Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

mgtan, dobrze jest zakodowana w ogole? kto Ci to montowal? najprosciej pewnie byloby podmienic na inna...

1, sprobuj wylaczyc i wlaczyc rns-a moze wtedy wskoczy ci info na fis,u mnie tak jest

tak jest tylko w B6, w B7 nie ma tego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

siema,

utknąłem z tą NAVI swoją i szukałem tego co widziałem na spocie...

- nie mam info navi na FIS,

- opóźnienei w nawigacji wciąż jest jednak czasem

- bardzo lekkie falowanie ekranu, widoczne na ciemnych kolorach szczególnie - tak jak odświeżanie w kompie czasmi jest widoczne

- coś mi się dziwnie BT zachowuje

no i utknąłem ;)

w necie jakoś smignelo mi prtzed oczyma ze z FISem to kwetia kodowania... nie iwem czy dobrze widziałem...

było brać mojego rns-a :)

był piękny i działający ...

a co do kokosa..to zrób porządek z tymi kabelkami bo Ci się kiedyś to zjara.. ;(

najpierw musze uruchomic i wtedy poogarniam ten burdel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fly jakby dobrze była zakodowana to by działała, a będe gadał z gościem żeby dał inną sztukę i zakodował poprawnie.

a kto w Wawce dobrze koduje ? :) żeby pozbyć się raz na zawsze tych duperałów

Podjedź do mnie to Ci to zakoduje - pozycję źle pokazuje ze względu na wpisany zły rozmiar kół, kwestia FIS'u to kodowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mgtan, za tydzien czesciej wysiadaj z samochodu :decayed:

sssstydził sie ??? :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo Panowie moze macie jakies fajne zdjatko z wczorajszego spotu albo filmik chetnie bym zobaczyl....[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 09:03_________________________________________________

mgtan, za tydzien czesciej wysiadaj z samochodu :decayed:

sssstydził sie ??? :kox: :kox: :kox: :kox:

najtrudniejszy pierwszy krok...... lalalala lalala :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo Panowie moze macie jakies fajne zdjatko z wczorajszego spotu albo filmik chetnie bym zobaczyl....

nie robi sie fot na spotach , za duzo ludzi ściganych listami gończymi tam "uczęszcza" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fly jakby dobrze była zakodowana to by działała, a będe gadał z gościem żeby dał inną sztukę i zakodował poprawnie.

a kto w Wawce dobrze koduje ? :) żeby pozbyć się raz na zawsze tych duperałów

podjedź do mnie to Ci to zakoduje - pozycję źle pokazuje ze względu na wpisany zły rozmiar kół, kwestia FIS'u to kodowanie.

siema,

dzięki , dzisiaj ma kolo jeszcze podjechać i zoabczyć... jak poprawi to nie będe ci zawracał głowy a jak nie, to w sobote? albo piątek późnym popołudniem?

p.s. jak na FIS pokazuje książkę i kto dzwoni albo do kogo ja dzwonie to RNS-E pokazuje tyko kto dzwoni albo do kogo ja dzwonie bez książki itp to normlane?

p.s.2 - jak jest u Was z ekranikiem - w nocy widać delikatne bardzo bardzo słabe pulsowanie - jak w kompie czasem? (nie widać w dzień)

no i Koledzy bez nabiajnia mi się tutaj ;p... ja zaafiszowany że wam RNS-E fajnie hula, a u mnie d*pa a wy se jajca robicie :kox: :kox: :tongue4::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo Panowie moze macie jakies fajne zdjatko z wczorajszego spotu albo filmik chetnie bym zobaczyl....

nie robi sie fot na spotach , za duzo ludzi ściganych listami gończymi tam "uczęszcza" :decayed:

buehehehhee :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do kokosa..to zrób porządek z tymi kabelkami bo Ci się kiedyś to zjara.. ;(

on ma w nich tyle prądu że nawet jak AQ padnie to jeszcze na odpalenie fury odzyska zapas z kabli RNS_E :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie wziolem sie i zamontowalem czujnik cisnienia oleju.

teraz pytanie.

jak silnik jest zimny pokazuje 6 - 7 (nie wiem w jakiej to jednostce (zapomnialem :embarrassed:) Bar?) jak dodam gazu to rosnie i prawie nie oada wskazowka

im silnik jest bardziej rozgrzany tym wskazania sa bardziej przypominajace norme (na wolnych obrotach pokazuja sie coraz mniejsze wartosci)

az w koncu jak silnik jest dogrzany pokazuje ciut powyzej 2.

Jak dodaje gazu to strzalka chodzi prawie rownolegle z obrotomierzem

pytanie dla posiadaczy takich wskaznikow

czy to normalne ze na zimnym silniku sa takie wskazania jakie sa u mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

150 zł za erotyczne sms-y

Innym popularnym sposobem na dorobienie jest pisanie erotycznych sms-ów. Trzeba jednak posiadać spory zasób „specjalistycznego” słownictwa – najlepiej w kilku językach. Zadanie jest jedno: szybko odpowiadać podekscytowanym klientom, by wymiana sms-ów trwała jak najdłużej. Ile się na tym zarabia? Można oczekiwać około 5 euro za godzinę "pracy". Kandydaci bez trudu znajdą oferty w sieci. W Polsce można zarobić od 50 do 150 zł na godzinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie wziolem sie i zamontowalem czujnik cisnienia oleju.

teraz pytanie.

jak silnik jest zimny pokazuje 6 - 7 (nie wiem w jakiej to jednostce (zapomnialem :embarrassed:) Bar?) jak dodam gazu to rosnie i prawie nie oada wskazowka

im silnik jest bardziej rozgrzany tym wskazania sa bardziej przypominajace norme (na wolnych obrotach pokazuja sie coraz mniejsze wartosci)

az w koncu jak silnik jest dogrzany pokazuje ciut powyzej 2.

Jak dodaje gazu to strzalka chodzi prawie rownolegle z obrotomierzem

pytanie dla posiadaczy takich wskaznikow

czy to normalne ze na zimnym silniku sa takie wskazania jakie sa u mnie?

sprawdze jak to u mnie wyglada i dam ci cynk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na zimnym jest ok 5,4-5,5 po rozgrzaniu oleju do 90 stopni ~1,4

6-7bar ;) to chyba dość sporo ale bardzo dobrze masz na rozgrzanym i zawsze tak będzie, że im cieplejszy olej tym mniejsze ciśnienie bo olej robi się rzadszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na zimnym jest ok 5,4-5,5 po rozgrzaniu oleju do 90 stopni ~1,4

6-7bar ;) to chyba dość sporo ale bardzo dobrze masz na rozgrzanym i zawsze tak będzie, że im cieplejszy olej tym mniejsze ciśnienie bo olej robi się rzadszy.

Olej mam do wymiany tak BTW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...