Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja ostatnio kupowałem na wolumenie. W tygodniu też otwarte są tam te sklepy co je sprzedają. Tylko niech weżnie ze sobą oryginalny, inaczej nie dopasuję. A koduje się je na skrzynce odbiorczej. Przynajmniej ja tak mam.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

panowie pamiętajcie o rolkach dla mnie na jutro :good: dziękuję :notworthy:

Opublikowano

Pozwolę sobie jutro wpaść na spocik :hi:

Opublikowano

Pozwolę sobie jutro wpaść na spocik :hi:

Cóż ... skoro musisz ... jakoś to przeżyjemy :naughty::kox::polew:

Opublikowano

Pozwolę sobie jutro wpaść na spocik :hi:

wow !! zapraszamy ... to jutro wszyscy na galowo :decayed:

Opublikowano

Oho, jutro będzie krówka, bo nowy przyjeżdża... :kox:

Opublikowano

Pozwolę sobie jutro wpaść na spocik :hi:

:fool: po co ??? nie warto ... :polew:

Opublikowano

Pozwolę sobie jutro wpaść na spocik :hi:

Zapraszamy :good: Tradycyjnie Torwar 19 :decayed:

Opublikowano

no pięknie inspekcja leci :naughty:

Poziek i obstawiłem dobrze co :naughty:

Opublikowano

Poziek i obstawiłem dobrze co :naughty:

:tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4::evil:

Opublikowano

W końcu będziemy upalać coś nowego. :a4fan:

Opublikowano

To raczej nas Prezes bedzie przypalał pewnie ktoś doniósł, że za mało piszemy postów istotnych..... tych o Paniach :decayed:

Opublikowano

To raczej nas Prezes bedzie przypalał pewnie ktoś doniósł, że za mało piszemy postów istotnych..... tych o Paniach :decayed:

Prezes przyjezdza zeby zamknac ten caly burdel ... :naughty:

Opublikowano

To raczej nas Prezes bedzie przypalał pewnie ktoś doniósł, że za mało piszemy postów istotnych..... tych o Paniach :decayed:

Twój post nie trzyma się kupy :doh1:

Istotnie piszemy o Paniach... :naughty:

Prezes przyjezdza zeby zamknac ten caly burdel ... :naughty:

.. na torwarze :gwizdanie:

Opublikowano

Prezes przyjezdza zeby zamknac ten caly burdel ... :naughty:

Może byś w końcu chociaż z tej okazji przyjechał na spota mięśniaku i ucałował szanowną dłoń Prezesa - ciągle trzeba uczyć Ciebie kultury i dobrych manier :naughty::kox::polew:

Opublikowano

Pozwolę sobie jutro wpaść na spocik :hi:

wow !! zapraszamy ... to jutro wszyscy na galowo :decayed:

I znowu beda mnie pytac - ktory to Hugo? :polew:

Opublikowano

Prezes przyjezdza zeby zamknac ten caly burdel ... :naughty:

Może byś w końcu chociaż z tej okazji przyjechał na spota mięśniaku i ucałował szanowną dłoń Prezesa - ciągle trzeba uczyć Ciebie kultury i dobrych manier :naughty::kox::polew:

przyjadę .... zebyście mogli pocałować moją ... :naughty::evil::polew:

Opublikowano

Prezes przyjezdza zeby zamknac ten caly burdel ... :naughty:

Może byś w końcu chociaż z tej okazji przyjechał na spota mięśniaku i ucałował szanowną dłoń Prezesa - ciągle trzeba uczyć Ciebie kultury i dobrych manier :naughty::kox::polew:

przyjadę .... zebyście mogli pocałować moją ... :naughty::evil::polew:

Jak przyjedziesz to zarobisz piątaka. Pozwolę ci wypucować felgi w Evo :good::polew:

Opublikowano

przyjadę .... zebyście mogli pocałować moją ... :naughty::evil::polew:

Tylko ubierz się ładnie i ogarnij jakoś co byś nie wystraszył innych spotowiczów :strachliwy::evil::nose:

Jak przyjedziesz to zarobisz piątaka. Pozwolę ci wypucować felgi w Evo :good::polew:

Odważny jesteś. Ja bym mu nie dał, bo by jeszcze coś popsuł :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Jak przyjedziesz to zarobisz piątaka. Pozwolę ci wypucować felgi w Evo :good::polew:

nic z tego ... nie bede jutro na Torwarze ... :decayed::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.