Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

OMG!! :slina:

WHY, WHY!!??!!??!!

FOR MANEJ :decayed:

ragga szuka fury, to wkleilem :rolleyes::naughty:

Opublikowano

E tam!! Przesadzacie :decayed:

Opublikowano

Koledzy kto ma VAG-a w Ursusie i okolicach :hi:

Opublikowano

Koledzy kto ma VAG-a w Ursusie i okolicach :hi:

http://www.audiwarszawa.pl/auto_viva/ :>
Opublikowano

Kolega spec44 ma takie samo zdjęcie w podpisie jakie miał kolega Bergerac. :kox::cool1:

Opublikowano

Jeśli to wprowadzą, to na spoty nie będę miał po co przyjeżdżać. :confused4:

A w zamian tego będę zmuszony przyjeżdżać tam gdzie Poziek rozstawi grilla :polew:

Opublikowano

To tylko projekt. I na pewno nie przejdzie. Nie przy takim lobbingu.

A szkoda bo w Nowym Yorku jest za***iście sprawdzona sprawa. To samo w Danii w klubach nie palą, można się wypsikać perfumami i jak się wychodzi z klubu to się dalej pachnie a nie śmierdzi jak kapeć.

Ech....tylko się człowiek wkurza :naughty:

[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2009, 10:55_________________________________________________

Jeśli to wprowadzą, to na spoty nie będę miał po co przyjeżdżać. :confused4:

A w zamian tego będę zmuszony przyjeżdżać tam gdzie Poziek rozstawi grilla :polew:

a to miło Adrian, miło z twojej strony :tongue4: :tongue4: :tongue4::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A szkoda bo w Nowym Yorku jest za***iście sprawdzona sprawa. To samo w Danii w klubach nie palą, można się wypsikać perfumami i jak się wychodzi z klubu to się dalej pachnie a nie śmierdzi jak kapeć.

Dokladnie...

Opublikowano

Aaaa właśnie ten gril to w prezencie mister somsiad :naughty:

Opublikowano

Koniec jarania!

Koniec prania i prasowania ;)

1171536941_207901-f174c98b671bca0fc1b07a766c8c51fa.jpeg

Opublikowano

A szkoda bo w Nowym Yorku jest za***iście sprawdzona sprawa. To samo w Danii w klubach nie palą, można się wypsikać perfumami i jak się wychodzi z klubu to się dalej pachnie a nie śmierdzi jak kapeć.

Dokladnie...

Dokładnie... dokładnie..

I we Włoszech też.. Normalnie Malina.. :good:

_________________________________________________

Który maczał palce ? :cool1::chytry:http://www.a4-klub.pl/smf/toshiba_portage_g910-t77076.0.html

Opublikowano

A szkoda bo w Nowym Yorku jest za***iście sprawdzona sprawa. To samo w Danii w klubach nie palą, można się wypsikać perfumami i jak się wychodzi z klubu to się dalej pachnie a nie śmierdzi jak kapeć.

Dokladnie...

Dokładnie... dokładnie..

I we Włoszech też.. Normalnie Malina.. :good:

_________________________________________________

Który maczał palce ? :cool1::chytry:http://www.a4-klub.pl/smf/toshiba_portage_g910-t77076.0.html

piszesz na serio ? czy z przekąsem ? :tongue4::wink4:

Bo ja tam do palaczy nic nie mam, ale jak idę do klubu to chciałbym aby to było coś przyjemnego....a nie rynsztok - :decayed::naughty::tongue4: :tongue4:

[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2009, 11:25_________________________________________________

nie wiem ale looknij na punkt 2 regulaminu:

http://www.a4-klub.pl/smf/faq_dzialu_sprzedam-t51120.0.html

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Piszę na serio. Sam jako palacz podpisałbym się pod petycją.

Niech porobią w klubach „akwaria” dla palaczy tak jak to jest w innych krajach i niech tam sobie siedzą, albo wychodzą na zewnątrz i palą..

Co za problem wyjść zapalić ?

A tak smród na Sali taki, że się oddychać nie da. Śmierdzi wszystko, stoi taki z kiepem i Ci ładuje porcję dymu w oko.. :evil:

Ja poważnie mówię.. :)

nie wiem ale looknij na punkt 2 regulaminu:

http://www.a4-klub.pl/smf/faq_dzialu_sprzedam-t51120.0.html

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Powinieneś wiedzieć, że bardzo dobrze znam ten punkt.. Cena jest w aukcji.. :yeah:

Opublikowano

Nosferski spamer ma całkowitą rację :tongue4:

Opublikowano

Ile pouczających PW wysłałem do ludzi zakładających tam wątki bez podania ceny, to tylko Ja wiem.. :kox:

Opublikowano

Zakazane kusi, więc na spotach będzie większa frajda z palenia. :naughty:

A co do klubów - też jestem za tym, żeby był zakaz palenia - nie lubie śmierdzieć papierosami. :decayed:

Opublikowano

Wprawdzie nie ma nic lepszego, jak zimne piwko + papierosek w dobrej knajpie, ale fakt jest taki, że w wielu miejscach wisi taka siekiera, że ... nic mi się nie stanie jak się przejdę na papieroska w odosobnione miejsce.

Opublikowano

Mogą mnie połechtać po dzyndzelku :decayed::naughty:

ragga[/b] szuka fury, to wkleilem :rolleyes: :naughty

Juz mam jedno padło..dzięki :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.