Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

od urodzenia jestem antychrześcijański więc nie grozi mi "oaza" itp. ale widze że obcykany jesteś :wink4:

Po prostu spojrzałem na Twój avatar :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

od urodzenia jestem antychrześcijański więc nie grozi mi "oaza" itp. ale widze że obcykany jesteś :wink4:

Po prostu spojrzałem na Twój avatar :decayed:

może być mylący

dlatego nie mubie księży :wink4:

Opublikowano

:hi: brzydale

Filmik z RS6 mnie rozłożył na łopatki. :slina:

Aydaho takie fele ma Pinczi w eSce no i w męskim rozmiarze 18 :)

A tu macie wieprzowinki :polew:

bacon.bmp[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 12:10_________________________________________________

od urodzenia jestem antychrześcijański więc nie grozi mi "oaza" itp. ale widze że obcykany jesteś :wink4:

Po prostu spojrzałem na Twój avatar :decayed:

może być mylący

dlatego nie mubie księży :wink4:

No i się wydało - ganiali Cie jak byłeś mlody i masz uraz do końca życia. Dlatego nawet swoim avatarem ostrzegasz wszystkich, żeby nie dali się tak zapakować jak Ty kiedyś :polew: :polew: :wink4:[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 12:12_________________________________________________bikini-micro-string.jpg

129509_0428_rihanna-instyle-bikini-02_jpg4c7b73cccf3db5de8a4e06d8fe6ed141[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 12:14_________________________________________________a tak swoja droga własnie zauważyłem ze ktoś mi się wbil na profil i pozmieniał dane i podpis. Co jest k*rwaaaaa?!!!!

Opublikowano

Siarap jego mać :polew:

http://www.youtube.com/watch?v=jHB-UBAxdgg

[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 13:00_________________________________________________

a konkretnie ??? klocki ??? ich koniec ???

zwykle to gówno zapala się w połowie klocka - ja już od miesiaca z tym jeżdzę.

Opublikowano

a tak swoja droga własnie zauważyłem ze ktoś mi się wbil na profil i pozmieniał dane i podpis. Co jest k*rwaaaaa?!!!!

Nikt Ci nie nie zmieniał, a przynajmniej nie ja :tongue4:

Opublikowano

To ja!! :kox: Telepatycznie :naughty::decayed:

Opublikowano

TO jest brak poszanowania prywatności, naruszenie praw osobistych i przedstawianie mojej osoby w nieprawdziwym swietle....

A i tak wiem, że pozazdrościliście mi avatara z piekna dupeczką i grilla od eSY z aledrogo :P

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No i się wydało - ganiali Cie jak byłeś mlody i masz uraz do końca życia.

Żebym ja Cie gnojku nie pogonił , bedziesz mi musiał zwalić konia du.pą :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Niestety Moskalito wole dalej, w przeciwieństwie do Ciebie, cieszyć się z głośnego pierdzenia przy sikaniu. :polew::kox:

Ale pojaw się na spocie to podyskutujemy nad Twoim problemem i postaramy się jakoś Cie wspomóc mentalnie. Może dmuchana lala byłaby dla Ciebie zbawieniem.

Którą wolisz:

x_673.jpg

3006009230.jpg

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

Niestety Moskalito wole dalej, w przeciwieństwie do Ciebie, cieszyć się z głośnego pierdzenia przy sikaniu.

wolisz , ale to nie znaczy że musisz :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

[ot] Używałem :szukaj: ale nie znalazłem odpowiedzi. A więc jak odpalę parcha przy tej temp. To stojąc na wolnych obrotach tak sobie pokopciwa. Jak zaraz po starcie wjade w korek i stoje sobie na zimnym i potrzymam go chwile np. na 2k obr/min to lekko sie trzesie (nierowno chodzi) i za mna siwy dym i smród. Na cieplo chodzi miod malina. WTF? Swiece?

Opublikowano

wolisz , ale to nie znaczy że musisz

mówiłem Ci, pojaw sie na spocie to pogadamy o tym co Cie boli :decayed:

Olek niestety powinienes dostac kropka za szerzenie Offtopa... A odpowiedź na Twoje pytanie jest przecież prosta. Silnik Ci się popsuł. Pamiętaj: Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Dieslem. :wink4:

Kup Benzyne i będzie po problemie ;)

Opublikowano

mówiłem Ci, pojaw sie na spocie to pogadamy o tym co Cie boli :decayed:

mnie nie boli :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Olek niestety powinienes dostac kropka za szerzenie Offtopa... A odpowiedź na Twoje pytanie jest przecież prosta. Silnik Ci się popsuł. Pamiętaj: Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Dieslem.

:mysli: :mysli: :mysli:

:polew: :polew: :polew:

Ktos ma jeszcze jakies sugestie?

Opublikowano
Opublikowano

Olek niestety powinienes dostac kropka za szerzenie Offtopa... A odpowiedź na Twoje pytanie jest przecież prosta. Silnik Ci się popsuł. Pamiętaj: Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Dieslem.

:mysli: :mysli: :mysli:

:polew: :polew: :polew:

Ktos ma jeszcze jakies sugestie?

Podtlenek LPG ci szwankuje :nabijasie:

Opublikowano

Olek niestety powinienes dostac kropka za szerzenie Offtopa... A odpowiedź na Twoje pytanie jest przecież prosta. Silnik Ci się popsuł. Pamiętaj: Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Dieslem.

:mysli: :mysli: :mysli:

:polew: :polew: :polew:

Ktos ma jeszcze jakies sugestie?

Podtlenek LPG ci szwankuje :nabijasie:

:ssij:

Opublikowano

mnie nie boli

może JUŻ nie... Albo przyzwyczaileś się już do tego... Nastapiło rozciągnięcie materiału... :P:polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.