Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rozgadani dzisiaj jesteście :P

Cześć Raguś, co u Ciebie? :>

Może nikt nic nie pisze, bo nie wklejasz żadnych d*p?? :mysli:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cześć Raguś, co u Ciebie? :>

Może nikt nic nie pisze, bo nie wklejasz żadnych d*p?? :mysli:

otóż to , niema co komentować :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Smycze bym odebrał.. :naughty: Nie myśl, że Ci ujdzie płazem..

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: jeszcze nie masz ??mogłeś gadać to bym ci dał , mam ich jeszcze w ch.uj :kox:

Opublikowano

Rozgadani dzisiaj jesteście :P

Cześć Raguś, co u Ciebie? :>

Może nikt nic nie pisze, bo nie wklejasz żadnych d*p?? :mysli:

Stara bida.. przedostatni dzień w pracy.. wszystko mnie wk***ia i jeszcze ten upał :wallbash:

Opublikowano

Ragga to tak dla ochłody..

003.jpg?ref=kaczuszki[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 13:50_________________________________________________tak swoją drogą to na azjatkę to ona mi nie bardzo wygląda..

Opublikowano

Yo

Kto był na Rajdzie Polski ? wklejać foty

Parę fotek z jednego etapu w mojej galerii.

http://picasaweb.google.pl/malinowy/Wrc0904?authkey=Gv1sRgCPXO5YKLtbcu#

IMG_3166.JPG

Pit, jak zwykle za***iste foto :good: ja nasztrzelałem pare setek ale chyba tak dobrego nie mam :kox:

Opublikowano

Pit, jak zwykle za***iste foto :good: ja nasztrzelałem pare setek ale chyba tak dobrego nie mam :kox:

Dzięki. Cała zasługa w sprzęcie :)

Opublikowano

Pit, jak zwykle za***iste foto :good: ja nasztrzelałem pare setek ale chyba tak dobrego nie mam :kox:

Dzięki. Cała zasługa w sprzęcie :)

oj chyba nie - byłem z kumplem ( fotoreporter ) dał mi do 40D teleobiektyw wielkości lufy czołgu i nie mogłem zdjęcia zrobić dobrego :naughty:

a tu coś optymistycznego na 2011 rok

http://www.autoklub.pl/25242,hotnews.html

Opublikowano

IMG_2540.jpg

[br]Dopisany: Czerwiec 29, 2009, 03:09:37 _________________________________________________IMG_2522.jpg[br]Dopisany: Czerwiec 29, 2009, 03:10:16 _________________________________________________IMG_2514.jpg[br]Dopisany: Czerwiec 29, 2009, 03:11:04 _________________________________________________IMG_2535.jpg

Opublikowano

Ragga to tak dla ochłody..

003.jpg?ref=kaczuszki[br]

taka troche kluska :)

Opublikowano

Cycki się wylały :kox:

IMG_2658.jpg[br]Dopisany: Czerwiec 29, 2009, 03:31:22 _________________________________________________IMG_2806.jpg[br]Dopisany: Czerwiec 29, 2009, 03:31:48 _________________________________________________20093.jpg[br]Dopisany: Czerwiec 29, 2009, 03:32:07 _________________________________________________gallery-68451885.jpg[br]Dopisany: Czerwiec 29, 2009, 03:32:42 _________________________________________________LanaLopez01041.jpg[br]Dopisany: Czerwiec 29, 2009, 03:33:14 _________________________________________________36314d1234432853-takata-racing-seat-belt-harness-4-point-3-wide-takata.jpg[br]Dopisany: Czerwiec 29, 2009, 03:33:51 _________________________________________________1036-39.jpg[br]Dopisany: Czerwiec 29, 2009, 03:34:38 _________________________________________________130_0612_32_zhot_import_nightsimpor.jpg[br]Dopisany: Czerwiec 29, 2009, 03:35:07 _________________________________________________1400778_600.jpg[br]Dopisany: Czerwiec 29, 2009, 03:35:39 _________________________________________________img1762349b9d8f98e8be.jpg

Opublikowano

Cycki się wylały :kox:

IMG_2658.jpg

Nooo, to rozumie! To mi siem podoba! A nie jakaś płaska Megan Fox!

Opublikowano

Malik :shocked: tak na masce :naughty: :naughty:

Opublikowano

Malik[/b][/color] :shocked: tak na masce

IMG_0157_Custom.jpg

IMG_0163_Custom.jpg

IMG_0159_Custom.jpg

IMG_0099_Custom.jpg

IMG_0107_Custom.jpg

:kox:

Opublikowano

Więcej Pań w pończoszkach poproszę :kox:

Opublikowano

Ja pitole 40cm wody na łazienkowskiej i jazda chodnikiem za policją :evil:

Opublikowano

Ja pitole 40cm wody na łazienkowskiej i jazda chodnikiem za policją :evil:

Moskal kranu nie zakręcił w POL Aqua :P

Opublikowano

No niezla masakra, czytalem tylko o tym w necie, bo na Ursynowie za***iste slonce i zero deszczu :shocked:

Opublikowano

A ja w podlaskim (Wiżajny-za Suwałkami ) na urlopie i zero ,zero deszczu temp. 30,5 stopnia ...mam Wam zazdrościć :cool1:

Nawet browar nie chce się zmroźić :polew:

Swoją drogą żal mi że nie jestem w Stolicy bo jutro spocik

Ragga Mistrzu dupki pierwsza klasa - dobrze że stara śpi i mogę luknąć .... mniodzio laski :slina::shocked:

:shocked:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.