Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
wit.s napisał/a:

chować do garażu, bo zaraz na chwilę zacznie padać

no i tak bylo tylko ze spokojnie zaczelo padac to dalem rade schowac auto

jaki deszcz i gdzie pada :rolleyes: u nas sucho jak w... :biggrin:

dzisiaj hhacek zamontowal swoje nówki P6000 na avusy "17 :a4fan::quattro:

jak beda fotki to zapodam :wink:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
nie ale tam często pije
Zdaje sie Twojego furacza tam widziałem
Opublikowano
chować do garażu, bo zaraz na chwilę zacznie padać

no i tak bylo tylko ze spokojnie zaczelo padac to dalem rade schowac auto :cool:

HAHAHA Wiedziałem!!!

Ja swojego wypucowałem - woski nabłyszczacze, konserwanty i ... oczywiście na jutro (jak będe wracał) zapowiadaja deczcz w Wawie. Nie wiem czy się śmiać czy płakać - a tak zaje*iście się teraz błyszczy ....

[ Dodano: 08-04-2007, 13:09 ]

nie ale tam często pije
Zdaje sie Twojego furacza tam widziałem

Trzeba było zaznaczyć jakimś mazakiem na drzwiach - miałbyś pewność :twisted: :twisted: :twisted: (zaraz liścia zaliczę)

[ Dodano: 08-04-2007, 13:28 ]

A tak by the way, gdzie ono? Chyba się chłop nie obraził za to "jego" zdjęcie :lol: . Oniak. Chłopie. No sorka. Przecież żartowałem :rolleyes::lol: No lizaka Ci kupię. Truskawkowego ... :lol::lol::lol:

Opublikowano

przecież Oniacz wyjechał gdzieś tam na wypiz*ówie :wink:

Opublikowano
A tak by the way, gdzie ono?

Panowie ja na dzikim zachodzie , zero telefonu internetu itd :D ale wódka jest ... ufffffffffff

Opublikowano

hmm to nieźle .. odnośnie mycia jak najbardziej taka ceremonia miała miejsce i na darmo ponieważ zlało mnie dzisiaj :((((

Jeszcze mi pies uje.....ał z tyłu tapicerkę bydlaczek kochany heheh przeskoczył z 3 klasy na tylną kanapę cwaniaczek :))

Opublikowano

siema koledzy :biggrin: mam pytanie gdzie jutro spot :question:

Opublikowano
mam pytanie gdzie jutro spot

dobre pytanie...sam nie wiem :rolleyes:

jutro maja gokarty byc grane..ale moze pierwsze spotkanie na torwarze i potem ognia dalej :question:

Opublikowano

ale się nażarłem w te święta :) ledwo chodze..a jak u Was ?:>

Opublikowano
ale się nażarłem w te święta :) ledwo chodze..a jak u Was ?:>

ja nic nie jadlem..odchudzam sie na letni lans :rotfl: :biggrin: :cool:

Opublikowano

pewno całe święta brzuszki :) machałeś... :quattro:

Opublikowano

gdzie spot ... :question:

Opublikowano

dobre pytanie :)

Opublikowano

Ja Dzisiaj odpadam nie mam transportu a inna sprawa ze jestem od wczoraj od 6 na nogach takze wracam do chalupy i ide spac no chyba ze mnie sumienie ruszy to rowerem wpadne :lol:

Opublikowano
jutro maja gokarty byc grane..ale moze pierwsze spotkanie na torwarze i potem ognia dalej

Zapowiadaja przelotne deszcze.

Moze jednak Fort Wola? A później karty albo na miejscu, albo bujniemy się na Bemowo - stamtąd jest niedaleko.

Co Wy na to?

Ja Dzisiaj odpadam nie mam transportu

Zgarnę Cię jadąc.

jestem od wczoraj od 6 na nogach
:eek: :eek: :eek: Lukas masz kacora po Pawełkach???
pewno całe święta brzuszki :) machałeś

Ja też machałem. Jak tak dalej pójdzie - na siłowni trzeba bedzie zaczać robic spoty. :rotfl:

Opublikowano
Zgarnę Cię jadąc.

Wit dam cynk ale pewnie sie tak zrobimy bo za tydzien tez mnie nie bedzie bo mam urlop planowany takze 2 tyg bez dzikow to troche za duzo :rotfl:

Opublikowano

A tak by the way.

Pasowałoby coby się wszyscy zaangazowani dzisiaj pojawili - trzeba sie umówić.

Bo przecież "trzynastego-piękniejszy jest świat" - jak mówią słowa piosenki :wink: :twisted: :rotfl:

Opublikowano

Dobra to robimy tak SPOT FORT WOLA godz 19 :exclaim:

Opublikowano

A ja jestem chory na maxa i nie wiem czy przyjade :(

Opublikowano
A ja jestem chory na maxa i nie wiem czy przyjade :(

buuuu..podrzucic Ci jakies aspirinki :question:

hmm..dzisiaj mam wolne, wpadniemy z hhackiem tylko dajcie znac gdzie bedzie spot, bo nie wiem czz bede jeszcze w domu pozniejna necie :rolleyes:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.