Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

nie prawda niczym innym biustu nie zrekompensuje :cool1:

zgadzam się , cycorek musi być i basta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Ale tu dziś się dzieje :polew: :polew:( chyba Śmietanka Klubu poszła na browca ) Pozdrawiam wszystkich .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie jakies dupencje ,

NIE!

Już starożytni mówili, że jedna obnażona dziewica robi większe wrażenie niż tysiąc obnażonych dziewic ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry Panowie :hi:

Już starożytni mówili, że jedna obnażona dziewica robi większe wrażenie niż tysiąc obnażonych dziewic ...

No to chociaż daj tą jedną :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest dobrze Panowie... Ragga idzie pod pantofel i ilosc postow napisanych w tym temacie drastycznie spada.

A ile znacie prawdziwych dziewic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest dobrze Panowie... Ragga idzie pod pantofel i ilosc postow napisanych w tym temacie drastycznie spada.

Ja sie tylko martwie , żeby jego przyszła żona nie założyła sobie u nas konta , bo jakby sprawdziła co ten chłopak w tym temacie nawrzucał to....... :baseball::vava:

A ile znacie prawdziwych dziewic?

Ja osobiście to :mysli:............ żadnej :kox: , chociaż nie , przepraszam znam jedną - pewniak , ale to moja córka i ma dopiero rok :decayed::kox: :kox: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znam dwie. jedna 22 druga 19 lat. ale takie prawdziwe, rasowe dziwice :tongue4:

Na jego miejscu juz bym powoli zaczal ja uswiadamiac w tym co robi na forum i jaka spelnia funkcje bo jak sama sprawdzi... :bicz: :ranting1: :baseball:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znam dwie. jedna 22 druga 19 lat. ale takie prawdziwe, rasowe dziwice :tongue4:

To pewnie 100% zakonnice :decayed:

Na jego miejscu juz bym powoli zaczal ja uswiadamiac w tym co robi na forum i jaka spelnia funkcje bo jak sama sprawdzi... :bicz: :ranting1: :baseball:

no, małymi kroczkami bo nie daj Bóg.....

Wczoraj w Piasecznie widziałem nowego GT-R :kox: ja pitole jaka fura :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by zobaczyła teraz, to pewnie sama by ślub odwołała :polew: może trzeba by było już ją uświadomić :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragga wyjdź już z forum Hądy i daj tu ku.rwa jakieś d*py bo posucha aż trzeszczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2009, 18:29_________________________________________________cycki.gif w600.png[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2009, 18:32_________________________________________________cycki7.jpg w468.png[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2009, 18:34_________________________________________________worldcup060.jpg w290.png

laskiformula1115.jpg w614.png

wx1982sexy.jpg w500.png

sexybikiniandlingeriegi.jpg w600.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...