Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

motocykl

no to powiedz jaki :question: i zaraz Cie wpisuje w liste jazdy probnej :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Słaby i stary. Napiszę Ci na PRV bo jak będzie w wątku to się ze mnie obśmiejecie... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopaki mam trochę wolnego w piątek wieczorem ale od 19:15 bo dopiero zakończę pracę i jest jeszcze jeden problem nie mam transportu, jest jakiś charpagan coby jechał przez Ursus?????????i zabrał chcący strudzonego wędrowca??????? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozi to jak cos czytaj watek i bedziesz wiedzial gdzie jestesmy pomozemy cos wybrac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja qźwa work

No to najwyższy czas zadbać o rozwijanie relacji międzyludzkich. Szykuj się na piątek.

rozstepy leczy..

No jakoś mnie to ogromnie rozbawiło.

Dobra Dziewczynki.

Zainteresowani deklarować się odnośnie piątkowego wyjazdu do Wujka Poźka i odnośnie ewentualnego transportu. Rozumiem, że Holandia (czyli każdy zaopatruje się samodzielnie), staramy się poruszać w zakresie kiełby i karku coby zbyt wielkich dysproporcji nie robić. A do picia przywozimy krówki, bo najbardziej uniwersalne.

Jakieś uwagi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony będzie:

1.grill+węgiel :rotfl::rotfl::rotfl:

2. jak zabierzecie śpiworki to około 6 miejsc do spania będzie

3. muza+teledyski Ekwador/Amnesia :twisted: :wink: + altanka

ZABRAć POLARKI

[ Dodano: 11-04-2007, 03:04 ]

i jak się wkurzyłem to poł turbo i cziptuning pozamykałem :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muza+teledyski Ekwador/Amnesia

a ta ładna pania co byla w tym teledysku tez zaprosiles :question::lol:

Zainteresowani deklarować się odnośnie piątkowego wyjazdu

oj cos czuje ze znowu kilka osob nie bedzie moglo i sie posypie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no Pani z teledysku to podstawa :)

Z mojej stronty :

1. Krówka bełnowartościowa

2. Jeżeli mamy pojechać w kiełbę i kark to także się zorganizuje :)

3. Odnośnie transportu to poproszę o namiary gdzie co i jak (najlepiej na pm) - pytanie tylko .... potrzebny kierowca więc może uda mi się namówić moją kobietę ale czy zawozić drzewo do lasu ???? hmmm temacik do przemyślenia żebym później nie miał :bicz: haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj cos czuje

Nie wprowadzać mi tu defetyzmu :exclaim:

Robię listę typków, którzy się wybierają-modyfikacje/protesty będą rozpatrywane na bieżąco.

- Poziek (to chyba naturalne, że gospodarz ma być :rotfl: ) + ? - z noclegiem :rotfl:

- wit.s+J. (siostra do potwierdzenia) - bez noclegu

- Lukas23+? - bez noclegu

- ono+A. - nocleg

- Kichol+?- nocleg

- Norbi+?- nocleg?

- adamooo+K- bez noclegu

- T-Żółw+?- nocleg?

- hhacek+?- nocleg?

(Żółw, hhacek nie smucić mi tu. Przyjazd, kiełba, flaszka wódki na dwóch i spadówa do domu, bo hhacek w sobotę wyjeżdża. Żadnego balowania do 7-mej rano i za*ygiwania krawężników, ale Klubowiczowi z GB pożegnanie trza zrobić jak się patrzy. Howgh).

- Hornet+S (jak siostra :biggrin: )- bez noclegu

Pucować mi się tu zaraz, bo nie pamiętam kto tam się jeszcze wybiera i w jakim układzie.

P.S. Inicjały podane w treści niniejszego posta, są jedynie propozycją i mogą ulegać zmianie bez koniecznosci ich zgłaszania do autora :wink::rotfl:

Odnośnie transportu to się będziemy zgadywać jak już będzie wiadomo ile osób. Howgh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja piszę się + młoda :) nie wiem tylko czy będzie nocleg skoro będzie kierowca ewentualnie mogę namówć kumpla żeby porobił za kierowcę w końcu jeździ A4 TDI 90 KM 96 r a do klubu nie chce wstąpić :twisted: więc może uda się go przekonać hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja na 99% jestem i raczej z noclegiem bo nie będe tyle za***rdalał po pijaku hyhyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle za***rdalał po pijaku

nie no jeszcze by ci prawko zabrali

panowie ja to na 40% jestem na imprezie wlasnie dostalem tela ze musze byc o 6 rano w ZMC takze ciezko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wpadam..ale też długo nie zabaluje i bez %..także kiełbe, karkówkę..jakieś napoje i chipsy :) będą miał ze sobą :a4fan: a z kim przyjadę to się okaże :-) bez noclegu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ja to na 40% jestem na imprezie wlasnie dostalem tela ze musze byc o 6 rano w ZMC takze ciezko

Jesteś na 100% - się najwyzej zbierzesz wcześniej.

Nie robić problemów-decyzje będziesz podejmował w piątek rano, jak się wszystko okaże, co ma się okazać. Howgh

bez %
Jak bez % to faktycznie nie wiadomo kogo jako pasażera ze sobą zabierzesz (może Kichol, może ja?) :biggrin: ..... :eek: aaaaaaaaaaa, w tym sensie nie wiesz z kim przyjedziesz :rotfl::rotfl::rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również bez noclegu ponieważ będę miał kierowce - niestety kobietę ale cóż takie życie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie piszę na nocowanie, narazie nie mam transportu ale się organizuje może wujek Norbi będzie jechał to by mnie zabrał z Ursusa???? :quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś z was napisać czy bierze ze sobą płeć piekną ?? Bo ja już w końcu nie wiem jak to z tymi kobietami będzie .....

Pomijam sympatyczną Pania od Poźka z ekranu - jej obecność jest obowiązkowa :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...