Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie jakieś wredna choroba dorwała :disgust: gorączka, ból gardła i wogule kijowo się czuje, ale na spota jutro musze dotrzeć :kox: chyba że jakoś bardzo mi się pogorszy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

cytat z zaprzyjaźnionego forum :naughty:

"nosfer i raggaman... spam flooderzy pierwsza klasa " :gwizdanie: :polew:

Tam też się już na nich poznali - nawalili kilka ładnych stron :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa ..pisać mnie tu co za ściemy poszły !! Znając waszą wyobraźnie to za***iste kwiaty mogą z tego wyjść :polew:

powiedzieli M., że Jesteś najlepszym przyjacielem kobiety .. :oczko:

Nie grozi mnie to :decayed: Jestem jak najabrdziej normalny :decayed:

cytat z zaprzyjaźnionego forum :naughty:

"nosfer i raggaman... spam flooderzy pierwsza klasa " :gwizdanie: :polew:

Juz pewnie poszło na A3 :polew:

Mnie jakieś wredna choroba dorwała :disgust: gorączka, ból gardła i wogule kijowo się czuje, ale na spota jutro musze dotrzeć :kox: chyba że jakoś bardzo mi się pogorszy :(

Mówiłem mniej lansu i zimnego łokcia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:przebiegly:

ortosv5.png

Może by tak walnąć ten przycisk na czerwono? Przynajmniej na początku jego obecności? :naughty::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pitole !! Wy to macie jakieś schizy !! Biedny Ja 4 posty i go pod spamera, trzeba budowac relacje międzyklubowe..

Eeeee.. :disgust:

cytat z zaprzyjaźnionego forum :naughty:

"nosfer i raggaman... spam flooderzy pierwsza klasa " :gwizdanie: :polew:

ragga i szust wy spamujecie na dwóch forach więc dlatego jest mniej postów :gwizdanie:

[..] chwilowo go nie było bo logował się i witał na a3club..... :gwizdanie:

Krzyniek zaczynam Cię podejrzewać o szpiegostwo.. Kurna czas reakcji na ruchy i wklejenie informacji szybciej niż Poziek do setki.. :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:przebiegly:

ortosv5.png

Może by tak walnąć ten przycisk na czerwono? Przynajmniej na początku jego obecności? :naughty::evil:

good point :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów.

Wiem że we wtorki spotykacie sie w Arkadi no może nie wszyscy ale na pewno dużo osób przyjeżdża. Mam takie pytanie ponieważ chciałbym sie czegoś więcej dowiedzieć o własnym samochodzie i chciałbym przyjechać, porozmawiać z kimś na pewno sie ciekawych żeczy dowiedzieć. Z kim ewentualnie mógłbym pogadać, chciałbym także zrobić logi i umieścić je na forum żeby mądrzejsze głowy sie wypowiedziały, omówić bolączki samochodu i może w jakimś stopniu dowiedzieć sie jak je zlikwidować. Pomoże mi ktoś ??? Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że może na forum fajnie to brzmi ale w rzeczywistości to przyjade i nawet nie będe wiedział do kogo się odezwać a już poprosić kogoś o coś! Wątpie żeby chętni walili oknami i dzwiami?

Spokojnie.. Dasz radę :good: W rzeczywistości też jest bardzo fajnie :cool1:

I pewnie przyjedziesz za tydzień.. i w następny .. i następny .. i następny..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisany: 27 Październik 2008, 15:59[/size]_________________________________________________ale nie oszukujcie kolegi, przyjadą kobitki w lśniących A3- ach i tam się zacznie "logowanie" :polew::kox::decayed:

:nabijasie: :nabijasie:

Przepraszam - nie mogłem się powstrzymać

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że może na forum fajnie to brzmi ale w rzeczywistości to przyjade i nawet nie będe wiedział do kogo się odezwać a już poprosić kogoś o coś! Wątpie żeby chętni walili oknami i dzwiami?

jak będziesz miał ze sobą "krówki" to dasz radę :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Październik 2008, 16:21_________________________________________________

Krzyniek zaczynam Cię podejrzewać o szpiegostwo.. Kurna czas reakcji na ruchy i wklejenie informacji szybciej niż Poziek do setki.. :evil2:

jestem tylko waszym aniołem stróżem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że może na forum fajnie to brzmi ale w rzeczywistości to przyjade i nawet nie będe wiedział do kogo się odezwać a już poprosić kogoś o coś! Wątpie żeby chętni walili oknami i dzwiami?

Nie stresuj się- przyjedź poproś kogoś o pomoc, a my Ci już pokażemy najmadrzejsza głowę co Ci te logi zrobi i powie odrazu co jest w rozsypce etc.

:cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo Spocik u Nas to jak białe- wciąga jak holera :polew: [br]Dopisany: 27 Październik 2008, 15:59_________________________________________________ale nie oszukujcie kolegi, przyjadą kobitki w lśniących A3- ach i tam się zacznie "logowanie" :polew::kox::decayed:

ja nie będe logował..od razu ściagam simlocki :kox::naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko..zawsze zakładam jammera :cool1: :decayed

żywe radary :naughty::tongue4: na te jakoś jammera jeszcze nie widziałem :kox:

noszę zawsze na sobie :gwizdanie: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...