Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

podajcie konkretna date tego szkolenia ... :evil:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Najbliższa sobota. :grin:

Opublikowano

Najbliższa sobota. :grin:

no to kibel .... :cry:

w sobote baluje w Sopocie ... :grin:

Opublikowano

hmm ja nic nie chcę mówić ale liczba osób do focha albo strajku rośnie :afro: :afro: już 3 nie może

Wiciu co z tym konkursem ??? już leci ??

Opublikowano

no to jedzimy z emotami :afro:

Opublikowano

No i skończyło się rumakowanie. Pierdolnął mi rozrząd podczas drogi do tyry, będę szukał głowicy do AFN`a, jeżeli ktoś ma jakieś dojście to dajcie znać. ŻAŁOBA

Opublikowano

No i skończyło się rumakowanie. (...)

No, żeby Cię obsrało :shocked:. Rzeczywiście żałoba

Opublikowano

uuu to strasznie zle dlugo sie nie najezdziles :rolleyes:

Wit a jakie sa nagrody w tym konkursie ale w sumie to ja i tak wiem kto wygra nasz Adas on ma najwieksze doswiadczenie w tych sprawach :grin:

Opublikowano

Wit a jakie sa nagrody w tym konkursie ale w sumie to ja i tak wiem kto wygra nasz Adas on ma najwieksze doswiadczenie w tych sprawach :grin:

To po co robić jak Adaś wygra....aaaa rozumiem żeby miał satysfkację :wink:

Opublikowano

To po co robić jak Adaś wygra....aaaa rozumiem żeby miał satysfkację :wink:

Spox. W emotowym - każdy ma równe szanse. W późniejszym rozwinięciu rzeczywiście mogą być faworyci :grin:[br]Dopisany: 17 Maj 2007, 12:24:41_________________________________________________Jeśli chodzi o nagrody, to w tej chwili wymyślam-cóś ufunduję. Mam kilka koksiarskich (tak myślę)pomysłów, ale szczegółowe info za parę dni coby emocje narastały.

Lukas właśnie poddałeś mi pomysł na rozwinięcie konkursu :evil::grin:, ale to też za parę dni. OOOOOJJJJJ, jak ktoś sie zdecyduje wziąć udział w rozszerzonej wersji to będzie niezły hardkor. :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

Spox. W emotowym - każdy ma równe szanse. W późniejszym rozwinięciu rzeczywiście mogą być faworyci :grin:

a ja już coś wrzuciłem lalal

Opublikowano

No i skończyło się rumakowanie. Pierdolnął mi rozrząd podczas drogi do tyry, będę szukał głowicy do AFN`a, jeżeli ktoś ma jakieś dojście to dajcie znać. ŻAŁOBA

szkoda ... :rolleyes:

p.s rozrzad to pierwsza rzecz jaka sie robi po kupnie furmanki ,zanim wyjedzie sie z garazu ...

Opublikowano

Ale sobie fote zajebałem fiu fiu

Panowie o której u pozia w sobote ? Może coś koło 17 ?

Opublikowano

szkoda ... :rolleyes:

p.s rozrzad to pierwsza rzecz jaka sie robi po kupnie furmanki ,zanim wyjedzie sie z garazu ...

Spanky, nie dobijaj.. nie zdążyłem i tyle..
Opublikowano

Ale sobie fote zajebałem fiu fiu

Noooo... daje rade.

Wyprostuj przednie koło :grin:

Panowie o której u pozia w sobote ? Może coś koło 17 ?

Myślę, ze sukcesywnie. Ja jak o 17.00 wyjdę z pracy ..... :shocked:jakiej pracy :afro: toż to sobota. 17,00 OK dla mnie OK, pytanie jak gospodarz. Deklarować tak w ogóle kto będzie. Jak z logistyką? Brać auto czy jakieś miejscówki są? Jacyś chętni do wracania w nocy?

Opublikowano

Ale sobie fote zajebałem fiu fiu

to sa 18-tki ... ?

Opublikowano

to sa 18-tki

Kunio mowil ze wygladaja jak 17" ale to sa 18 "

Wit jak cos ja bede jechal samochodem to cie zabiore :wink:

Opublikowano

Kunio mowil ze wygladaja jak 17" ale to sa 18 "

moze to 17.5 " ... :afro:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.