Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ma ktos naklejki klubowe w nadmiarze? wiem ze Nosfer ma znaczek na grilla albo tylko sie chwalil ze ma :wink4:,moja poleciala razem z lakierem z klapy

Naklejki też ma.

miej mnie na uwadze :wink4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no ale pany poważnie nie ma nikt jednej tarczy 288mm :mysli:

Żadko komu walają się tarcze po domu.. :wink4:

ma ktos naklejki klubowe w nadmiarze? wiem ze Nosfer ma znaczek na grilla albo tylko sie chwalil ze ma :wink4:,moja poleciala razem z lakierem z klapy

Naklejki też ma.

miej mnie na uwadze :wink4:

Acha.

Opublikowano

Ja będę miał, za perę dni tarczę. Nawet nacinana.

Niestety przytrafiła mi się sytuacja rodzinna, i muszę jutro rano wylecieć. Chciałbym kogoś poprosić aby mógł ktoś sprawdzić vagiem, autko przed kupnem, takiemu lekko starszemu Panu co się ostatnio pojawiał u nas na spocie. Sprzedawca ma ponoć przyjechać autkiem z Gdańska.

Opublikowano

no musze powiedziec z

1) dziek :kox:

2) koles dekiel.

Ja rozumiem ze 4 rano ale tyle czerwonych co on zaliczyl to ja w wawie podrodze do domu z roboty nie mam :\

Opublikowano

no musze powiedziec z

1) dziek :kox:

2) koles dekiel.

Ja rozumiem ze 4 rano ale tyle czerwonych co on zaliczyl to ja w wawie podrodze do domu z roboty nie mam :\

głupota i nic więcej, nie widzę tam jakichś specyficznych umiejętności.

w komentarzach jest napisane, że w rzeczywistości nie było to ferrari tylko mercedes;)

Opublikowano
:bry::kawa:
Opublikowano

Yo boobs

Moskal - przykro mi :naughty:

Opublikowano
:bry: :bry: :siema::sesese:
Opublikowano

siema maderfakersy :hi:

Opublikowano

bry :hi:

widzę że się z rańca zasysa coś z netu :gwizdanie:

Opublikowano

to ciemne audi b5 co zawadziło i ścięło lewe słupki to od nas ktoś ?

Ktoś od nas jeżdził ciemnozielonym (moskalowym), Avantem - grill bez znaczka, lampy zespolone Angeleyesy ?

Roztrzaskał się dzisiaj o ciężarówkę. Widziałem w tv. Ale nie pamiętam ulicy :kwasny: Jakaś jedna z większych ulic w warszawie.

Też widziałem , ale ramek nie pokazali , lampy na bank FK , ale kolor chyba był bardziej czarny niż zielony :mysli:

ma ktos naklejki klubowe w nadmiarze? wiem ze Nosfer ma znaczek na grilla albo tylko sie chwalil ze ma :wink4:,moja poleciala razem z lakierem z klapy

ja mam

Moskal - przykro mi :naughty:

mi też , jest ciemno więc sie nie liczy :tongue4:

Ajdahoł , naprawde......... przykro mi :wink4:

Opublikowano
  • Autor

:siema:

kuwra jaka akcja, skończyła mi się waha i pchałem samochód przez skrzyżowanie Puławskiej z Poleczki :wallbash:

Opublikowano

:siema:

kuwra jaka akcja, skończyła mi się waha i pchałem samochód przez skrzyżowanie Puławskiej z Poleczki :wallbash:

nagrałeś filmik :naughty::kox:
Opublikowano

:kox:

joł

Opublikowano

:siema:

kuwra jaka akcja, skończyła mi się waha i pchałem samochód przez skrzyżowanie Puławskiej z Poleczki :wallbash:

:decayed: :decayed: :decayed: koszmar kierowcy ... dwa dni po Helołin :decayed:

Opublikowano

:siema:

kuwra jaka akcja, skończyła mi się waha i pchałem samochód przez skrzyżowanie Puławskiej z Poleczki :wallbash:

dzisiaj ???? mogłeś zapchać do mnie , ogrzałbyś sie , kawy ciepłej byś sie napił...

chociaż podejrzewam że troszku sie zgrzałeś :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

takie cos widizalem wczoraj :):kox: :kox: :kox:

6.1 L jakies HEMI czy coś :)

d1.jpg

d2.jpg

Opublikowano
  • Autor

:siema:

kuwra jaka akcja, skończyła mi się waha i pchałem samochód przez skrzyżowanie Puławskiej z Poleczki :wallbash:

nagrałeś filmik :naughty::kox:

ta kur.wa nie miałem co robić...

jebaaany 30m przed stacją zgasł i niezakumkał więcej :no:

Opublikowano

mi też się zdarza jeździć na oparach ale jeszcze mi nie zgasł :wink4: w zimie to nie schodzę na mniej jak pół zbiornika :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.