Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry: ogry

Jak się wydało, że ktoś z A4 klubu uczęszcza do Utopii :sick3: to wszyscy szukają jelenia a ten "różowy chłopczyk" siedzi cicho i udaje, że ma testosteron...

:polew:

Przecież Adaś jest fioletowy :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry: ogry

Jak się wydało, że ktoś z A4 klubu uczęszcza do Utopii :sick3: to wszyscy szukają jelenia a ten "różowy chłopczyk" siedzi cicho i udaje, że ma testosteron...

:polew:

Przecież Adaś jest fioletowy :kox:

fioletowy ...? to co on spożywa :gwizdanie:
Opublikowano

:bry: ogry

Jak się wydało, że ktoś z A4 klubu uczęszcza do Utopii :sick3: to wszyscy szukają jelenia a ten "różowy chłopczyk" siedzi cicho i udaje, że ma testosteron...

:polew:

Przecież Adaś jest fioletowy :kox:

fioletowy ...? to co on spożywa :gwizdanie:

Sok z gumijagód

denaturat.jpg

Opublikowano

Najważniejsze Kali, że wymieniłeś w nim "Kloski hamulcowe" :polew: :polew: :polew: :polew:

Moze miało być kluski :P

http://autokrata.wrzuta.pl/film/7BXmoNCn5yI/kenblocktg[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2009, 11:55_________________________________________________A co powiecie o tym?? Do mnie nie przemawia..

http://fmix.pl/slideshow/15559/38143/dodge-challenger.html[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2009, 12:08_________________________________________________

Elo .... :hi:

uczę młodego parkować ... film instruktarzowy: http://www.autokrata.pl/ogien/6915/perfekcyjne_parkowanie/

Roger bedziesz w niedziele?

Opublikowano

powiecie o tym?? Do mnie nie przemawia..

http://fmix.pl/slideshow/15559/38143/dodge-challenger.html[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2009, 12:08_________________________________________________[quote

a do mnie bardzo :good:

Opublikowano

powiecie o tym?? Do mnie nie przemawia..

http://fmix.pl/slideshow/15559/38143/dodge-challenger.html[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2009, 12:08_________________________________________________[quote

a do mnie bardzo :good:

We wtorek w drodze na spota mijałem coś takiego na Wale - wersja SRT8 w kolorze Orange - dźwięk tych 8 garów to jak orgazm normalnie ... :kox:

Opublikowano

powiecie o tym?? Do mnie nie przemawia..

http://fmix.pl/slideshow/15559/38143/dodge-challenger.html[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2009, 12:08_________________________________________________[quote

a do mnie bardzo :good:

We wtorek w drodze na spota mijałem coś takiego na Wale - wersja SRT8 w kolorze Orange - dźwięk tych 8 garów to jak orgazm normalnie ... :kox:

Tylko te plastiki w środku :sick3:

Opublikowano

Spoko ... ale napis jest zj.ebany powinno być: HRUST :decayed:

ogólnie jak zwykle amerykańska kupa ... i przerost formy nad treścią. :sick3:

Postaram się być w niedzielę ale jeszcze na 100% nie jestem pewny. :kwasny:

Opublikowano

Po jerozolimskich czasem taki piękny mustang gania z dwoma białymi paseczkami na niebieskim tle, ależ dźwięk... Też chcę takiego.... :slina:

Opublikowano

powiecie o tym?? Do mnie nie przemawia..

http://fmix.pl/slideshow/15559/38143/dodge-challenger.html[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2009, 12:08_________________________________________________[quote

a do mnie bardzo :good:

We wtorek w drodze na spota mijałem coś takiego na Wale - wersja SRT8 w kolorze Orange - dźwięk tych 8 garów to jak orgazm normalnie ... :kox:

Dźwięk jest ok (orgazm na miejscu). Chodziło mi raczej o wygląd..

jak zwykle amerykańska kupa ... i przerost formy nad treścią. :sick3:

Dokładnie :good:

Opublikowano

:polew:

Jak ktoś jeździ tylko prosto to rzeczywiście godny polecenia ....

Opublikowano

szkoda ze nie powiedział jaki procek :kwasny:

Opublikowano

szkoda ze nie powiedział jaki procek :kwasny:

:polew: :polew: :polew::kox: :gwizdanie: :gwizdanie: :cool1: :cool1: :good: :good:

Opublikowano

Mam coś śmiesznego: http://i25.tinypic.com/5fm53r.gif :kox:

Propagowanie treści nazistowskich jest zabronione :evil::naughty:

Opublikowano

Mam coś śmiesznego: http://i25.tinypic.com/5fm53r.gif :kox:

Propagowanie treści nazistowskich jest zabronione :evil::naughty:

moim zdaniem to treść wręcz antynazistowska :decayed::naughty:

Opublikowano

Mam coś śmiesznego: http://i25.tinypic.com/5fm53r.gif :kox:

Propagowanie treści nazistowskich jest zabronione :evil::naughty:

moim zdaniem to treść wręcz antynazistowska :decayed::naughty:

Aryjczyk to w tej produkcji nie zagrał :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.