Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://partnerstwo.onet.pl/1583014,4839,1,artykul.html

„Wiecie ja nigdy nie zdradziłem swojej, bo w końcu:

- raz to nie zdrada

- z przyjacielem to nie zdrada

- na wyjeździe to nie zdrada

- w delegacji to nie zdrada

- po pijaku to nie zdrada

- z szefem to nie zdrada

- w biurze, samochodzie, WC to nie zdrada

- bez uczuć to nie zdrada

- jak nie ma orgazmu to też nie zdrada.”

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Przemilczę tą ripostę poniżej każdego poziomu.

Spodziewałem się czegoś lepszego.

_________________________________________________

Odnośnie aukcji, to pomyśl jaki jest sens pod linkiem do allegro wstawiać cenę..

A jak jest licytacja ?

Opublikowano

Przemilczę tą ripostę poniżej każdego poziomu.

Spodziewałem się czegoś lepszego.

_________________________________________________

Odnośnie aukcji, to pomyśl jaki jest sens pod linkiem do allegro wstawiać cenę..

A jak jest licytacja ?

Ty no nie strzelaj focha :wink4:

Opublikowano

Ty no nie strzelaj focha :wink4:

Oj... sumienie Cie ugryzlo. Starzejesz sie, czy co? :naughty::kox:

Opublikowano

Poziomek czy to prawda ze twój stołek moda szykują Nosferowi ???

ale bedziesz mógł bezkarnie dojeźdżać userów na forum :kox::naughty::polew: :polew:

Myślisz, że się nie nadaje ? Grzeczny, nie przeklina, dla wszystkich jest miły i uprzejmy.

myśle że nie :thumbdown: straszna ro***erducha zrobilaby sie w technicznym , CTV itp by zaczeli szaleć :kox:

taki grzeczny i uczesany to niech sobie siedzi w tych kupnach/sprzedażach , tam i tak nikt nie zagląda :decayed:

Ot co ...a moda dajdzie Redziemu...zaprowadzi porządek Kurfaaaaa :evil::baseball::cygaro::punk::beach::evil::polew::evil2: :evil2:

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked::slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

każda mega ekstra ale ostatnia mnie rozmiękczyła.... :slina:

Chyba se skopiuje na dysk :slina: :slina:

ŁukaszdabljuRR w końcu wkleił dobry towar...a nie same szmatolachony z mixera :decayed: :decayed: :decayed:

Ty no nie strzelaj focha :wink4:

Oj... sumienie Cie ugryzlo. Starzejesz sie, czy co? :naughty::kox:

Podrażnił se kochones od stringów :decayed:

Opublikowano

Prosba do ludkow z Legionowa

mamy w firmie podwykonawce, ktory chyba cos sciemnia... mieszka i pracuje w legionowie, ma jakis net radiowy i twierdzi, ze ktos wszedl na maszt i popsul :kox:

macie tam jakas wieksza siec radiowa? moze ktos cos slyszal? sa jakies kafejki w legolandzie?

Opublikowano

Prosba do ludkow z Legionowa

mamy w firmie podwykonawce, ktory chyba cos sciemnia... mieszka i pracuje w legionowie, ma jakis net radiowy i twierdzi, ze ktos wszedl na maszt i popsul :kox:

macie tam jakas wieksza siec radiowa? moze ktos cos slyszal? sa jakies kafejki w legolandzie?

Jest kilka sieci lokalnych wifi. Większość to jakaś żenada. Są, podobno, jakieś rodzyny na "+" IP-Point zdaje się.

Są kafejki internetowe - przynajmniej były. Wiem o istnieniu co najmniej dwóch

Na rynku jest wifi - ostatecznie może ruszyć d*** i z lapka moknąc na ławeczce wysłać :decayed:

Opublikowano

Prosba do ludkow z Legionowa

mamy w firmie podwykonawce, ktory chyba cos sciemnia... mieszka i pracuje w legionowie, ma jakis net radiowy i twierdzi, ze ktos wszedl na maszt i popsul :kox:

macie tam jakas wieksza siec radiowa? moze ktos cos slyszal? sa jakies kafejki w legolandzie?

Fly jest kilka sieci radiowych. Ja obecnie nie korzystam z takowej w Lwo. Ale jak coś bede słyszał to dam znać. Co do kafejek.. Bylo wiele.. Teraz?? Pewnie nadal są..

Tu masz wiecej konkretów..

http://www.gai.pl/Legionowo/Legionowski/internet.html

Wiem ze ForWeb firma z łodzi zaje.biście działa na terenie lwo.. To miałem sprawdzone na własnej skórze..

Opublikowano

Prosba do ludkow z Legionowa

mamy w firmie podwykonawce, ktory chyba cos sciemnia... mieszka i pracuje w legionowie, ma jakis net radiowy i twierdzi, ze ktos wszedl na maszt i popsul :kox:

macie tam jakas wieksza siec radiowa? moze ktos cos slyszal? sa jakies kafejki w legolandzie?

daj mi jego ip z jakichś mejli od niego.

Opublikowano

sa i sieci sa i kafejki także niech nie ściemnia bo może go dopaść ciemna brygada do załatwiania spraw niewyjasnionych :decayed:

Opublikowano

daj mi jego ip z jakichś mejli od niego.

fenks, zaraz cos wyciagne.

Opublikowano

daj mi jego ip z jakichś mejli od niego.

fenks, zaraz cos wyciagne.

tylko fiuta mu nie pokazuj przypadkiem :decayed: :decayed:

Opublikowano

wystarczy niewinny tekst wypiiikać I resztę zostawić wyobraźni :D
Opublikowano

http://www.youtube.com/watc

wystarczy niewinny tekst wypiiikać I resztę zostawić wyobraźni :D

fajny akcent - Brytyjski ? :decayed:

Opublikowano

Siema siema :bry:

kto dzisiaj będzie na spocie? bo tak mysle czy wpadac. Świec nie bede jednak dzisiaj zmienial. poczekam do przyszlego spota jak juz zaworki DV bede mial tez to od razu wymieni sie wszystko.

Może sie przejade ale nawet auta nie bede mył :P

Opublikowano

Ja melduje sie za tydzien wreszcie :decayed:

Mialem jechac dzis... ale jest premiera COD6 :kox:

Opublikowano

Siema siema :bry:

kto dzisiaj będzie na spocie? bo tak mysle czy wpadac. Świec nie bede jednak dzisiaj zmienial. poczekam do przyszlego spota jak juz zaworki DV bede mial tez to od razu wymieni sie wszystko.

Może sie przejade ale nawet auta nie bede mył :P

Elo KALI ja się pojawię fury się nie opłaca myć spójrz za okno

Opublikowano

Ja sie bije z myslami ale chyba wpadne wasze geby zobaczyc :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.