Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

No to Pany... Jak przeczytałem propozycję przewrócenia ucha w przyszły piątek to mi się fizjonomia ucieszyła. Jestem zdecydowanie za, proponuję moejscówkę u mnie na działce. 100 kilo od Warszawy, ale jest gdzie spac, balowac i urzadzac swawole :wink:

A i sztachetbale wokół przeróżne w piatki są organizowane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

No to Pany... Jak przeczytałem propozycję przewrócenia ucha w przyszły piątek to mi się fizjonomia ucieszyła. Jestem zdecydowanie za, proponuję moejscówkę u mnie na działce. 100 kilo od Warszawy, ale jest gdzie spac, balowac i urzadzac swawole :wink:

A i sztachetbale wokół przeróżne w piatki są organizowane...

tylko zeby byla pogoda .... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Pany... Jak przeczytałem propozycję przewrócenia ucha w przyszły piątek to mi się fizjonomia ucieszyła. Jestem zdecydowanie za, proponuję moejscówkę u mnie na działce. 100 kilo od Warszawy, ale jest gdzie spac, balowac i urzadzac swawole :wink:

A i sztachetbale wokół przeróżne w piatki są organizowane...

Bandżolo. Tuś mi bratem.

To co? Piąteczek?

Męskie grono?

Powrót w sobotę (jak kto będzie chciał)?

No chyba, że ktoś zaproponuje miejscówkę w samej warszawce?

Wypowiadać się leszcze, bo poza checiami jakoś niektórzy odpuścilita :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba, że ktoś zaproponuje miejscówkę w samej warszawce?

ja to mam tylko jeden pokoj do dyspozycji to nie poszalejemy no chyba ze ktos zajmie miejsce z psem :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lookier a jak tam moja oslonka

[ Dodano: 11-03-2007, 09:59 ]

a panowie mam takie pytanie wczoraj wieczorem wjechalem w dziure i rozwalilem opone i niewiem czy felga sie nie skrzywila wezwalem policje zrobili zdjecia i kazali udac sie do urzedu zlozyc wniosek o odszkodowanie, znajoma ktora pracuje w tym urzedzie powiedziala mi ze nie bedzie problemu z odszkodowaniem tylko zastanawiam sie ile moge czekac na kaske czy moze ktos to przerabial?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki ze tak sie wtrace pod koniec marca albo na pocztku kwietnia bede w warszawie na szkoleniu z pracy, tylko nie wiem czy brac auto czy jechac pociagiem, znajdziecie dla mnie odrobinke czasu????? :wink:
Jak mielibyśmy nie znaleźć :question::lol: Zapraszamy :exclaim:

[ Dodano: 11-03-2007, 19:11 ]

to sie najezdziles na 18-stkach a mowilem ze na takich kolach to trzeba potrafic jezdzic
Trzeba iść do jakiejś szkoły specjalnej, czy poprosu tylko wybrańcom jest dane posiąść ten dar :question::lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki ze tak sie wtrace pod koniec marca albo na pocztku kwietnia bede w warszawie na szkoleniu z pracy, tylko nie wiem czy brac auto czy jechac pociagiem, znajdziecie dla mnie odrobinke czasu????? :wink:
Jak mielibyśmy nie znaleźć :question::lol: Zapraszamy :exclaim:

[ Dodano: 11-03-2007, 19:11 ]

to sie najezdziles na 18-stkach a mowilem ze na takich kolach to trzeba potrafic jezdzic
Trzeba iść do jakiejś szkoły specjalnej, czy poprosu tylko wybrańcom jest dane posiąść ten dar :question::lol:

trzeba zarzucić mon cherri :) i stanie się jasność :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie..Brynia jak mogłaś..przecież to będzie zdjęcie rozwodowe :biggrin: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.przecież to będzie zdjęcie rozwodowe

wit.s jakoś tak ..hmm...zadziornmie wyglądasz na fotce :wink:

to niebieski w tle to S4 czy S4 look :question:

adamooo masz może moje ramki od Keżora :question: wysłał chyba w tamtym roku :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.przecież to będzie zdjęcie rozwodowe

wit.s jakoś tak ..hmm...zadziornmie wyglądasz na fotce :wink:

to niebieski w tle to S4 czy S4 look :question:

adamooo masz może moje ramki od Keżora :question: wysłał chyba w tamtym roku :evil:

Qźwa właśnie się zastanawiałem skąd je mam :) woże je w samochodzie jak coś to możemy się spiknąć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wit, fajnie że nas odwiedziłeś, mam nadzieję że kolejnym razem przyjedzie więcej Dzików z

Wa-wy

Obrazek

Takie dziewczyny :eek: były na zlocie, aja pierdziałem w stołek w smierdzącej warszawce :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...