Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

61980bbb2647b3acm.jpg

To gówno z jameryki daje radę.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sam doginałeś ze ściereczką?

Opublikowano

:embarrassed: :embarrassed:

wstydź się wstydź

Opublikowano

Sam doginałeś ze ściereczką?

Ta

Opublikowano

Sam doginałeś ze ściereczką?

Ta

Czego użyłeś ? Jakiś mocny zestaw ?

Opublikowano

To gówno z jameryki daje radę.

Pewnie, że daje radę :wink4:

Przy okazji trochę prywaty, jakby ktoś chciał to zapraszam:

http://www.a4-klub.pl/smf/antyradary_mozliwosc_dobrej_ceny_dla_klubu-t82466.0.html;msg1025356#msg1025356

Opublikowano

61980bbb2647b3acm.jpg

To gówno z jameryki daje radę.

Ładny efekt ;)

Specu Ty na WL jezdzisz?

Opublikowano

To gówno z jameryki daje radę.

Pewnie, że daje radę :wink4:

Zdziwiłbym się gdybym nie zauwazył twojego wpisu na ten temat :decayed:

Powiem Wam, że widziałem już foty "po" specyfikach, ale pierwszy raz na 13 letnim lakierze :shocked:

I teraz to jestem w szoku.. :gwizdanie: Bo jakoś Ferrari, Porshe, Audi z 2007r itp. nie robiły na mnie wrażenie. Ale na babci b5 wygląda to jeszcze lepiej.. :kox:

Opublikowano

Powiedz mi szczerze koliego specu... ile czasu ci to zajęło? :)

Opublikowano

Powiem Wam, że widziałem już foty "po" specyfikach, ale pierwszy raz na 13 letnim lakierze :shocked:

I teraz to jestem w szoku.. :gwizdanie: Bo jakoś Ferrari, Porshe, Audi z 2007r itp. nie robiły na mnie wrażenie. Ale na babci b5 wygląda to jeszcze lepiej.. :kox:

Widzisz, bo tak to jest jak ktoś nie wierzy, a potem zobaczy efekty i jeszcze na starym aucie - wtedy dopiero nabiera przekonania do dobrych kosmetyków - niestety w PL wiedza i podejście ludzi do tego tematu jest bardzo słabe i dopóki ludzie nie zobaczą efektów to się nie przekonają.

Opublikowano

ja sie przekonalem i podniecilem, ale... ja mam dwie lewe ręce i pewnie bym coś sp..lił

Opublikowano

Specu Ty na WL jezdzisz?

Najczęściej mój Teść :naughty:

Powiedz mi szczerze koliego specu... ile czasu ci to zajęło? :)

Ze sprzątaniem środka ok 6 godzin.

Powiem Wam, że widziałem już foty "po" specyfikach, ale pierwszy raz na 13 letnim lakierze :shocked:

I teraz to jestem w szoku.. :gwizdanie: Bo jakoś Ferrari, Porshe, Audi z 2007r itp. nie robiły na mnie wrażenie. Ale na babci b5 wygląda to jeszcze lepiej..

Właśnie taki był cel :decayed:

61980bbb2647b3acm.jpg

6749fd7128e1c6bdm.jpg

047f7746a425fff1m.jpg

17f56322a4fed1b3m.jpg

3e8a88c9e1443629m.jpg

c02846d90c8f1bf5m.jpg

Środki są ok, niestety nie ma się co oszukiwać - nic nie zrobi się samo. Trzeba poświęcić sporo czasu, ale efekty są naprawdę wymierne.

Trochę więcej spodziewałem się po SwirX, ale na nowych lakierach sprawdzi się w 100%.

* z tego co wiem, Swirlx był nie do końca dobrze użyty więc i efekty nie takie jak być powinny - lukaszr

Podstawa to dobre pady do rozkładania towaru na furę.. reszta z górki.

Opublikowano

ja sie przekonalem i podniecilem, ale... ja mam dwie lewe ręce i pewnie bym coś sp..lił

Ale tu nie ma co popsuć :wink4:

Opublikowano

Powiem Wam, że widziałem już foty "po" specyfikach, ale pierwszy raz na 13 letnim lakierze :shocked:

I teraz to jestem w szoku.. :gwizdanie: Bo jakoś Ferrari, Porshe, Audi z 2007r itp. nie robiły na mnie wrażenie. Ale na babci b5 wygląda to jeszcze lepiej.. :kox:

Widzisz, bo tak to jest jak ktoś nie wierzy, a potem zobaczy efekty i jeszcze na starym aucie - wtedy dopiero nabiera przekonania do dobrych kosmetyków - niestety w PL wiedza i podejście ludzi do tego tematu jest bardzo słabe i dopóki ludzie nie zobaczą efektów to się nie przekonają.

Nie chodzi o to.

Efekt na nowym samochodzie jest super - ale to jest cały czas nowy lakier.

A niestety jeśli chodzi o polerowanie samochodów etc. to zawsze spotykały mnie same zawody..

Więc w końcu stwierdziłem, że to wszytko to pic na wode..

Ale znowu zobaczyłem iskierkę... :gwizdanie:

Opublikowano

Ale znowu zobaczyłem iskierkę... :gwizdanie:

Światełko w tunelu :kox::polew: :polew:

Specu , ile takie cudo kosztuje ???

Opublikowano

Trochę więcej spodziewałem się po SwirX, ale na nowych lakierach sprawdzi się w 100%.

Ten środek wymaga niestety trochę czasu i trzeba go wcierać dopóki produkt praktycznie nie zniknie z lakieru.

Poza tym, jeżeli auto jest naprawdę w kiepskim stanie dobrze użyć czegoś mocniejszego czyli ULTIMATE COMPOUND.

Oskaro będzie to pewnie miał niedługo w sprzedaży.

Poza tym fotki lepiej wyglądają późnym popołudniem jak słońce prawie zachodzi - na pełnym słońcu fotki wychodzą średnio.

Specu , ile takie cudo kosztuje ???

Tu masz ceny:

http://www.a4-klub.pl/smf/kosmetyki_meguiars_w_konkurencyjnych_cenach-t88834.0.html

Opublikowano

Nosfer fajna furka ale bez kłatra.

Opublikowano

Nosfer fajna furka ale bez kłatra.

Kfatro to zło. Psuje się, więcej pali i wogóle :decayed:

Opublikowano

...i terkocze przy skrecaniu :gwizdanie:

dzin dybry po urlopie :wallbash:

Opublikowano

dzin dybry po urlopie :wallbash:

Mam to samo .... :confused4::sick3:

A następny dopiero za rok ;(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.