Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki czas będzie kropka ??? Tak na poważnie bo albo jestem ślepy albo nie ma opisane :thumbdown:

tydzień :good:

musze se przypomnieć kiedy ci zgłaszałem do moderatora :mysli:

w zasadzie juz powinien ci zniknąć , moze faktycznie dali ci na tyle ile masz latek , jesli tak to zniknie ci gdzies w drugiej połowie lutego :decayed:

ooo... a ja właśnie kolegi moskala szukam, podobno posiadasz VAGa i mógłbyś sprawdzić co dolega w autku ? :) pobierasz jakieś opłaty ? :)

:blink: ja mam vaga ??? no w sumie mam ale w zasadzie raz go podpiąłem i okazało sie ,ze ze służbowego lapka nic nie zrobie :thumbdown:

a kto ci powiedział ze ja vaguje auta ??? totalna bzdura, poważnie , sam chciałbym zrobic logi i zabieram sie za to juz pół roku ale nikt nie chce mi tegoo zrobić :thumbdown:

podjedz na spota we wtorek do Arkadii tam napewno ktoś ci pomoże , najlepiej pytaj o nowego Pana Moderatora Nosfera , chłop uczynny , no i musi spłacać długi wdzięczności

kórwa nie badz swinia,pomoz koledze,na kazdym spocie jestes przeciez z vagiem,mysle ze inni tez potwierdza ta informacje[br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 21:17_________________________________________________

7 tysi jest optymalnie za DOBRZE wykonaną robotę

na bank też jest to taniej niż chciał CTVał :decayed::naughty:

no moze i fakt,patrzac na ceny 3,0 tdi :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Kokos z drugiej strony to kusząca propozycja :kox:

Ale musiał bym drugie konto założyć ( chyba na siostrę ) :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo... a ja właśnie kolegi moskala szukam, podobno posiadasz VAGa i mógłbyś sprawdzić co dolega w autku ? :) pobierasz jakieś opłaty ? :)

nie wiem czemu moskal się wykręca ale do tej pory zawsze VAGował każdego kto poprosił a jest przecież w tym specem lepszym niż Nosfer :good:

także wpadaj i za zestaw w MC'd moskal cie zvaginuje :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kokos z drugiej strony to kusząca propozycja :kox:

Ale musiał bym drugie konto założyć ( chyba na siostrę ) :>

mozesz zalozyc na mnie,uzbieraj 7 tysi a ja nie potrzebuje q wiec wydam je na duzo ciekawsze rozrywki :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra juz dobra , swego czasu vagowałem Audi ale oddalem kabel Nosferowi i jestem bez sprzętu :thumbdown: , na spocie też mnie nie bedzie bo auto rozbite i na bank nie dojade.

wal do Nosfera , obsłuży cie z przyjemnością godną swieżo upieczonego Pana Moderatora :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo... a ja właśnie kolegi moskala szukam, podobno posiadasz VAGa i mógłbyś sprawdzić co dolega w autku ? :) pobierasz jakieś opłaty ? :)

nie wiem czemu moskal się wykręca ale do tej pory zawsze VAGował każdego kto poprosił a jest przecież w tym specem lepszym niż Nosfer :good:

także wpadaj i za zestaw w MC'd moskal cie zvaginuje :naughty:

dokladnie, sam koledze napisalem zeby sie do ciebie odezwal :good:

slyszalem ze specjalnie z grodziska przyjezdzasz jak ktos poprosi o VAGowanko i wystarczy maly zestaw MC'a ew jakies fryty :guma:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 21:49_________________________________________________wybiera sie ktos na jakies slizganie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybiera sie ktos na jakies slizganie??

jade w alpy kiele marca :kox: :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 22:02_________________________________________________moge cie zabrać w bagażnik dachowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybiera sie ktos na jakies slizganie??

jade w alpy kiele marca :kox: :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 22:02_________________________________________________moge cie zabrać w bagażnik dachowy

:ssij::acute:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! :-)

Wiem, ze pytanie troche (za przeproszeniem) z d*py (pewnie za ow stwierdzenie dostane pierwsze upomnienie;-)), ale czy ta wtorkowa Arkadia jest wciaz aktualna?

Pytam, bo moze jak juz sie nieco oswoje ze swoim A4, to moze wpadne tam za tydzien lub dwa i chcialem sie upewnic, czy jak pojawie sie we wskazanym miejscu wyszykowany jak szczur na otwarcie kanalu, nie przywita mnie jakis smutny parkingowy z tekstem: "A co sie pan tu tak greci jak Zyd po pustym sklepie?! Prosze zaparkowac i biegiem na zakupy!"

Z gory dzieki za info!:-)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kufa powiem wam, że tak za***anych Janek to jeszcze nie widziałem....kolejeczka była do wystartowania...masakra, chyba o 3 nad ranem trzeba jechać :evil: :evil: :evil: :evil:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2010, 00:33_________________________________________________

idealna interwencja

szkoda, że gość sobie jeszcze przedniego zderzaka od trabanta nie założy bo mu zalega :cool1: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kufa powiem wam, że tak za***anych Janek to jeszcze nie widziałem....kolejeczka była do wystartowania...masakra, chyba o 3 nad ranem trzeba jechać :evil:

Oby przez te kolejeczki ta miejscowka nie umarla... w stylu policja, ochrona, odsniezanie... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:ssij::acute:

tez cie kocham słoneczko :friends:

pierwsze koty za płoty , aż sie boje zakładać nowego tematu :shocked::offtopic::spam::ban:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: cipeczki

co tu taka cisza :?: Cykacie się Nosferatora :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cykacie się Nosferatora :naughty:

dokładnie , ja cały czas na kiblu siedze :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie , ja cały czas na kiblu siedze :shocked:

Wodospad masz? :kox:

cuś w tym stylu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...