Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

T-żółw wypstrykaj mi tego RSa dokładnie !! :)

środek mnie interesuje, a najbardziej pedały i kolumna środkowa :)

wielkie dzięki i czekam na fotki:)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Uwaga wszyscy czekamy na kolegę RYSIEK z nowym RS4

:mrgreen: :razz: :wink::lol:

szkoda ze nie Avant ..... :twisted:

ale moze wkoncu sie pojawie ...... ;-)

Opublikowano

Poziek generalnie GS powiedział zebym się nie martwił na zapas..turina może swiszczeć nawet 200tysi i śmigać jak szalona...a jeśli chodzi o napinacz to też powiedział ze nic nie słychać..a więcej info odnośnie turbiny będzie wiadomo po hamowni..no więc teraz czekam na Ono żeby coś zadziałał w tej sprawie :mrgreen:

Spanky zapraszamy..wpadaj a nie pożałujesz :razz:

Główną atrakcją spota będzie samochód RYSIA..o ile wpadnie.. :sad:

Opublikowano

To jakie plany na dzis? :) Jak mi nic nie wypadnie to podjade

Opublikowano

zrób rundkę jak ostatnio i zobaczysz :mrgreen: :razz:

ekipa, która ne wyjechała za granicę ma być :wink:

i Bartte również bedzie ...prawda Bartek :?: :evil:

Opublikowano
zrób rundkę jak ostatnio i zobaczysz

ano zrobie jak będzie ładna pogoda :)

Opublikowano

Ja dzisiaj jestem :) A Bartka coś wjebało ostro :P

Opublikowano

No mnie niestety grypa dopadła :( chodzę tylko do pracy bo musze a potem zdycham w domu :( jak było dzisiaj? W przyszły wtorek jestem na 101% :D

Opublikowano
jak było dzisiaj?

zimnoo :)

myślałem że się przejadę a tu kupa ;)

Opublikowano

No było jak zawsze git , przyjechali koledzy Kichol i Kunio :) Rysiu RS4 niestety nie wpadł. Z Kunio sprawdzaliśmy doładowania na moście :P Zaraz za torwarem miałem ustawke z motorem i koleś mnie zrobił na jednym kole heheh .A qwa tak sie na spocie uśmiałem że mnie jeszcze flaki bolą :P

Opublikowano

no musimy sie kiedys sprawdzic jeszcze raz bo teraz nie wiedzialem czy sie scigamy czy nie i spoznilem start :) Grilla nam brakowało tylko :lol:

Opublikowano

Napewno bedzie okazja :) Grill to będzie na mazurach :P

Opublikowano

tak jest uśmiałem sie zdrowo, to lubie na spotach najbardziej :mrgreen:

acha i nauczyłem sie czegoś nowego o mojej cyfrówce :twisted: dzięki chłopaki :!:

fotki będą ładne, wyrażne..i piękne jak nigdy :mrgreen: ..tak szybko jak Hugo zrobi miejscówkę w albumie :smile:

Bartek zdrowiej szybko, bo kolega Kunio chciał sie pościgać troszkę :razz:

Rysiu nadal czekamy...

Opublikowano

a czy wy sie czasem jakim rozweselaczem nie uraczyliscie panowie?? :cool:

Opublikowano

qr** a ja jeszcze w pracy siedze i w dodatku komputer mi sie wiesza :evil: Chyba mam pecha z tymi spotami co fajny to mnie nie ma, co moge alb0o jestem to nikt nieprzyjezdza.

Opublikowano

widze ze nizle sie bawicie w wawce...mam nadzieje ze 1 spot u nas tez wypadnie tak wesolo

Opublikowano

Panowie, krucho z czasem stoje i fotek jeszcze nie wrzuciłem :oops: , postaram sie na jutro :razz:

ono filmiki podeśle niedługo :wink:

Opublikowano

T-żółw, a daj filmi na jakis serwerek, bo tez by poogladal

Opublikowano

Hello Chlopaki ja jak narazie tylko na chwile bo wiecie ameryka te sprawy nie ma czasu na neta nawet Pozdro dla wszystkich zza wielkiej wody u was noc u mnie ranek :shock:

Opublikowano

Kolego hey ;) Nie no, aż takiej nocy to nie ma teraz :D Ciemno się robi dopiero koło 22 :P

Również pozdrawiam :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.