Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

T-żółw organizator I-klasa !! :afro: :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

jou Nygi..kurna tabaka jak cholera była..ale teraz luz :) a na lody niestety nie mogłem przyjechać== >work :(

Poziu Dźony dzwonił i ma dla Ciebie towara..jak cos to dzwoń..ja nie mam fury więc nie podjade..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim za przyjazd :afro::a4fan:

frekwencja byla bardzo wysoka - najwyzsza na lodach jak do tej pory :tongue:

angela bravo za odwage i pokazanie sie na spocie :tongue:, furke ma za***ista, fele "18 KOX, zawias, fotele i kolorek tez :a4fan:

i jak ladnie i czysto w srodku :cool:

adasia z K brakowalo :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim za przyjazd :afro::a4fan:

frekwencja byla bardzo wysoka - najwyzsza na lodach jak do tej pory :tongue:

angela bravo za odwage i pokazanie sie na spocie :tongue:, furke ma za***ista, fele "18 KOX, zawias, fotele i kolorek tez :a4fan:

i jak ladnie i czysto w srodku :cool:

adasia z K brakowalo :sad:

Mam nadzieje, że we wtoreczek też nowa koleżanka się pojawi, może na fele się ze mną zamieni :tongue:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbi sądzę że twoje przy Andzeli to paździochy :bicz: :bicz:

I co Andzelo nie było tak strasznie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za mile slowa na temat mojej :a4fan:

Sluchajcie no ni bylo zle......choc mialam wielkie opory z przyjazdem :tongue: ale teraz to juz pewnie z gorki......:)))[br]Dopisany: 27 Maj 2007, 21:14 _________________________________________________NORBI......nie ma mowy......:)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzela spokojnie Norbi nawet muchy nie skrzywdzi :cool: wtorek na torwarze o 19 widzimy Cię i już

Żółwiu to były moje najdrożesz lody na świecie !!! dostałem w drodze powrotnej 10 pkt i 500 zł !!! MANDAT :bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać wał A4 Warsaw Team nie służy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać wał A4 Warsaw Team nie służy...

a kto miał już wcześniej tam wpadkę ?? Nawet nie wiem skąd się te bydlaki pokazali .... ale cóż jeździmy dalej nic się nie stało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się że już nie negocjujesz czy będziesz czy nie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK leszcze - zmiana tematu - mazury - najbliższy weekend - wyjazd w piątek wieczorekiem - powrót... niedziela - już wiem ze moim wraca Qryśka... w poniedziałem wylatuje do usa.... czekam na chętnych... :bicz: :bicz: :bicz: :bicz: chodzi o wyjazd we wspólnym gronie a nie wyjazd koniecznie swoją furą, także będziemy jechać autami zapakowanymi na maksa -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzela spokojnie Norbi nawet muchy nie skrzywdzi :cool: wtorek na torwarze o 19 widzimy Cię i już

Żółwiu to były moje najdrożesz lody na świecie !!! dostałem w drodze powrotnej 10 pkt i 500 zł !!! MANDAT

uuu brachu ale dales czadu :rolleyes: ostatnio na wale sie strasznie "radarowo" zrobilo :bicz:

Wtorek Torwar bede ale po 20.....

jak mówielem ..zabawa sie dopiero o tej godzinie rozkreca :afro:

wujku poziek dobry temat zapodales....musze mój terminarz przejrzec :cool:

....kto jedzie i ma wolne miejsca w TDI? :tongue: pucowac sie bo ostrzezenia beda :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo dziki. gratulacje! nie udalo nam sie wystraszyc angeli hehehe. zuch dziewczyna ! angela, teraz zaden spot Ci nie straszny ;-)

hornet. szacun wodzu. widze bede mial kompana do kursu resetowania punktow ;-D

mazury mowicie ... hmmm moze byc ciezko. will see.

co to jeszcze... a!

wracajac z kina objechalem Stilakiem stare A8-2,8. Bylem w szoku. Dziadek, ktory chcial mnie za wszelka cene wyprzedzic w jeszcze wiekszym-malo sie na mnie nie wpakowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:audi: Witam! :audi:

W klubie A4 jestem od niedawna i właśnie szukałem ludzi z wawy którzy śmigają tymi pieknymi bolidami A4 :a4fan: Nie miałem okazji jeszcze was poznać osobiście ale mam nadzieje że to nadrobie.Ja mam na imie Seweryn a na stronke wpadłem przypadkowo szukając info o a4.W tym tygodniu nie wiem czy sie wyrobie żeby na jakiś spocik śmignąć ale będe sie starał.A co do wypadów na weekendy jak to mniej wiecej wygląda :afro: ? Bo jak coś też jestem chętny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MotoRR wpadaj na spoty to sie dowiesz szczególów :tongue:

na forum tylko strzepki informacji sa ujawniane - reszta dla wtajemniczonych :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MotoRR wpadaj na spoty to sie dowiesz szczególów :tongue:

na forum tylko strzepki informacji sa ujawniane - reszta dla wtajemniczonych :afro:

No spoko to wobec tego postaram sie przyjechac na spot tyle że we wtorek napewno nie dam rady moze w piatek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo dziki. gratulacje! nie udalo nam sie wystraszyc angeli hehehe. zuch dziewczyna ! angela, teraz zaden spot Ci nie straszny ;-)

no mam nadzieje ze jakos uda mi sie zaklimatyzowac do waszego grona :smiley:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...