Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

beka :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

także moskal nikt tu o dziwkach nie mówił tylko o 4 brzydkich striptizerkach :decayed:

a juz myślałem ze tu sami dziwkarze i kurwiarze :kox:

mowi sie Single :decayed:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

A3-CLUB.NET dostał zaproszenie na spoty z A4.eu. Napisałem, żeby na nich uważali i że mnie napewno tam nie bedzie i już się czepiają, że szufladkuje ludzi.

A w sumie moge Was zaprosić w imeiniu A3-Clubu na spota w najbliższy czwartek, miejsce i godzina taka sama jak u nas.

Opublikowano

Niech spotuja z EU, ich sprawa :kox:

Ja zaraz bede w Arkadii, chociaz zarwana noc daje mi sie we znaki :gwizdanie:

Opublikowano

dziekuje , też bardzo , ale to bardzo mocno Cie kocham

Psychool :decayed:

Mi to się coś wydaje, że to Ty masz poważny problem ze swoją łasicą. :przebiegly

Poziek jest krótko trzymany przez K. ...karwa..ja bym się dobrowolnie jej oddał :kox::polew: :polew: :polew:

Ragguś - nawet mnie ubawiłeś :decayed:

może wtedy moje głuptasy zrozumiecie wkońcu że istnieje podwójne dno i że w niewszystko trzeba wierzyć :decayed::naughty:

1257204305_by_fiszu90_500.jpg

Obsrałem się ze śmiechu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a kto właściwie został ????

Ono :decayed::naughty:

Ociec jest kawalerem...to fakt ? :naughty: :naughty: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

ty to jestes kawaler nie z wyboru , tylko z przymusu gówniarzu :kox:[br]Dopisany: 17 Listopad 2009, 14:37_________________________________________________[quote

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

P.S. A ja sobie chwale życie z GPSem :) Ale nikogo nie przekonuje. Kto będzie chciał sam spróbuje ;) Niestety nie zawsze to wszystkim wychodzi :kwasny

Fakt..małżeństwo to bardzo trudna dyscyplina :wink4::decayed:

Opublikowano

Witam.

Mam pytanko, do której zazwyczaj jesteście na spocie w Arkadii, bo chyba nadszedł ten czas aby się na nim pojawić :rolleyes: , ale nie dam rady przed 20:30, a nie wiem czy kogoś jeszcze zastanę.

Opublikowano

Witam.

Mam pytanko, do której zazwyczaj jesteście na spocie w Arkadii, bo chyba nadszedł ten czas aby się na nim pojawić :rolleyes: , ale nie dam rady przed 20:30, a nie wiem czy kogoś jeszcze zastanę.

do 22 ktoś zawsze jest...

Opublikowano

(...)

Działa :tongue4:

Dostałem od Ciebie wczoraj list miłosny i od Wicia paczkę z zegarami profesjonalnie zawiniętymi papierem toaletowym - cała rola normalnie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

(...)

Te, te, te!

Srajtaśma do zwrotu.

NIEUŻYWANA!

Opublikowano

Ja dzis sie ze spota zawinalem momentalnie... zarwana nocka to ZŁO, ledwo stalem na nogach :thumbdown:

kali, udalo sie znalezc swiece? :decayed: za tydzien odbiore to "cos" :wink4:

Opublikowano

Te, te, te!

Srajtaśma do zwrotu.

NIEUŻYWANA!

:polew:

Bym się wyłożył jakbyś używaną wysłał :decayed:

No dobra odkupie Ci rolkę ..Zeva zielona :decayed::naughty:

Opublikowano

Te, te, te!

Srajtaśma do zwrotu.

NIEUŻYWANA!

:polew:

Bym się wyłożył jakbyś używaną wysłał :decayed:

No dobra odkupie Ci rolkę ..Zeva zielona :decayed::naughty:

:polew: :polew: :polew:

Dla tekiego zacnego człowieka jak Wit. to taśma tylko spod lady - Velvecik i wszystko jasne :good:

Opublikowano

raggaman weż w końcu opróżnij skrzynkę z pw :gwizdanie:

Opublikowano

raggaman weż w końcu opróżnij skrzynkę z pw :gwizdanie:

Panie Grzegorzu..próżna ma skrzynka je :hi:

Opublikowano

Dzieki wszystkim za spota a szczególnie wielkie dzięki chłopakom za wymiane zaworków DV i świec. Obyło się bez wybuchów i srutu wypadającego z wydechu. Naprawde jestem Wam wdzięczny bo sam bym tego nie ogarnął, jedynie udalo mi się zdjąc i założyć plastikowe osłony silnika.

Puki co wszystko jest ok, aczkolwiek nie miałem okazji sprawdzić czy to wogóle odczuwalnie coś dało ale już sama świadomość tego, że mam nowe świece i DV-ki napawa mnie radością.

Aleee co ja bede tu technicznie zanudzał...

za***isty spocik, dupeczki, kreciki, wiewiórki, pękające żabki, przesyłki z Afganistanu. Jedynie Poziek mówił, że bez rewelacji bo ma to na codzień na Torwarze. :decayed:

Opublikowano

jedynie udalo mi się zdjąc i założyć plastikowe osłony silnika.

Co za leser :decayed:

Jak ja nie wiem jak coś zrobic to szperam po necie..a jak nie ma to rozbieram..i składam tak jak rozebrałem tylko w odwrotnej kolejności :naughty::tongue4::decayed:

Opublikowano

Jedynie Poziek mówił, że bez rewelacji bo ma to na codzień na Torwarze. :decayed:

nie na codzień tylko w każdy wtorek na Torwarze jak nie pada :naughty:

spocik mega koks...

"ktoś tu jest ??

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

"ktoś tu jest ??

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Nie :decayed:

Pewnie wszyscy pantoflarze są właśnie obwąchiwani czy nie pachną perfumami innych kobiet..albo szminką..albo łonem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Pewnie wszyscy pantoflarze są właśnie obwąchiwani czy nie pachną perfumami innych kobiet..albo szminką..albo łonem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to ja pójdę się umyć ;-)

Opublikowano

ktoś tu jest ?? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

taaaa... krecik był kox :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.