Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Może chce mieć deskę wysadzaną kryształkami swarovskiego ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Nie ja tylko mój ojciec i tak, jeszcze jest. Stoi i zapada już w sen zimowy.

Co do RS4 to ma być B5 a cene napisałem z tego co pamietałem jakiś czas temu po ile chodziły igły. Dla mnie to ma być auto do okazjonalnej jazdy, bardziej kolekcjonerskie, w 100% oryginalne, przebieg im mniejszy tym lepiej, a max. 80 tyś. I dlatego pisałem, że jeszcze długa droga przede mną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do RS4 to ma być B5 a cene napisałem z tego co pamietałem jakiś czas temu po ile chodziły igły. Dla mnie to ma być auto do okazjonalnej jazdy, bardziej kolekcjonerskie, w 100% oryginalne, przebieg im mniejszy tym lepiej, a max. 80 tyś. I dlatego pisałem, że jeszcze długa droga przede mną.

A Ty zdajesz sobie sprawe ze wyszło tylko +/- 4000 sztuk i z kazdym dniem Twe szanse na taka sztuke maleją ???? Co wy kórwa macie z tym przebiegiem ??? skatowane 80k km jest lepsze niz normalnie uzytkowane 200k km ??? gratuluje myslenia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy są na świecie RS4 B5 z przebiegiem mniejszym niż 80kkm ? :decayed:

Dzizas... nie ma co, jak Kaly się pojawił znowu sypie debilizmami i jest z kogo się pośmiać :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buba chcesz tego ipad2 bo zastanawiam sie czy go na aledrogo wystawic

odpadam, brak hajsu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty zdajesz sobie sprawe ze wyszło tylko +/- 4000 sztuk i z kazdym dniem Twe szanse na taka sztuke maleją ???? Co wy kórwa macie z tym przebiegiem ??? skatowane 80k km jest lepsze niz normalnie uzytkowane 200k km ??? gratuluje myslenia

wiem ile ich wyszło ale bede szukał, jak już bede miał możliwości finansowe ma kupno auta do stania w garażu. Tak jak mówie, chce laleczke, igłe w 100% ori. Może za 2-3 lata się uda. Na razie ciesze się, że moge spełnić inne marzenie, to związane z Subaru i pozbyć sie diesla w końcu. Ciesze się, że małymi kroczkami, po swojemu, udaje mi się wychodzić na prostą i realizować to co sobie kiedyś wymarzyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty zdajesz sobie sprawe ze wyszło tylko +/- 4000 sztuk i z kazdym dniem Twe szanse na taka sztuke maleją ???? Co wy kórwa macie z tym przebiegiem ??? skatowane 80k km jest lepsze niz normalnie uzytkowane 200k km ??? gratuluje myslenia

wiem ile ich wyszło ale bede szukał, jak już bede miał możliwości finansowe ma kupno auta do stania w garażu. Tak jak mówie, chce laleczke, igłe w 100% ori. Może za 2-3 lata się uda. Na razie ciesze się, że moge spełnić inne marzenie, to związane z Subaru i pozbyć sie diesla w końcu. Ciesze się, że małymi kroczkami, po swojemu, udaje mi się wychodzić na prostą i realizować to co sobie kiedyś wymarzyłem.

Gdybym wtedy wiedział, że ty to Ty jak byłeś po B7 to jebnęlibyśmy sobie foto... teraz zdjęcie wisiałoby na ścianie. Jesteś coraz bardziej popularny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem ciekaw, kto to wyciągnie na światło dzienne :decayed:

Nie zawiodłeś się ? :naughty:

Jeszcze była mowa o motorze, jeździe na jednym kole co skrzyżowanie, wymianie opon co 2000km.

A potem przyszedł "flejtuch" i kazał wszystkim pokochać Kaliego.

A "ragguś" chciał przejechać się ze mną motorem.

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...