Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawde szkoda autka, wazne ze ty cały jestes i hwała za to :notworthy: Co do autka to na 100% szkoda całkowita. Pamietasz zdjecie mojej d*py 2 tygodnie temu. Zabrakło dosłownie jedndego elementu aby mi szkode całkowita policzyli. Ciekawe tylko czy wypłacą ci róznice, czy całą szkode. Napisz jeszcze w jakiej ubezpieczalnie facet miał oc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Ogry śpią ?? :polew: :polew: :polew:

:bry:

hornet Ty nie masz co w domu robic?? godz 5:55??

yrB :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolałbym mieć dwie rece w gipsie niż rozje.bany samochód.

gwarantuje Ci, że nie chciałbyś

przykra sprawa ale auto kupisz sobie inne - może nowsze a napewno będziesz zadowolony bo to pewnie nadal będziesz "władcą pierścieni" :decayed:

nie łam się byku !!!!! jak Ci to poprawi humor obijemy ryj gościowi, napijemy się z Tobą ( ale musisz wyskoczyć z kołnierza bo się pozalewasz przy lufach :wink4: ) .... generalnie grunt że cały Jesteś chłopie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Moskal :shocked:

dobrze, że nic Ci nie jest....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolałbym mieć dwie rece w gipsie niż rozje.bany samochód.

gwarantuje Ci, że nie chciałbyś

dokładnie tak! :good: Adaś dobrze gada, kiedyś myślałem podobnie jak TY ale zdrowie jest najważniejsze wszystko inne z czasem nabędziesz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry Panowie i Panie :hi:

no i niestety , moja padaczka zakończyła żywot na skrzyżowaniu w Nadarzynie ;(

No to ładnie dałeś.. Oj.. :( Nie jest dobrze.. Ostatnio sie nam fury wysypują.. Rozumiem ze przez to nie bedzie Cie 8-9sierpnia? Wylecz sie najpierw chłopie, potem Cie ostrzelamy :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracaj Chłopie szybko do zdrowia. Furka :na bank szkoda calkowita, ale zapewne nie pierwsze nie ostatni autko kupisz sobie fajniejsze. Z ubezpieczalnia troszke sie naszarpiesz ale bedzie na bank git(tylko od cholery bedzie papierow do wypełnienia :confused4: ). Zycze szybkiego powrotu do zdrowia a kolesia ubijemy :tongue4: . no i wsumie wyrwiesz troszke kasy z kolesia OC i NW bedzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio Moskal oby Ci nic nie było, samochodu szkoda - bo swój najlepiej się zna... Widać musisz się przesiąść... może na nowszą wersję :cool1:

Achhhh i udziel nam tej odpowiedzi co to za bydlak na czerwonym jeździ po skrzyżowaniach - w sensie jak marka (tudziesz model...)

Trzymaj się... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewentualnie blachy.. [br]Dopisany: 27 Lipiec 2009, 14:40_________________________________________________Oskar tak jak obiecałem, masz rudą..

ruda_dziewczyna

ruda

Ta druga moim zdaniem lepsza. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wy ciągle o d*pach :)

PANOWIE SYN MI SIĘ URODZIŁ :))

stąd moja długa nieobecność na spotach :( remont mieszkania no i teraz narodziny potomka. Ale obiecuję, że się poprawię jak tylko żonka się pozbiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wy ciągle o d*pach :)

PANOWIE SYN MI SIĘ URODZIŁ :))

stąd moja długa nieobecność na spotach :( remont mieszkania no i teraz narodziny potomka. Ale obiecuję, że się poprawię jak tylko żonka się pozbiera.

Gratulacje :thumbup:, to kiedy pijemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewentualnie blachy.. [br]Dopisany: 27 Lipiec 2009, 14:40_________________________________________________Oskar tak jak obiecałem, masz rudą..

ruda_dziewczyna

ruda

Ta druga moim zdaniem lepsza. :)

Lubie jak ktoś się wywiązuje z obietnic :good:

Obie są fajne, ale druga lepsza bo ma większe :boobs: Zanurzyłbym tam głowe :)

Carlos - gratulations ombre :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój ma 1,5 roku i już toczy bitwę z 4,5 letnia siostrą które "poprowadzi" Audi. W przyszłości będę musiał zainstalować kluczyk na odcisk linii papilarnych bo bez tego ciemno widzę bezwypadkowość fury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...