Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ma ktoś problem z gg?

Kutfa krzyczy, że hasło jest nie prawidłowe??!!!??!?!

U mnie wszystko ok.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ma ktoś problem z gg?

Kutfa krzyczy, że hasło jest nie prawidłowe??!!!??!?!

U mnie wszystko git :good:

Opublikowano

Zobacz czy wpisujesz dobre http://www.programs.pl/program,295,1.html

Opublikowano

Ma ktoś problem z gg?

Kutfa krzyczy, że hasło jest nie prawidłowe??!!!??!?!

Eeee... tam

Jak wpisuję Twoje hasło, to działa :D :D :D

Opublikowano

Zobacz czy wpisujesz dobre http://www.programs.pl/program,295,1.html

wchodzi z automatu, nawet przez strone www nie moge wejsc

normalnie mnie zbanowali trolce !!

spac

jutro sie cos wyduma

Opublikowano

bry ogry :hi:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 06:20_________________________________________________

Moskal Parówko przyjechałem obejrzeć Twojego paździocha a Ty laske położyłeś na Pormke....

byłem w zeszłym tygodniu , wykasowaliśmy z Oskarem błędy w Parówie i wszystko , co bede tam co tydzień śmierdział ??? :kox::polew:

A na poważnie sytuacja wygląda tak że nie mam auta bo moja Paulinka jeździ do pracy z Grodziska do Piaseczna i ni ch***j mi nie pasuje , postaram sie wpaść jakoś niedługo :wink4:

Powiem Wam że widziałem wczoraj w Piasecznie RS4 B5 :shocked: , kupił sobie gość mieszkający praktycznie koło mojej firmy , ja pierd.ole jaki pocisk , obejrzałem sobie dokładnie , masakra , i ten dzwiek motoru :decayed:

Opublikowano

Dzieeen dooobryyy :hi:

Wstalem sobie i mysle: polece na forum i bede przed moskalem dzisiaj :D

Ale jak widać spóźnilem się. Jak Ty pisałes posta to ja walczyłem z budzikiem :P

a co do RS4 to piekna maszynka, miałem okazje jechać - maaasaaakraaa :decayed:

Po Legionowie jeździ czarne RS4 B5 bez żadnych oznaczeń, zawsze czyste, na feldze od RS6 (5 ramion grubych) wydłubane na ok 490-520 kucy, cos w tym przedziale. To lata a nie jeździ :D Jak mu raz na dupe usiadłem eSą a koles przycisnął to czulem sie jakbym lanosem jechał. :kox:

EDIT:

http://moto.allegro.pl/item713443685_buggy_grzmiaca_rura.html

Kupie sobie i bede miał najbardzaiej wykozaczone audi w klubie - Grzmiąca Rura :kox:

Opublikowano

Wstalem sobie i mysle: polece na forum i bede przed moskalem dzisiaj :D

Kali tak szczerze mówiąc żeby być przede mną musiałbys wbić na forum o 6:10 - 6:15 :kox:

Opublikowano

a pod klifem stoją dwie rs4 b7 i to na WM- ach, ciekawe bo Mińsku nawet jednego nie widziałem, nawet na spocie :polew:

Opublikowano

widocznie nie potzrebują taniego Vagowania :decayed:

Opublikowano

a pod klifem stoją dwie rs4 b7 i to na WM- ach, ciekawe bo Mińsku nawet jednego nie widziałem, nawet na spocie :polew:

bo one nie są z mińska :naughty: może to być np Sulejówek :wink4:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 08:41_________________________________________________ :hi:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 08:42_________________________________________________

widocznie nie potzrebują taniego Vagowania :decayed:

się popsuje to przyjadą :cool1::polew:

pany czy audi też zaleca stosowanie ori płynu do sprysków ? :mysli:

9e7869131b.jpeg

Opublikowano

Yo ziomiale !! :afro:

Opublikowano

yo bro :yeah:

Opublikowano

moskal jutro się postaram ale może być ciężko bo o 6 moje oczy odmawiaja mi jeszcze posłuszeństwa :P

:bry: chłopacy :hi:

RS-ami nie przyjeżdżają na spoty bo na paliwo nie mają :P To nie są tanie rzeczy...

Opublikowano

moskal jutro się postaram ale może być ciężko bo o 6 moje oczy odmawiaja mi jeszcze posłuszeństwa :P

nie podpuszczaj bo wstanę jeszcze wcześniej :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Yo,

What's uppppppppp

Opublikowano

BRy all :hi:

Opublikowano

ale przed 6 się nie liczy. :naughty:

Panowie wybiera się ktoś dzisiaj na cargo? jakis dodatkowy spocik? bo ostatnio słyszałem narzekania, że co wtorek to i tak za rzadko. ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.