Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O to jak lubisz sie w to bawić to pogadamy na spocie bo mam problik i za uja nie moge tego właśnie zrobić , a już paru informatyków sie bawiło i d*pa

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tyle ze taki dziurawy i darmowy skrypt jak phpbb nie ma opcji blokowania ID kompa :twisted:

Opublikowano
tyle ze taki dziurawy skrypt jak phpbb nie ma opcji blokowania ID kompa Albo admin jeszcze do tego nie doszedl

A planujesz jeszcze cos narozrabiac?? :twisted: :bicz:

Opublikowano

a czy ja kiedykolwiek rozrabialem na forum? Komus skonczyly sie argumenty i wolal dac mi bana :evil:

Opublikowano

spokój Panowie - przypominam ze temat to spociki :P

Opublikowano
pierwszy do czego ?

buahahahhaha BAN :exclaim: :lol:

Opublikowano

NIe no nizele.... polowanie na dzikiego Kunia (mustanga) :eek:

Opublikowano

Niech wyczeka cierpliwie do końca kary. Rozmawiałem z nim wczoraj i wcale nie wykazywał się zrozumieniem problemu. Widać niereformowalny... :rotfl:

Opublikowano
Niech wyczeka cierpliwie do końca kary. Rozmawiałem z nim wczoraj i wcale nie wykazywał się zrozumieniem problemu. Widać niereformowalny...
To było widać już wcześniej :lol:

Dzieki Poź za linka, ale już znalazłem kolesia uzdrawiacza i w pon. wysyłka. postanowiłem jeszcze zmienić sprzegło na Sachsa, macie jakąś opinie na ich temat? Sprzegło coprawda już zamówione i jutro odbieram, ale...

Jeszcze na dokładke wymiana rozrządu, toż to nowa fura tera bedzie :quattro:

Tylko to wszystko chyba im miesiąc zajmie :frown: , może ktoś ma do pożyczenia jakąs nieużywaną :a4fan: mogie sie zaopiekować i powyprowadzać przez tydz. :lol: Dobrze ,że są jeszcze siostry na tym świecie, to chociaż A3 można poupalać

Opublikowano

ja usiebie tydzień temu sprzegło zmieniałem na Sachsa,bo nic innego nie znalazłem w Polsce, i jest ok ,wymienialismy je 5 godz :biggrin: :biggrin:

Opublikowano
ja usiebie tydzień temu sprzegło zmieniałem na Sachsa,bo nic innego nie znalazłem w Polsce, i jest ok ,wymienialismy je 5 godz :biggrin: :biggrin:
Ile Cie kosztowało kompletne sprzęgło :question:
Opublikowano

900 stów :biggrin:

Opublikowano
900 stów :biggrin:
Dzięki, czyli normalna cena, u mnie raptem 50 zeta mniej. Szczerze spodziewałem sie jakichś 15 stówek, bo kiedyś przez przypadek natknąłem sie w necie na taką cene, a dzis dzwonie i :eek: biere :biggrin:
Opublikowano
900 stów :biggrin:
Dzięki, czyli normalna cena, u mnie raptem 50 zeta mniej. Szczerze spodziewałem sie jakichś 15 stówek, bo kiedyś przez przypadek natknąłem sie w necie na taką cene, a dzis dzwonie i :eek: biere :biggrin:

normalna cena detal to 1200 zeta

Opublikowano
normalna cena detal to 1200 zeta
Uuu! to mi koleżanka znalazła w necie taki sklepik http://www.unicars.pl/ i bach cena 850 peelenów
Opublikowano

no to ja w Focie kupiłem :twisted:

Opublikowano

ja również wymieniłbym sprzęgło ale jeszcze nie wiem na jakie ......

Opublikowano

hornet, Radzikowski i po temacie. Ja jestem zadowolony.

Opublikowano

:eek:

Opublikowano

chłopaki ale KOKS..trza go zaprosić do klubu :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.