Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Zmieniłes bryke? :o Kumpel wczoraj kupił Calibre i przejechał ok 80km, po czym musieliśmy stanąć. Bo przewody mu padły od chłodnicy i chłodnica. Dobrze ze nie odjechałem mu, bo jeszcze telefon mu sie rozładował.. :)

Człowieku mój kumpel kupił sobie Sivika Kupe, normalnie szrot nie z tej ziemii... na szczęście wyluzował i opier... za paczkę fajek :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bo przewody mu padły od chłodnicy i chłodnica

Ja mam patent na przewód od chłodni.. Taśma izolacyjna i pusta plastikowa butelka :decayed:

Opublikowano

no to ruzmiem - te zdjęcia, które trzeba mi się na szczęście wyświetlają :naughty:

Opublikowano

Kolkov , Zdrowia, szczęścia, pomarańczy, niech Ci naga baba tańczy!

Opublikowano
  • Autor

Kolkov , Zdrowia, szczęścia, pomarańczy, niech Ci naga baba tańczy!

:kox: dzięki

Opublikowano

Człowieku mój kumpel kupił sobie Sivika Kupe, normalnie szrot nie z tej ziemii... na szczęście wyluzował i opier... za paczkę fajek :decayed:

Ten siwik objechałby Twoje padło jak fure z gnojem :decayed:

Opublikowano

za***iste autko którego nie wymieniłbym na te fajne laseczki których zdjęcia tu często zamieszczamy..

:stop: :doh1:

Chyba żartujesz.. dobry poślad i twardy cyc to podstawa egzystencji ! :kox::naughty::decayed:

Zwlaszcza, ze fura to tylko srodek do zdobycia poslada i cyca :)

Opublikowano

Zwlaszcza, ze fura to tylko srodek do zdobycia poslada i cyca :)

Półśrodek do zdobycia chwilowego ośrodka przyjemności zwanego ściślej pochwą :decayed::naughty::tongue4:

Opublikowano

trzeba jutro DUŻEGO wysłać - 3 banie do wygrania, wystarczy na A4A-R i osobistą asystentkę dla całej warszawskiej ekipy na zlocie.

To jutro na zlocie zrzutka i puszczamy systema ;)

Opublikowano
  • Autor

Człowieku mój kumpel kupił sobie Sivika Kupe, normalnie szrot nie z tej ziemii... na szczęście wyluzował i opier... za paczkę fajek :decayed:

Ten siwik objechałby Twoje padło jak fure z gnojem :decayed:

pasem zieleni chyba :tongue4:

Opublikowano

Kolkov , Zdrowia, szczęścia, pomarańczy, niech Ci naga baba tańczy!

Zdrowia szczęscia pomarańczy, niech Ci Adecneo tańczy :):polew:

Opublikowano

Kolkov 100 lat!!!!!!!! :kwiatek: i wszystkiego co najlepsze.

Opublikowano

Półśrodek do zdobycia chwilowego ośrodka przyjemności zwanego ściślej pochwą :decayed::naughty::tongue4:

ścisłą pochwą :polew:

Opublikowano

pasem zieleni chyba :tongue4

Jeeebany.. :decayed:

Na kreska nie chciał stanąć, a tera będzie rzucał żartem na prawo i lewo :piroman:

Czekaj wezne kupete to urwę Ci humor prawie tak samo jak Twoją linkę holowniczą :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Kolkov , Zdrowia, szczęścia, pomarańczy, niech Ci naga baba tańczy!

Zdrowia szczęscia pomarańczy, niech Ci Adecneo tańczy :):polew:

Dzięki ale lepiej nieeee :no:

Kolkov 100 lat!!!!!!!! :kwiatek: i wszystkiego co najlepsze.

Dziękować :decayed:

pasem zieleni chyba :tongue4

Jeeebany.. :decayed:

Na kreska nie chciał stanąć, a tera będzie rzucał żartem na prawo i lewo :piroman:

Czekaj wezne kupete to urwę Ci humor prawie tak samo jak Twoją linkę holowniczą :tongue4:

dobra dobra powiedz lepiej kiedy upalamy tą nową bestię :naughty:

Opublikowano

dobra dobra powiedz lepiej kiedy upalamy tą nową bestię :naughty

Co tam upalać .. ja ładuje ile wlezie..czyli do 3 tys. obrotów :D .. bo później wyłącza się lampka ECONO i robi się wir w baku :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:evil:

0475c3feafe5.jpg

Opublikowano

nic nie widać :thumbdown:

Opublikowano

Powitać Wa-wę, jutro widzę akurat macie spota a wybieram się do stolycy, może wpadnę na chwilę jak znajdę tą Promenadę :wink4: . A propos ktoś potrzebuje coś nadać albo zabrać z podkarpacia?, to pisać. pzdr.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.