Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Słuszne pytanie.. Ciekawe jak będziemy do pracy dojeżdżać.. Mam na myśli między innymi Ciebie, Kolkova no i mnie :mysli:

Pętla tramwajowa ma zniknąć, autobusy też inaczej będą kursować, wolne miejsce do zaparkowania będzie jeszcze trudniej znaleźć :kwasny: Horror :wallbash:

Trzeba sobie znalezc prace blisko domu :tongue4: Ja mam 4 min na piechotę :cool1:

Oskaro mnie i tak nie pobijesz.. Ja mam ok 1 min ;p i to wolnym krokiem po schodach 1,5 pietra niżej.. ;pp

Opublikowano

Da się dojechać szybciej, ale jakbym Ci wytłumaczył to byś pewnie nie dojechał..

Krakowską -> na przeciwko lotniska (przy Media markt) w prawo, do reguł, przez pęcice, komorów i na milanówek.

Tak bym jechał... do Pruszkowa, ale bez znajomości trasy musiałbyś jechać "za wszystkimi" ;)

55383009.th.jpg

Chodz już po ptokach to: trasa mocno pokręcona, na pewno w czasie korków szybko się jedzie. Tylko małe ale, wg Twojej trasy wyjedzie akurat na zwężenie poznańskiej a tam wystarczy, że trafi na pks lub traktor i ma przekichane bo go nie wyprzedzi ponieważ na większości trasy drugi pas do warszawy jest już wyremontowany z nalaną 20 paro cm warstwą asfaltu. Ja proponowałbym skręcić za kościołem w Pruszkowie w lewo w stronę Płochocina, Józefowa i Rokitna i tamtędy dojechać do Błonia.

Ale jak ktoś nie zna okolicy to napewno mniej stresowo dojedzie Kasprzaka przez Ożarów cały czas prosto poznańską

Opublikowano

Tylko małe ale, wg Twojej trasy wyjedzie akurat na zwężenie poznańskiej a tam wystarczy, że trafi na pks lub traktor i ma przekichane bo go nie wyprzedzi ponieważ na większości trasy drugi pas do warszawy jest już wyremontowany z nalaną 20 paro cm warstwą asfaltu. Ja proponowałbym skręcić za kościołem w Pruszkowie w lewo w stronę Płochocina, Józefowa i Rokitna i tamtędy dojechać do Błonia.

Ale jak ktoś nie zna okolicy to napewno mniej stresowo dojedzie Kasprzaka przez Ożarów cały czas prosto poznańską

Masz rację. Mi zależało na pokazaniu tego odcinka do Pruszkowa. -> omija się zakorkowane aleje :]

Opublikowano
  • Autor

Słuszne pytanie.. Ciekawe jak będziemy do pracy dojeżdżać.. Mam na myśli między innymi Ciebie, Kolkova no i mnie :mysli:

Ja tamtędy nie śmigam, ja cisne od Racławickiej tymi osiedlami i jestem w domu, znaczy w robocie :decayed:

ale jak tam pozamykają, to mój ściśle tajny skrót pójdzie się jeb... :disgust:

[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 00:57_________________________________________________BTW boberek 100lat :drunk:

Opublikowano

bry :hi:

Opublikowano

bry :hi:

:hi:

Słuszne pytanie.. Ciekawe jak będziemy do pracy dojeżdżać.. Mam na myśli między innymi Ciebie, Kolkova no i mnie :mysli:

Ja tamtędy nie śmigam, ja cisne od Racławickiej tymi osiedlami i jestem w domu, znaczy w robocie :decayed:

ale jak tam pozamykają, to mój ściśle tajny skrót pójdzie się jeb... :disgust:

[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 00:57_________________________________________________BTW boberek 100lat :drunk:

Ale Ty lecisz od drugiej strony :gwizdanie: A My (Ja) właśnie od Łopuszańskiej/Marynarskiej. :thumbdown:

Opublikowano

Dzis pogoda idealna na spota :decayed:

Opublikowano

Dzis pogoda idealna na spota :decayed:

tak jak tydzień temu tylko słabiej pada dzisiaj :decayed:

Opublikowano

:kox:

Opublikowano

No jazda bez sensu...

Opublikowano

Dobry :hi:

Opublikowano

Czołem :hi:

Opublikowano

ceść :hi:

Opublikowano

Czy jest szansa spotkać w Promenadzie, Klubowicza dysponującego VAGiem?

Opublikowano

spo

Czy jest szansa spotkać w Promenadzie, Klubowicza dysponującego VAGiem?

pewa, jeden ma nick 99+VAT a drugi 199+VAT :wink4:

Opublikowano

Czy jest szansa spotkać w Promenadzie, Klubowicza dysponującego VAGiem?

Tak, zagadaj na PW do użytkownika wit.s

powinien pomóc :good:

Opublikowano

Czy jest szansa spotkać w Promenadzie, Klubowicza dysponującego VAGiem?

Tak, zagadaj na PW do użytkownika wit.s

powinien pomóc :good:

on jak go zVag_uje to.... :shocked:

ps. poziek zmieniłeś imię :gwizdanie:

Opublikowano

Albo do boberek tylko z nim to trzeba krótko..

Najlepiej na PW napisać mu tak po chłopsku...

"Siema bober, wpadnij na spota dzisiaj i weź Vaga bo coś mi się chyba dzieje.. Tylko nie zapomnij !! :angry:

Mam nadzieję, że potrafisz się z tym uwinąć, bo jeszcze bym z chłopakami pogadał, a nie chce mi się siedzieć w furze przez godzinę..

Pozdro..

Ps.Pamiętaj o Vag-u "

TomekA4 - możesz użyć kopiuj/wklej.. :wink4::cool1:

_________________________________________________

ps. poziek zmieniłeś imię :gwizdanie:

:polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.