że napewno był jakiś trup, a tu takie rozczarowanie :shocked: tym bardziej że nie skosił jakiegoś cienkiego drzewka tylko tak na oko ponad 20cm średnicy drzewo

Opublikowano

Ja w tym roku jestem dyżurnym kierowcą i wożę pijaków. :decayed:

Nie wiem jak Wy to robicie, że zawsze na święta tyjecie, bo ja to chodzę zawsze głodny... :decayed:

Opublikowano

u mnie święta ok.

tylko przed świętami .... :confused4:

http://www.tvn24.pl/12690,1595143,0,1,tragiczna-droga-krzyzowa,wiadomosc.html

http://wiadomosci.wp.pl/kat,9972,title,Motocyklista-wjechal-w-procesje-1-osoba-nie-zyje,wid,11030780,wiadomosc.html

ten co zginął to nie był z Latowicza,

kierowca motocykla: -1,3 promila

- bez prawka

-motocykl nie zarejestrowany

Opublikowano

(...)kierowca motocykla: -1,3 promila

- bez prawka

-motocykl nie zarejestrowany

Nie ja.

Ja nie siadam za kierę po % :decayed:

A tak BTW.

Aleście tematy wybrali.

Lepiej zacznijcie opowiadać co najbardziej podczas Świąt podoba się Wam w Waszych Kobietach.

Możecie też mówić o cudzych kobietach :naughty: :naughty:

Opublikowano

Lepiej zacznijcie opowiadać co najbardziej podczas Świąt podoba się Wam w Waszych Kobietach.

Możecie też mówić o cudzych kobietach :naughty: :naughty:

Nie odzywa się :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Bedzie ktos jutro na spocie?

Opublikowano

Ja jak zwykle :decayed:

Opublikowano

Lepiej zacznijcie opowiadać co najbardziej podczas Świąt podoba się Wam w Waszych Kobietach.

Witeś, ciekawe pytanie. Widać, że trochę już znasz życie... :naughty:

Do jutra Pany. :)

Opublikowano

Siema OL

Słuchajcie mam już dosyć problemów z autem ( od miesiąca stoi ) - który serwis audi w Warszawie możecie polecić ??

Opublikowano

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.