Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No co Ty Michał, nie bądź strucel.

To takie żarty tylko :wink4:

stary...co się z tobą dzieje ? :polew:

czy ty już nie potrafisz zupełnie wyczuć kiedy jadę mocną szyderą podprogową ? :gwizdanie:

ręce mnie opadajo....to pewnie dlatego, że coraz rzadziej się z nami spotykasz na wódce :tongue4: :tongue4: :tongue4:

a dlaczego tak sie dzieje to wszyscy wiemy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Moorph, jestes graficzym beztalenciem :D :D

Uznam to za komplement :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Poziek do twarzy Ci w różowym :decayed:

Jak to AndyN napisał: goń się gówniarzu :kox: :kox: :kox::naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Poziek w subim koks, ale tekstu pod tym nie czuje.

Dziś nie mam weny nie czuje sie najlepiej.. A w biurze musze siedzieć, chyba sie zaraz zwinę... Tylko Poziek pasował mi to tego niebiesko-różowego :naughty:[br]Dopisany: 20 Listopad 2009, 13:22_________________________________________________

:polew: :polew: :polew:

Poziek do twarzy Ci w różowym :decayed:

Jak to AndyN napisał: goń się gówniarzu :kox: :kox: :kox::naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Nie

goń się gówniarzu
, lecz
Słuchaj gówniarzu angry
Opublikowano

No co Ty Michał, nie bądź strucel.

To takie żarty tylko :wink4:

stary...co się z tobą dzieje ? :polew:

czy ty już nie potrafisz zupełnie wyczuć kiedy jadę mocną szyderą podprogową ? :gwizdanie:

ręce mnie opadajo....to pewnie dlatego, że coraz rzadziej się z nami spotykasz na wódce :tongue4: :tongue4: :tongue4:

W ogóle nie czaisz bazy.. :)

Moja wypowiedź miała wydźwięk zrobienia z Ciebie, smutnej dziewczynki co to się z niej śmieją i potrzeba jej pocieszenia, bo za sekundę polecą jej łezki.. ;(

a dlaczego tak sie dzieje to wszyscy wiemy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Bo nikt mnie nie lubi i mnie nie zaprasza ?? :mysli::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Poziek do twarzy Ci w różowym :decayed:

Jak to AndyN napisał: goń się gówniarzu :kox: :kox: :kox::naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Ja Cie dzisiaj pogonie staruszku :decayed:

Opublikowano

uu szykuje się :sexinbed::polew: :polew:

Opublikowano

W ogóle nie czaisz bazy.. :)

Moja wypowiedź miała wydźwięk zrobienia z Ciebie, smutnej dziewczynki co to się z niej śmieją i potrzeba jej pocieszenia, bo za sekundę polecą jej łezki.. ;(

tia...ty to jesteś manipulator :polew: :polew: :polew: ale ci nie wychodzi :naughty:

Bo nikt mnie nie lubi i mnie nie zaprasza ?? :mysli

no jasne, po co takiego gbura zapraszać ? :naughty:[br]Dopisany: 20 Listopad 2009, 13:28_________________________________________________

Ja Cie dzisiaj pogonie staruszku :decayed:

ty to się nadajesz do macania kur :kox:

Opublikowano

Dobry :hi:

Odnośnia obszywania to dzwonilem do jednego zakładu w Warszawie (niedaleko Arkadii) i ceny wahają sie 230-270 zł w zależności od jakości skóry :blink:.

No i kiere trzeba sciagac samemu bo inaczej +80 zł za mechanika...

f*ck, 8 dych za 5 minut roboty :thumbdown:

Opublikowano

Dobry :hi:

Odnośnia obszywania to dzwonilem do jednego zakładu w Warszawie (niedaleko Arkadii) i ceny wahają sie 230-270 zł w zależności od jakości skóry :blink:.

No i kiere trzeba sciagac samemu bo inaczej +80 zł za mechanika...

f*ck, 8 dych za 5 minut roboty :thumbdown:

i to się nazywa biznes :naughty:

Opublikowano



:decayed::naughty::kox: :gwizdanie:
Opublikowano

W ogóle nie czaisz bazy.. :)

Moja wypowiedź miała wydźwięk zrobienia z Ciebie, smutnej dziewczynki co to się z niej śmieją i potrzeba jej pocieszenia, bo za sekundę polecą jej łezki.. ;(

tia...ty to jesteś manipulator :polew: :polew: :polew: ale ci nie wychodzi :naughty:

Rozumiemy się jak chłop z babą..

-- Jak Ci nie maznę to nie zrozumiesz :polew:

Bo nikt mnie nie lubi i mnie nie zaprasza ?? :mysli

no jasne, po co takiego gbura zapraszać ? :naughty:

Przynajmniej w jednym się zgadzamy.. :good::decayed:

ty to się nadajesz do macania kur :kox:

Kali wpisz sobie w google/grafika "wieśniaki" - to zrozumiesz o co chodzi.. :good::polew:

Opublikowano

Kali wpisz sobie w google/grafika "wieśniaki" - to zrozumiesz o co chodzi..

Wiem wiem, już to widziałem. Masakra, patologia itd. :wink4::P

Ale mnie obsrany tyłek kury podawany przez przygnitą żone nie kręci.

Wole takie widoki:

lrg-989-st-freestyle-000156.jpg

lrg-948-st-freestyle-000118.jpg

Opublikowano

1496057_600.jpg

Ta je fajna...poszarpał by z nio struny miłości :decayed::naughty:

No to cos czuje ze sie hurtem do Ciebie kilka kierownic wyśle/przywiezie :decayed:

bedzie musiał gościne małą zrobić , bo my chcemy zrobić grupowy wyjazd , conajmniej na 2 dni :polew: :polew: :polew: :polew:

Namioty i ognia :polew: :polew:

Gościna to palnik i konserwy z biedronki :decayed:

Słuchaj gówniarzu :evil::angry:

Może w SZCZEGÓŁACH opiszesz co o sprawie wiesz i od kogo o niej usłyszałeś?

Rzygam już tym tematem. Byle łach ma używanie :wallbash:

:shocked:

Jenduś normalnie poszalałeś :oklaski: :evil2:

jak ja piany dostaje na każdy pojazd Nosfera a co dopiero wszystkich innych :decayed

Starzejesz się Przyjacielu ? :)

Serio mówię..jak zalece na do Was na wieś przed świętami to musimy o tym pogadac :wink4::decayed:

Może w Sogo ? :decayed:

f*ck, 8 dych za 5 minut roboty :thumbdown:

Bazują na ludzkiej próżności :decayed:

Opublikowano

Namioty i ognia :polew: :polew:

Gościna to palnik i konserwy z biedronki :decayed:

może być :good:

Opublikowano

może być :good:

Tylko Ty śpisz z Dinem :decayed::naughty::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

może być :good:

Tylko Ty śpisz z Dinem :decayed::naughty::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nieładnie tak nazywać małżonke :wink4:

Opublikowano

szczera prawda:

1257488201_by_Zacekkk_500.jpg

a my się tu podniecamy twórczością Mr FS

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.