Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To tym bardzirj się nie nadajesz - jesteś za gruby :>...

o nie kolego , ja nie jestem gruby :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Regga wrócił do formy , czyżby łańcuch się poluzował czy zerwał się ? :wink4

Powiedzmy , że pękło ogniwo :decayed::D

Opublikowano

:bry:

Trzymajcie kciuki bo zaraz jade na egzamin licencjacki. Masakra :wallbash:

Opublikowano

:hi: mordeczki

użyczyć komuś dobrego humoru? bo mnie dzisiaj aż rozpiera :D Wstałem rano i powiedziałem sobie, że to będzie piękny dzień :)

Opublikowano

:bry:

Trzymajcie kciuki bo zaraz jade na egzamin licencjacki. Masakra :wallbash:

daj se spokój z egzaminem , ja tam nie ide :good:

użyczyć komuś dobrego humoru? bo mnie dzisiaj aż rozpiera :D Wstałem rano i powiedziałem sobie, że to będzie piękny dzień :)

pewnie kamień spadł Ci z serca po tym jak odwołałeś swój udział w niedzielnej jatce nadarzyńskiej :kox::naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

kurde mam dylemacior jak z tad w piz*u:

w niedziele mam:

-paintball

-piknik firmowy (full alko i zarcia za free plus inne atrakcje :naughty:)

-ME rally cross

-Tatoo fest

k**wa wsio na raz! A jak sie w pozostale weekendy nudzilem to nic nie bylo. ech... :confused4:

Opublikowano

kurde mam dylemacior jak z tad w piz*u:

w niedziele mam:

-paintball

-piknik firmowy (full alko i zarcia za free plus inne atrakcje :naughty:)

-ME rally cross

-Tatoo fest

ku***a wsio na raz! A jak sie w pozostale weekendy nudzilem to nic nie bylo. ech... :confused4:

dla mnie osobiście tylko te dwie pozycje, ze wskazaniem na PB :good:

porównaj obie oferty:

Rallycross Paintball

piknikowa atmosfera upał/skwar/duchota

za***iste auta spocone jaja

ryk silników poobijane odrapane cialo

walka na torze mozliwość dojebania kolegom z forum za głupie texty w tygodniu

sielanka mozliwość bycia dojebanym przez kolegów z forum za głupie texty i wklejanie

fajne d*py do obczajenia fotek roznegliżowanych małolat (niezgodne z regulaminem)

ja zdecydowanie stawiam na PB - wiecej atrakcji :good:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

:bry:

Trzymajcie kciuki bo zaraz jade na egzamin licencjacki. Masakra :wallbash:

Powodzenia :good:

-Tatoo fest

Gdzie?? :cool1:[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2009, 10:27_________________________________________________kali te foty na oto moto to z tego auto świata są?? A tak wogole eSe sprzedajesz??

Opublikowano

kurde mam dylemacior jak z tad w piz*u:

w niedziele mam:

-paintball

-piknik firmowy (full alko i zarcia za free plus inne atrakcje :naughty:)

-ME rally cross

-Tatoo fest

ku***a wsio na raz! A jak sie w pozostale weekendy nudzilem to nic nie bylo. ech... :confused4:

Na konwent tattoo idę w Sobotę. Na PB w Niedzielę.

Opublikowano

Nosfer gdzie jest ten konwent?

Opublikowano
www.tattoofest.pl Ząbkowska 27.
Opublikowano

A ja proponuje Wam Orange Warsaw Music Festival w Pt i Sob. W oba dni wieczorem.

http://www.orangewarsawfestival.pl/ - zobaczcie sobie kto bedzie gral - wejscie free.

Jak ktos bedzie to niech da znac - wprawdzie bede w pracy ale mam dosyc luzno wiec znajde zawsze chwile zeby pogadac. Wypatrywac wozu transmisyjnego od marszałkowskiej.

Opublikowano

www.tattoofest.pl Ząbkowska 27.

Chyba sie zjawie piechotą bo to obok mnie ;D

Opublikowano

A ja proponuje Wam Orange Warsaw Music Festival w Pt i Sob. W oba dni wieczorem.

http://www.orangewarsawfestival.pl/ - zobaczcie sobie kto bedzie gral - wejscie free.

Jak ktos bedzie to niech da znac - wprawdzie bede w pracy ale mam dosyc luzno wiec znajde zawsze chwile zeby pogadac. Wypatrywac wozu transmisyjnego od marszałkowskiej.

A do USA nie lecisz ?

Opublikowano

A ja proponuje Wam Orange Warsaw Music Festival w Pt i Sob. W oba dni wieczorem.

http://www.orangewarsawfestival.pl/ - zobaczcie sobie kto bedzie gral - wejscie free.

Jak ktos bedzie to niech da znac - wprawdzie bede w pracy ale mam dosyc luzno wiec znajde zawsze chwile zeby pogadac. Wypatrywac wozu transmisyjnego od marszałkowskiej.

W sumie jak sie uprę to do centrum też przyjde piechotą.. Juz kiedyś szedlem..

Opublikowano

ale smucicie pany

Opublikowano

www.tattoofest.pl Ząbkowska 27.

Chyba sie zjawie piechotą bo to obok mnie ;D

Wpadaj :good: :good: :good:[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2009, 12:04_________________________________________________

A ja proponuje Wam Orange Warsaw Music Festival w Pt i Sob. W oba dni wieczorem.

http://www.orangewarsawfestival.pl/ - zobaczcie sobie kto bedzie gral - wejscie free.

Jak ktos bedzie to niech da znac - wprawdzie bede w pracy ale mam dosyc luzno wiec znajde zawsze chwile zeby pogadac. Wypatrywac wozu transmisyjnego od marszałkowskiej.

A do USA nie lecisz ?

Lece w niedziele

Opublikowano

Ja też mam się zamiar wybrać na Orange Fest... Bardzo niezłe śpiewaki tam będą :P:D ... :rolleyes: , ale ja to chyba w sobotę będę, ew. późnym wieczorem w piątek...

Opublikowano

www.tattoofest.pl Ząbkowska 27.

Chyba sie zjawie piechotą bo to obok mnie ;D

Wpadaj :good: :good: :good:

Bedziesz na Tattoo na ząbkowskiej?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.