Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

impreza kox :afro: tylko we lbie mnie troche szumi :angry:

obstawiam, ze chlopaki jeszcze spia..wygladali w koncówce na bardzo zmeczonych :grin:

ide sie regenerowac :tongue:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jezu co sie wczoraj działo hyhyhy , dzisiaj rano umarłem ze 3 razy ,mega kacor :D Więcej nie pije .

Opublikowano

mega kacor :D Więcej nie pije .

Chyba w tak małych ilościach :cool: :cool: :cool:

Opublikowano

To nieźle się impra udała ... to co w sobotę poprawka?? już będę na miejscu :afro:

Opublikowano

Lukas, a czy Ty dzisiaj nie śmignąłeś mi przed nosem na Wolskiej w stronę Prymasa Tysiąclecia ????

Jezeli to Ty to pasów nie zmienia się na przejściu dla pieszych :grin: :grin:, bo inaczej panowie niebiescy :bicz::cool: :cool:

jesli kolo 13 to ja :evil:[br]Dopisany: 20 Maj 2007, 19:36 _________________________________________________A to nasz nowy DJ :polew: przepraszam za jakosc zdjecia ale bylo ciemno i pacjent sie ruszal ciagle :grin:

8b20f3b6863dd2bem.jpg

Opublikowano

Ja nic już więcej nie powiem :bicz:

Opublikowano

Ja nic już więcej nie powiem :bicz:

to tak jak ja ...fcuk :bicz:
Opublikowano

A jaka pogoda byla :shocked: gdyby nie to ze dzisiaj byla impreza kameralna to pewnie czesc by nie wrocila o wlasnych silach :shocked: i nawet flaszka sie zostala rozpoczeta :shocked: a w skrocie to picie, tance i smiech

0045ab454557ee96m.jpg

Opublikowano

Widzę że Ono (makłowicz) pilnował zagrychy :polew:

Opublikowano

No kazdy pilnowal ale najlepsza para to Wit z Żona takie bylo dmuchanko ze hoho dobrze ze kielbaska i skrzydelka nie poszly z dymem :grin:

12109cb47991da38m.jpg

Opublikowano

hmmmm więcej szczegułów nie potrzebujemy, ponieważ i tak jest ciśnienie ze złości że nie mogliśmy być :cool:

Opublikowano

to dodam tylko tylko ze malo by brakowalo a widzielibysmy szalonego oniaka jak mknie w kierunku katowic na suzuki GSX R zabraklo 5 kieliszkow :cheesy:

a tu cos dla Wita i Qrysi oj Poziek chyba znowu bedzie glaskanie :polew:

f6f591fb73ea1c58m.jpg

Opublikowano

KOX był. Mega KOX. Do teraz nie bardzo moge sie pozbierać. Dawno się już tak nie zważ...zaangażowałem :cheesy:

Opublikowano

jezuś nic nie pamiętam z tych zdjęć... Wit co złego to nie ja :afro:

spoko imprezka, fajnie że Żółw wpadł z Karolcią pierwszy raz :)

Teraz jeszcze trzeba Klaudyne rozdziewiczyć i Adasia

[br]Dopisany: 20 Maj 2007, 22:24 _________________________________________________A ja się super czuje, właśnie 2 pifko zapodaje :evil:

Opublikowano

Teraz jeszcze trzeba Klaudyne rozdziewiczyć i Adasia

:polew: nie no ja mysle ze jakos Adas sam to zalatwi pomocy kolegow mu nie trzeba :polew:
Opublikowano

jezuś nic nie pamiętam z tych zdjęć... Wit co złego to nie ja :afro:

No luz. Wszystko było pod kontrolą-byłem obok czujny :wink: (kiedy to było :cheesy:)

Teraz jeszcze trzeba Klaudyne rozdziewiczyć i Adasia

:polew: nie no ja mysle ze jakos Adas sam to zalatwi pomocy kolegow mu nie trzeba :polew:

Lukas, złoty chłopaku. adasiowy byś nie pomógł? :grin:

http://www.ufoto.pl/konkurs/index.php?sub=foto&foto_id=1817

głosujcie wszyscy ile wlezie na moją małą gwiazdę :)

Poszło :smiley:

Opublikowano

no no no ładnie się kozacy bawili :a4fan:

http://www.ufoto.pl/konkurs/index.php?sub=foto&foto_id=1817

głosujcie wszyscy ile wlezie na moją małą gwiazdę :)

jak wygra stawiam piwo :)

Plati już głos oddany - a tak na marginesie ludzie czyście cookiesy i możecie głosować do bólu ( oddanie głosu zapisuje się właśnie w tych małych pliczkach)

P.S

Plati dzięki za pomoc w piątek masz browarka albo 40% jak wolisz

Opublikowano

Wiciu ja to kazdemu pomoge i jestem pewien ze Adas zna numer do mnie :grin:

To zdjecie mozna dac do konkursu Foch Zólwia na kiełbe :polew:

44f22ce35033fe1cm.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.