Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale nie udało się przejechać ;(

Zepsuł się :shocked:

Jak to eSa, pewnie jej turbina jebnęła :decayed:

a jak B6 to pewnie zegary wyjebało

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

TAKI OT:

Mam pytanie do dziewcząt z B5 w dizlu.

Ostatnio jechał moja szczałą kolega co ma paska. Wg niego sprzęgło jest na wykończeniu bo bierze bardzo wysoko wystarczy wcisnąć 5cm i już jedzie na półsprzęgle. Prawda to?

Opublikowano

TAKI OT:

Mam pytanie do dziewcząt z B5 w dizlu.

Ostatnio jechał moja szczałą kolega co ma paska. Wg niego sprzęgło jest na wykończeniu bo bierze bardzo wysoko wystarczy wcisnąć 5cm i już jedzie na półsprzęgle. Prawda to?

Pani nie z B5, ale z Brazylii mówi:

Zgadnij%20narodowo%C5%9B%C4%87%20tej%20pani_0.jpg

To nie prawda :) Ten typ tak ma :good:

Opublikowano

Moje sprzęło tez bierze pod sam koniec, wg opinii powinno już paść 2 lata temu, a ona nadal w takim samym stanie

fakt, Bryńki sprzęgło to ewenement na skalę światową...tyle co ono przeżyło to jest szok... :naughty::kox:

Opublikowano

I nadal żyje :kox:

przyznaj się kochanie, że raz już wymieniałaś :wink4::tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Niestety teoria nie zawsze idzie w parze z praktyką, bo u mnie też teoretycznie bierze źle od dwóch lat i ... pewnie padnie jak zrobię chipa :decayed:

Opublikowano

Pani nie z B5, ale z Brazylii mówi:

Zakochałem się :slina: A jestem już żonaty :decayed:

Opublikowano

Pani nie z B5, ale z Brazylii mówi:

Zakochałem się :slina: A jestem już żonaty :decayed:

W czym problem? :decayed:

Opublikowano

Pani nie z B5, ale z Brazylii mówi:

Zakochałem się :slina: A jestem już żonaty :decayed:

Ale ja tu nie widzę żadnego problemu ???

Wg. to prawidłowa reakcja :tongue4:

Opublikowano

A jak to jest dobrze zrobiony transseks? Albo straszny paszczur z facjaty?

Gęby co by nie mówić na tym zdjęciu nie widać .... :naughty:

Opublikowano

A jak to jest dobrze zrobiony transseks? Albo straszny paszczur z facjaty?

Gęby co by nie mówić na tym zdjęciu nie widać .... :naughty:

talia i dupeczka mistrzowskie po prostu...jak kiepska twarz to gazeta na nią i pchasz :naughty::decayed:

Opublikowano

A jak to jest dobrze zrobiony transseks? Albo straszny paszczur z facjaty?

Gęby co by nie mówić na tym zdjęciu nie widać .... :naughty:

No Risk, No Fun :polew:

Opublikowano

A jak to jest dobrze zrobiony transseks? Albo straszny paszczur z facjaty?

Gęby co by nie mówić na tym zdjęciu nie widać .... :naughty:

talia i dupeczka mistrzowskie po prostu...jak kiepska twarz to gazeta na nią i pchasz :naughty::decayed:

Albo flagę i "za ojczyznę" ... :decayed::naughty:

Opublikowano

Kochanie ja nie wymieniałam, wymieniał poprzedni własciciel przy 60 tys :tongue4

Musiał wsadzić jakieś full-mega-profi karbonowe czy cuś :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Realna sytuacja (prawie)

Skrzyżowanie ze światłami. Czekam (jestem pierwszy przed sygnalizatorem) na czerwonym na zmianę świateł. Światła się zmieniają, ruszam. Nagle okazuje się, że drogą prostopadłą z mojej lewej strony (teraz mają czerwone światło), skrajnym prawym pasem naprawdę szybko zapiernicza karetka na sygnale. Nie zdążyłem zahamować (karetka chyba nawet nie próbowała), buuum :evil:

Czyja byłaby wina? :mysli:

Podobną sytuację widzieliśmy ok. miesiąc temu w Radomiu na spocie, tylko że tam doszło do wypadku. Ambulans uderzył w Fiata Ducato - oczywiście Fiat na zielonym, a Ambulans z lewej na czerwonym.. Nie dowiedzieliśmy się kto był winny, ale wszystko wskazuje na to, że kierowca karetki.

Opublikowano

Dzień z mojego życia -> KLIK

:>

Opublikowano

Kierowca Karetki jest pojazdem uprzywilejowanym ale nie jest bogiem na ulicy. Jesli jadac spowoduje wypadek np wjezdzajac na czerwonym to wina lezy po stronie sprawcy - kierujacego karetka.

Bry psze panstwa tak pozatym :):hi:

Opublikowano

No przecie napisałem kto jest winny.. Echolalię macie ? :evil:

Opublikowano

Dobry,

Co do sprzęgła to u mnie podobnie jak u kolegów z Audi Club. Natomiast jak wsiadłem w renówkę megankę mojego ojca to "brał" tak wcześnie, że prawie za każdym razem mi gasł :kox::rolleyes:

Opublikowano

Co do sprzęgła to u mnie podobnie jak u kolegów z Audi Club

U kogo ?? Jaki Club ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.