Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I to jest powód do śmiechu ?? Do chuuuoooja wafla :evil::tongue4:

No właśnie nie jest :evil:

:polew: :polew: :polew:

o chyba trafiłem znowu :):kox: :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

I to jest powód do śmiechu ?? Do chuuuoooja wafla :evil::tongue4:

No właśnie nie jest :evil:

:polew: :polew: :polew:

o chyba trafiłem znowu :):kox: :kox: :kox:

W co ? Ty masz zwichrowany celownik po ostatnim upadku na jowerze :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Ale spoko, za chwilę zniknie :naughty

odrazu wszystkie PW wykasuj :decayed: :decayed:

Opublikowano

Obrońca regulaminu się znalazł :lol1:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Chcecie się brać na riposty to przyjmujta na klaty jak wam zasadze :kox: :kox: :kox:

Wstrzymaj się dzisiaj.. Bo ci nie wychodzi.. :kox:

Mówisz, że tak właśnie gadasz z ziomami ?

Tekst tego samego pokroju co:

Tak właśnie Piotruniu, tak sobie tłumacz..

Słaaaabeeeee jak porady cetefała :naughty:

Opublikowano

I to jest powód do śmiechu ?? Do chuuuoooja wafla :evil::tongue4:

No właśnie nie jest :evil:

:polew: :polew: :polew:

o chyba trafiłem znowu :):kox: :kox: :kox:

W co ? Ty masz zwichrowany celownik po ostatnim upadku na jowerze :kox: :kox: :kox:

tak zwichrował sie :) i przestawił na twoje pechy :)

[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 14:24_________________________________________________

Cytat: Poziek Dzisiaj o 13:44

Tak właśnie Piotruniu, tak sobie tłumacz..

Słaaaabeeeee jak porady cetefała

Padłem Nosfer jesteś moim IDOLEM :):polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wstrzymaj się dzisiaj.. Bo ci nie wychodzi.. :kox:

Na kiedy masz termin odjazd.jpg ?? :naughty: :naughty: I komu nie wychodzi ?? :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 14:27_________________________________________________

Słaaaabeeeee jak porady cetefała :naughty:

Dla mnie porady cetefała są genialne :tongue4: :tongue4: :kox:[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 14:28_________________________________________________

tak zwichrował sie :) i przestawił na twoje pechy :)

Jakbyś ty miał coś wspólnego z moimi pechami to zapewne by mi nie dygał :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Pechy jak pechy, dobrze, że nie masz nic wspólnego z Poźka pachami.. :gwizdanie: :decayed:

To by było dopiero dziwne :polew:

Opublikowano

92lN9.jpg

konkurs znajdz trytytke :)

Opublikowano

odjazd.jpg

najpierw rozwód :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

szkoda ze nie przeczytałes teg tylko jak kazdy brodaty turbodymonem w dresach sugerujesz sie tytułem :)

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

szkoda ze nie przeczytałes teg tylko jak kazdy brodaty turbodymonem w dresach sugerujesz sie tytułem :)

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

przeczytałem początek i koniec :tongue4:

i jest tam wzruszająca historia jak szukał kluczy :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 14:45_________________________________________________swoją drogą teraz już wiem dlaczego w aucie wozisz nagrania tego zespołu:

modern-talking.jpg

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
:polew: :polew:
Opublikowano

nie zrozumieałem ale OK

poziek czemu nam nie pokazujesz swojej nowej kolekcji zdjęć

nawet masz profil na www.buraki.org :)

9308bbffffda077bf42a729a91509f4c.jpg

Opublikowano

92lN9.jpg

konkurs znajdz trytytke :)

:polew: jebanbiuteńki........ ale się dzisiaj smyrają po pindolach :polew: humorzasto dzisiaj. Bober ze zdjęcia prze :kox: jakby ktoś mu kija w dupsko wsadził :polew: taki naprężony :gwizdanie:

Opublikowano

Dziewczyny spokój. Niech ten aniołek was pogodzi :)

z7217435X.jpg

Opublikowano

45a9684ea49db48cmed.jpg

:bry:

Opublikowano

dobrze jest

a poki co to :decayed:

najlepsze27.jpg

Opublikowano

tylko czekać az ktoś zrobi to samo z feelem :)

Opublikowano

<żwirek> stary.. słuchaj, jaka jazda....

<adrzej> dawaj!

<żwirek> byłem wczoraj na imprezie u Krzyśka

<andrzej> no

<żwirek> i on miał jakieś zioło... czy coś takiego

<żwirek> najaraliśmy sie jak świnie...

<andrzej> hehe

<żwirek> a później sie strasznie gorąco zrobiło...

<żwirek> nie wiem, ogrzewanie podkręcili czy coś takiego,

<żwirek> mówie do Krzyśka, żeby okno otworzył albo ogrzewanie przykręcił

<żwirek> a ten do mnie: "Ssssssspierdaaalaaajjjjj"

<andrzej> hehe

<żwirek> mówie, zróbcie coś bo się podusimy!!

<żwirek> no to jeden zrobił... zdjął buta z nogi.. i dawaj, w okno

<andrzej> ale jaja

<żwirek> wiesz jaka ulga...?? norlnie każdy tylko:"Ooo.. nareszcie świerze powietrze..."

<andrzej> ale szyba poszła...

<żwirek> ale najważniejsze było, że mieliśmy czym oddychać... ulga, jakbym pierwszy raz od stu lat oddychał świeżym powietrzem!!

<andrzej> no fakt

<żwirek> ale nie o to chodzi...

<żwirek> budzimy się rano... a tu szyba w meblościance rozbita, but w środku...!!!

<andrzej> ...

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 15:00_________________________________________________<argus> Dziecko pod moim blokiem (3-4 lata dziewczynka):

- mamaaaaaaa!

- maammmmmaa!

- coo?

- a Michał mnie ciągnie za nogę, mogę mu przyjebać?? :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.