Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Trzymajcie kciuki bo zaraz jade na egzamin licencjacki. Masakra :wallbash:

Olej_studia._Zosta%5Bn%5D_ninja.jpg

Opublikowano

Trzymajcie kciuki bo zaraz jade na egzamin licencjacki. Masakra :wallbash:

Olej_studia._Zosta%5Bn%5D_ninja.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2009, 14:30_________________________________________________Co tu taka cisza dziś??

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2009, 14:30_________________________________________________Co tu taka cisza dziś??

... A może schowali się w lesie??.... :decayed:

Opublikowano

OT...

Jak wam wczoraj poszla przeprawa przez wisle w drodze na spot?

Opublikowano

OT...

Jak wam wczoraj poszla przeprawa przez wisle w drodze na spot?

Ja muszę przyznać, że bardzo dobrze mi się jechało na spot - z włoch (okolice dzieci warszawy, ryżowej) jechałem około 30min, nawet chyba troszkę krócej. :>

Opublikowano

Siema chlopaki jak ktos by byl zainteresowany to mam do sprzedania nowe amortyzatory (komplet) monroe do audi a4 2001r

Opublikowano

chlopaki

:chytry:

:D

Opublikowano

chlopaki

chłopaki to w "Utopii" :decayed:

Opublikowano

a co mam pisać Panowie

Opublikowano

chłopaki to w "Utopii" :decayed:

dj.moondeck_a_10.11.jpg

Z dzióbkiem :sick3: :sick3:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: Wrzesień 02, 2009, 05:03:35 _________________________________________________

a co mam pisać Panowie

Do Moskala to możesz zwracac się " dziecko " z racji wieku.. jednego nazywają ONO, a do reszty po ksywach z poprawczaka :decayed::D

Opublikowano

co mam pisać Panowie

Np "cześć tempe c**je" albo "siema obwisy"... bardziej swojsko :decayed:

Opublikowano

a co mam pisać Panowie

oni najlepiej lubią : Bydlaki , Ogry , Trolle

Do Moskala to możesz zwracac się " dziecko " z racji wieku..

uwielbiam : "dziecinko" :wink4:

Opublikowano

uwielbiam : "dziecinko" :wink4

Chłopaki..nie stójcie tyłem do Moskala na spocie.. :polew:

Opublikowano

Chłopaki..nie stójcie tyłem do Moskala na spocie.. :polew:

nie ma problemu , nie jeżdże na spoty :wink4:

za duża pokusa , tylu przystojnych młodych chłopców w jednym miejscu ... mniam :kox::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

chlopaki

chłopaki to w "Utopii" :decayed:

Wiesz?? Bo byłeś?? :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2009, 17:38_________________________________________________

Chłopaki..nie stójcie tyłem do Moskala na spocie.. :polew:

nie ma problemu , nie jeżdże na spoty :wink4:

za duża pokusa , tylu przystojnych młodych chłopców w jednym miejscu ... mniam :kox::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Chłopaki..nie stójcie tyłem do Moskala na spocie.. :polew:

nie ma problemu , nie jeżdże na spoty :wink4:

za duża pokusa , tylu przystojnych młodych chłopców w jednym miejscu ... mniam :kox::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

poczekaj...wpadnie zaraz jedna różowa i dostaniesz opierdul :kox: :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

chlopaki

chłopaki to w "Utopii" :decayed:

Wiesz?? Bo byłeś?? :naughty: :naughty:

nie , Ragga opowiadał :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:dziura::hahaha:

poczekaj...wpadnie zaraz jedna różowa i dostaniesz opierdul :kox: :kox: :gwizdanie:

o kutwa , zapomniałem :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.