Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witek podobno każdy pleban jest hetero :wink:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witek podobno każdy pleban jest hetero :wink:

Można polemizować , PEC ??? też jest plebanem hahaha

Opublikowano

Wiciu nawet nie mam czasu się cofać ...... a co śmigasz na spocika toyotek ??

Jestem na masaż umówiony :polew: :polew: :polew:

Witek podobno każdy pleban jest hetero :wink:

Eeeeee to masz informacje ze złego seminarium. Ja uczęszczałem do koedukacyjnego.[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2007, 16:44:54_________________________________________________

Witek podobno każdy pleban jest hetero :wink:

Można polemizować , PEC ??? też jest plebanem hahaha

No toż właśnie o to chodziło poźkowi - stąd puszczone oczko.

Nic z tego - jestem czujny jak nornica :polew:

Opublikowano

Lubisz siostrzyczki??? Gdzie w kraju są najciekawsze?? Może kiedyś będę na trasie to wstąpie :polew:

Opublikowano

jestem czujny jak nornica

No k... nie mogie z tym Witem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

jestem czujny jak nornica

No k... nie mogie z tym Witem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

witam w klubie :polew: :polew: :polew: Ten jak coś napiszę to jak typowe kazanie :polew: :polew: RESEPCT

Opublikowano

No ogry do furaczów :a4fan: i wylot!!![br]Dopisany: 05 Czerwiec 2007, 18:22 _________________________________________________No dziś ogrów co niemiara, a i pcia piekna dopisała. Bodajże 16 sztuk :a4fan: i 1 eSa :afro:.

Jak dlamnie nowo odkryta miejscówka rewelacja :quattro:

Oniak dzięki za kila :grin:

Opublikowano

No było gites :) Norbi bryka piknie lata no i dźwięk malinka :)

Poź ....... przykro mi . hyhyhy

Opublikowano

No było gites :) Norbi bryka piknie lata no i dźwięk malinka :)

Poź ....... przykro mi . hyhyhy

Oniak, jednak się nie pomyliłem z tym Wiartelem :grin: :grin:

http://mapa.szukacz.pl/

Trochę mi się pomieszała odległość do Mikołajek.

Masz tylko 25 km, a mi się ubzdurało z inną miejscowością :afro:

Opublikowano

Chłopaki nie pocieszajcie się .....dzisiaj było naprawdę git tylko trochę się rozsypaliśmy w dordze do promki :bicz: :bicz:

Oniak 25 to jeszcze dasz radę na piechotę haha

Opublikowano

Poziek to pewnie depresje leczy po tym spocie jak go zrobilo 180 kucy :shocked:

Opublikowano

Poziek to pewnie depresje leczy po tym spocie jak go zrobilo 180 kucy :shocked:

Jutro reza tubo więc podejrzewam że przed wylotem będzie jeszcze w Radomiu :polew:

Opublikowano

Jutro pobudka o 8 rano i rezam. A jak nie będzie lepiej - to w piz*u sprzedaje to padło.

Opublikowano

Jutro pobudka o 8 rano i rezam. A jak nie będzie lepiej - to w piz*u sprzedaje to padło.

e tam przestań ! będzie git. Powiem Ci że czasami nie warto za dużo rezać ( co za dużo to nie zdrowo) jeszcze :audi: będzie latało

Opublikowano

Dziękuje wszystkim za przesympatyczny spocik :wink: Naprawdę bardzo miło spędziłem czas oczywiście w grone :a4fan: Pozdrawiam :afro:

Opublikowano

i co ?? Kupisz Kujawskiego :polew:

Poz nie lam sie bedzie dobrze

No dzisiaj to brakowalo kamery tylko 3 pasy ruchu i na wszyskich rzad :a4fan::cool:

Opublikowano

Jutro pobudka o 8 rano i rezam. A jak nie będzie lepiej - to w piz*u sprzedaje to padło.

Musiała strzelić :foch:, przejdzie jej :wink:

Opublikowano

Stary wez przyklad ze mnie ;) Mialem wiecej problemów z autem i jakos doszedlem, teraz juz pikuś typu sprzęgło itp. Masz warunki to rezaj, jakbym mial możliwość sam bym siedział pod autem a nie Platiego zatrudniał ;P Ale jak bedziesz sprzedawał to ja chetnie FMIC odkupie :cheesy:

Opublikowano

Dziękuje wszystkim za przesympatyczny spocik :wink: Naprawdę bardzo miło spędziłem czas oczywiście w grone :a4fan: Pozdrawiam :afro:

A Ty już w Radomiu ?? :shocked:

Opublikowano

Dziękuje wszystkim za przesympatyczny spocik :wink: Naprawdę bardzo miło spędziłem czas oczywiście w grone :a4fan: Pozdrawiam :afro:

Zapraszamy ponownie tylko Poź Cie nie lubi ale nim sie nie przejmuj :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.