Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pierwszy :dance:

ooooo boże... co za cudowne uczucie :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Adaś wcześniej to Ty nie możesz wstawać ? :decayed:

Siema suty podpuchninte :hi::decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

joł CKM_y :decayed:

Opublikowano

dwa tygodnie temu w piątek wkręciłem takiemu młodemu operatorowi że bedzie musiał zostać w pracy na sobote ( chociaż nie był potrzebny i wiem ze wybierał sie do domu) , po 2 godzinach powiedziałem mu że załatwiłem mu zastępstwo ale krowe finki musi przynieść. no i melduje sie w biurze dzisiaj i wyciąga z rękawa krowe finki

Moskal, moskal. :no: Masz dobrze-płatną pracę a wyłudzasz wóde od ludzi...?!

Shame on You :naughty:

Jak podrezasz mi cos w samochodzie, to też Ci flaszkę podrzucę...

Opublikowano

Dobry Kozak.. :polew: :polew: :polew:

Tak wogle to yrB :hi:

Opublikowano

dwa tygodnie temu w piątek wkręciłem takiemu młodemu operatorowi że bedzie musiał zostać w pracy na sobote ( chociaż nie był potrzebny i wiem ze wybierał sie do domu) , po 2 godzinach powiedziałem mu że załatwiłem mu zastępstwo ale krowe finki musi przynieść. no i melduje sie w biurze dzisiaj i wyciąga z rękawa krowe finki :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Yeahbuunnnyyy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:Moskal jestes katem :decayed:

[br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 10:11_________________________________________________

Adaś wcześniej to Ty nie możesz wstawać ? :decayed:

wstałem 5:20 :naughty: .... jak zawsze chciało mi się tak za***iście spać że nawet avatar Morpha by mnie nie był w stanie podniecić :decayed:

Opublikowano

wstałem 5:20 :naughty:

Ty jesteś nienormalny!! :naughty:

Opublikowano

Jak podrezasz mi cos w samochodzie, to też Ci flaszkę podrzucę...

co konkretnie ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

i co odjechałeś czy wybuchło S4 :)

Opublikowano

I nie miałem szans powiedzieć Wam prosto w oczy, że jesteście niekiepskimi kolesiami :naughty::kox:

zrobiłem to za ciebie... :naughty: :naughty: :naughty:

:D:good: :good:

Siema pytongi :wink4:

Aż mi normalnie smutno, że wczoraj waszych przebrzydłych gęb nie widziałem :decayed:

I nie miałem szans powiedzieć Wam prosto w oczy, że jesteście niekiepskimi kolesiami :naughty::kox:

ja np. bardzo się na Tobie zawiodłem ...nawet z Kokosem pod pozorem wymiany włącznika świateł uroniliśmy łezke goryczy

:szloch;szloch :decayed:

Za to zrobiłem z K. połówkę Finlandii :decayed::kox:

Złota dziewczyna :good:

Opublikowano

wstałem 5:20 :naughty: .... jak zawsze chciało mi się tak za***iście spać że nawet avatar Morpha by mnie nie był w stanie podniecić :decayed:

Nadal na 6 do roboty pociskasz ? :decayed:

O 5:20 jakby mnie avatar Moorpha zaczepiał to co najwyżej klapsa bym wystosował w lewy policzek...i dalej spac :naughty::decayed:

Opublikowano

Jakieś iskry pod maską na chwile sie pojawiły i troche śrutu wypluł wydechem ale już jest ok. Nawet spalanie spadlo do 9.5 w mieście, tylko nie chce się wkręcać powyżej 4 tysi, chyba chłopaki mi diesla zrobili. :decayed:

Opublikowano

Siema patałachy :hi:

Siurdaku prawiczy :hi::decayed:

Opublikowano

Siema patałachy :hi:

Siurdaku prawiczy :hi::decayed:

:hi: włochaty rowie :naughty:

Opublikowano

ale sobie z samego rana ciśniecie.. [br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 10:45_________________________________________________

nie chce się wkręcać powyżej 4 tysi, chyba chłopaki mi diesla zrobili. :decayed:

Życie jest zbyt krótkie żeby jeździć dieslem.
:naughty:
Opublikowano

:hi: włochaty rowie :naughty:

i tu byś sie pomylił :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: włochaty rowie :naughty:

i tu byś sie pomylił :gwizdanie:

Widziałeś kiedyś trawę na autostradzie? :polew: :polew: :polew:

Wydaje mi się, że przygody poźka i moskala odbywały się bez panny :polew: :polew:

Opublikowano

Jak podrezasz mi cos w samochodzie, to też Ci flaszkę podrzucę...

co konkretnie ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Lista jest zbyt dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuga. :kox:

Nie będę się tutaj rozpisywal na ten temat, bo w dwa dni przegonilibyśmy Poznań w ilości postów... :wink4:

Ja sie spotkamy w Pruszkowie, to będziemy gadać... :gwizdanie:

Opublikowano

jpg.php?290678,36218,880339,5897fe201057d3ccd20872df60548123,2,OTFiOTAyMjUyZDlhZjc0ZC5qcGc=

jpg.php?290678,36218,880342,3f8547fe14a65dcfa8e9cff17c33de65,2,MjU2LmpwZw==

jpg.php?290678,36218,880341,361ba2dbcf1a016362089c61b2f53afc,2,MjE5LmpwZw==

Opublikowano

Wydaje mi się, że przygody poźka i moskala odbywały się bez panny

ale równie dobrze mogą odbywać sie z Tobą :gwizdanie:

Nie będę się tutaj rozpisywal na ten temat

PW , bo sie zesram z ciekawości :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.