Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Artykuł jest napisany językiem prostym i przyswajalnym dla każdego i to jest jego plus :). To, że nie ma wszystkich miejsc gdzie odbywają się wyścig,i tym lepiej nadal będzie można się ścigać. :good: Poza tym fajnie sie czyta o kobietach które sobie radzą w "męskim" sporcie. :decayed::naughty: Generalnie szkoda tylko, że autor średnio znał się na motoryzacji i na możliwościach aut ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Właśnie zholowałem kolege Solarek na przedmieścia Wawy ..coś mu telepie motorem i stuka .. Wie ktoś co to może być i jaki warsztat mogłby to ogarnąć .. bo chłopak ..wybierał sie do siebie do domu a tu taka niespodzianka ...

przy okazji sie niemiłosiernie wku#%#% :evil:

chyba ja bylem tego powodem :( oddalem dzis autko juz do mechaniorow tam gdzie mi lukaszr polecil :wink4: zobaczymy co zdjagnozuja....

i przy okazji podzieliłeś się moim nr fona :naughty

Nic podobnego Krzyń . :no: To Nosfer szasta numerami :tongue4:

..kurna rujnuje mi życie sexualne :polew:

osz to nosfer jaki :bicz: dobra żartuje :polew:

gdyby nie nosfer do ktorego mialem nr tel to pewnie stal bym na trasie cala noc...bo jak zatrzymywalem kierowcow to nie zabardzo byli sklonni mi pomoc :confused4:raggaman dzieki wielkie za pomoc :notworthy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ja bylem tego powodem :(

ee..tam kolego :wink4: ogólnie miałem zesrany dzień..nie Twoja wina :)

Wazne zeby było wszystko wporządku z Twoim autkiem :good:

gdyby nie nosfer do ktorego mialem nr tel to pewnie stal bym na trasie cala noc...bo jak zatrzymywalem kierowcow to nie zabardzo byli sklonni mi pomoc :confused4:raggaman dzieki wielkie za pomoc :notworthy

No trafiłeś w zła porę dnia ..kierowcy wkurzali sie bo korki ...Kołkiel itp.

Nie ma za co dziękować :wink4:

Moja linka wytrzymała ? :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wytrzymala jak najbardziej :good: w poniedzialek powiedzieli mi ze sie wezma za robote bo dzis prawie pod sam koniec roboty autko im zaciagnalem :gwizdanie: jak bede w wawie po odbior autka to skontaktuje sie z Toba zeby Ci oddac linke :good: ewentualnie na spociku jak dam rade jeszcze zawitac :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego jest A4 Assistance do którego naleza klubowicze zeby sobie pomagać , ja akurat nie mogłem bo byłem po browarze , gdybym mógł to bym nie odmówił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu sie porobiło ..teraz jest zestaw Hid razem z soczewką i ringami ....o maasakra :nose:

http://allegro.pl/item429149789_mega_hid_xenony_soczewka_bi_xenon_ccfl_h1_h7.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyniu, w weekend poznałem Twojego sobowtóra. Różni się tylko gabarytami - jest troszkę niższy i grubszy, a poza tym twarz, zachowanie i głos identyko. Nawet też jeździ Audi, tylko że nową A3.

Chyba faktycznie w 2012 r. będzie koniec świata, skoro już teraz jest dwóch Krzyńków... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyniu, w weekend poznałem Twojego sobowtóra. Różni się tylko gabarytami - jest troszkę niższy i grubszy, a poza tym twarz, zachowanie i głos identyko. Nawet też jeździ Audi, tylko że nową A3.

Chyba faktycznie w 2012 r. będzie koniec świata, skoro już teraz jest dwóch Krzyńków... :decayed:

no i powiedz że nazywa się Krzysiek??/ :shocked: to już padam na pysk.... a skąd gościu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyniek weź ty chłopie lepiej ze swoim starym zagadaj :naughty::tongue4:

Moze masz wiecej rodzenstwa gdzies po świecie. A nie jest może marynarzem lub zawodowym kierowcą ??? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyniek weź ty chłopie lepiej ze swoim starym zagadaj :naughty::tongue4:

z tym będzie problem.....

okej nie było tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyniek weź ty chłopie lepiej ze swoim starym zagadaj :naughty::tongue4:

z tym będzie problem.....

okej nie było tematu

spoko, nie gniewam się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i powiedz że nazywa się Krzysiek??/ :shocked: to już padam na pysk.... a skąd gościu?

Nie, imię inne. Pochodzi z Radomia, obecnie mieszka w Wawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i powiedz że nazywa się Krzysiek??/ :shocked: to już padam na pysk.... a skąd gościu?

Nie, imię inne. Pochodzi z Radomia, obecnie mieszka w Wawie.

aha. dawaj go na spota :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha. dawaj go na spota :wink4:

W sumie mogę go kiedyś zaprosić. On teraz jeździ A3 i chce zmieniać na A4 (B8 of course :kox: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...