Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

lampa... a Ty co widzisz erotomanie? :polew:

oj ktoś tu nie uważa :naughty: to już było x-stron wcześniej :gwizdanie: :decayed:

a i w woli wyjaśnienia co to :kox:

73863_doch_keine_lampe.jpg

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

O kur** jaka Cisza, godz 12:31 a tu 2 posty.. :thumbdown:

Opublikowano

73863_doch_keine_lampe.jpg

ROTFL

oraz :bry:

Opublikowano

O kur** jaka Cisza, godz 12:31 a tu 2 posty.. :thumbdown:

A dziwicie się, że poznaniacy przekroczyli 3000 stron...

Opublikowano

My za to w tygodniu gonimy.. a w weekend odpoczywamy... Oni zaś odwrotnie..[br]Dopisany: 22 Sierpień 2009, 13:06_________________________________________________Tak szczerze mówiąc to jesteśmy w czołówce w statystykach.. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=stats

10 najaktywniejszych działów:

Newbie 128941

Na Każdy Temat 63811

Mazowieckie 58449

Wielkopolskie 49308

Silniki Diesla 47860

Małopolskie 44751

Układ Elektryczny 39677

Zakup kontrolowany - Kupujemy A4 34434

Audi A4 B5 29714

Silniki Benzynowe 27691

10 najlepszych wątków (wg odpowiedzi): (tu gonimy poznań)

SPOT POZNAŃSKI (niedziela) godz 18.00 47703

SPOCIKI WARSZAWSKIE-WTORKI g.19:00 /Promenada/ POZIOM 3 43947

SPOCIKI KRAKOWSKIE-NIEDZIELA 18:00 Galeria Kazimierz-Parking dach (info 1 post) 34150

10 najlepszych wątków (wg wyświetleń):

SPOCIKI WARSZAWSKIE-WTORKI g.19:00 /Promenada/ POZIOM 3 290822

Strefa Śmiechu 167639

[ALL TDI] Jaki olej do TDI 163582

SPOCIKI KRAKOWSKIE-NIEDZIELA 18:00 Galeria Kazimierz-Parking dach (info 1 post) 152381

[ALL] VAG-COM - Jaki kupić ? 126034

[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ? 125155

SPOT POZNAŃSKI (niedziela) godz 18.00 122340

Kody klimatronika 108587

[ALL] Alu-felgi do A4 - jakie ? 98245

Ciekawe aukcje Allegro, ebay itd. 76574

[br]Dopisany: 22 Sierpień 2009, 13:14_________________________________________________O kurza stopa.. http://otomoto.pl/audi-a5-carbon-matt-bandit-C9290566.html ja to chce.. Teraz zaraz juz.. :slina: :slina:[br]Dopisany: 22 Sierpień 2009, 13:30_________________________________________________Albo ten: http://allegro.pl/item701905805_ford_mustang_1967_bullit.html :slina:

Opublikowano

lampa... a Ty co widzisz erotomanie? :polew:

oj ktoś tu nie uważa :naughty: to już było x-stron wcześniej :gwizdanie: :decayed:

a i w woli wyjaśnienia co to :kox:

73863_doch_keine_lampe.jpg

Aż se lapka odwróciłem do óry nogiem :D :D :D

Opublikowano

Aż se lapka odwróciłem do óry nogiem :D :D :D

Dobrze że nie cały monitor.. :polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Sierpień 2009, 17:23_________________________________________________Oskar co tak dziś przycichłes??[br]Dopisany: 22 Sierpień 2009, 17:46_________________________________________________Wogole Moskala nie widać i Nosfera.. Czyżby zniknęli razem?? :gwizdanie:

Opublikowano

A Moor jest bo wy to raczej parami chodzicie :polew:

Tylko bez podtekstów prosze..

Dobra dobra tylko żartowałem ....

Co do spamerów to napewno leczą kaca po wczorajszej imprezie ( jak co piątek ) ja też nie najlepiej się czuje :beer1:

Opublikowano

Jestem, jestem :hi:

W pracy siedze i dopiero teraz mam chwilke zeby napisac

W czwartek odpicowalem sobie autko - tak sie swieci ze zal mi wyjezdzac z garazu - z reszta do pracy mam walking distance wiec fury nie ruszam. Ciekawe czy uchowa się w takim stanie do wtorku ??

A Wy jak - wczorajsza impreza u Kaliego udana ? :sexinbed: coś ? :decayed:

Opublikowano

Siema Oskaro - szkoda że nie zrobiłeś fotek furki ...

Wczoraj nie byłem u Kakiego ale dobrze się bawiłem z bratem ciotecznym przy 2x 0,7l nasze żony były dziś rano :polew: :polew: około 12,15 pełne podziwu dla nas .... teraz już trochę lepiej bo było po dwa ziarenka :good:

Opublikowano

A Wy jak - wczorajsza impreza u Kaliego udana ? :sexinbed: coś ? :decayed:

Ja u Kaliego nie bylem, ale :sexinbed: bylo :tongue4: Chciałbym powiedzieć ze to byl w ciagu ostatnich 2 miesiecy jedyny piatek w który bylem trzeźwy, ale nie można tego powiedzieć.. :drunk: :beer1:

Opublikowano

Siema Oskaro - szkoda że nie zrobiłeś fotek furki ...

Wczoraj nie byłem u Kakiego ale dobrze się bawiłem z bratem ciotecznym przy 2x 0,7l nasze żony były dziś rano :polew: :polew: około 12,15 pełne podziwu dla nas .... teraz już trochę lepiej bo było po dwa ziarenka :good:

Dobrze, dobrze Pixi - 2 x 0,7 to dobry wynik

Fotki mam - ale skonczylem pod wieczor i nie ma fotek ostatecznego efektu - pochwale sie we wtorek na spocie[br]Dopisany: 22 Sierpień 2009, 21:20_________________________________________________

A Wy jak - wczorajsza impreza u Kaliego udana ? :sexinbed: coś ? :decayed:

Ja u Kaliego nie bylem, ale :sexinbed: bylo :tongue4: Chciałbym powiedzieć ze to byl w ciagu ostatnich 2 miesiecy jedyny piatek w który bylem trzeźwy, ale nie można tego powiedzieć.. :drunk: :beer1:

:good: :good: :good: dobre picie i ruchanie w piątkowy wieczor to podstawa :polew: tak trzymaj

Opublikowano

A Wy jak - wczorajsza impreza u Kaliego udana ? :sexinbed: coś ? :decayed:

Ja u Kaliego nie bylem, ale :sexinbed: bylo :tongue4: Chciałbym powiedzieć ze to byl w ciagu ostatnich 2 miesiecy jedyny piatek w który bylem trzeźwy, ale nie można tego powiedzieć.. :drunk: :beer1:

mlody jestes,poczekaj przyjda czasy ze bedziesz chcial sie napic a nie bedzie z kim,jak sie ekipa rozwapni,ja teraz zeby sie konkretnie napic to sie musze z malolatami ustawiac... prawda Oskarku :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Siema ogry

Księgowy, bolid lata ;)

Opublikowano

A ja sobie siedze, pije lokalny browar Zwierzyniec Pils Piwo Jasne Pełne i opijam dobry dzień... a byl dobry :)

IMAG0203.jpg

Opublikowano

Siema ogry

Księgowy, bolid lata ;)

dzisiaj to on sie uposledza na kawalerskim :drunk:

Opublikowano

czyim?

Opublikowano

kolezki swojego

Opublikowano

Al gratki z udanej wizyty u Witka :oklaski: no i na zdrowie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.