Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

żywe radary :naughty::tongue4: na te jakoś jammera jeszcze nie widziałem :kox:

noszę zawsze na sobie :gwizdanie: :kox:

Eeee... chyba do szczania zdejmujesz.

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

żywe radary :naughty::tongue4: na te jakoś jammera jeszcze nie widziałem :kox:

noszę zawsze na sobie :gwizdanie: :kox:

Eeee... chyba do szczania zdejmujesz.

:polew:

Trzeba być tfardym nie mientkim :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam wielką prośbe ..może ktoś jutro zabrać na spota pilni/czek do metalu ?

Trza mi bedzie do spiłowania śrubek od przejścia do turbiny...a nie posiadam czegoś takiego w swoim garage :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redmond, odebrałem graty dla Ciebie włącznie z uszczelką.

Poza tym mocno się zastanów czy chcesz to zrobić na spocie - kiepsko to widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam wielką prośbe ..może ktoś jutro zabrać na spota pilni/czek do metalu ?

Trza mi bedzie do spiłowania śrubek od przejścia do turbiny...a nie posiadam czegoś takiego w swoim garage :embarrassed:

Powiem Ci tylko z doświadczenia, że lepiej, żebyś wziął ze sobą nowe szpilki, bo mają tendencję do łamania się, obym się pomyliła w Twoim przypadku. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redmond, odebrałem graty dla Ciebie włącznie z uszczelką.

Poza tym mocno się zastanów czy chcesz to zrobić na spocie - kiepsko to widzę.

Ile wyszło ?

Dlaczego kiepsko to widzisz ? Kurde tak naprawde to nie bede miał kiedy tego zrobić :wallbash:

Ostatnio wydech był odkręcany od turbo wiec powinno pojsc gładko .

Kaśka

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak serio to nic się nie martw, bedziem tam stać do oporu - aż odpalisz auto.. :th:

To zgłoście do kierownictwa Arkadii, że będziecie całą noc i jeszcze w środę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rajmund[/b], to brać te linkie? :decayed

Tomek ..brać :embarrassed:

Kurcze nie to żebym mi sie strasznie paliło ..ale umówiłem sie na jutro na oddanie turbiny ..i tak wyszło.

Ja bede na Arkadii juz od jakiejś 17-18 co by studzić trurbone ..może wywale obudowe filtra powietrza ..co by łatwiej szuszarkę wytargać :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek ..brać :embarrassed:

Kurcze nie to żebym mi sie strasznie paliło ..ale umówiłem sie na jutro na oddanie turbiny ..i tak wyszło.

Ja bede na Arkadii juz od jakiejś 17-18

No i dobra, myślę, że i ja wyjątkowo jakoś tak wcześniej się pojawię. Będzie Pan zadowolony... i małżonka będzie zadowolona.. :wink4: :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego kiepsko to widzisz ? Kurde tak naprawde to nie bede miał kiedy tego zrobić :wallbash:

Ostatnio wydech był odkręcany od turbo wiec powinno pojsc gładko .

na PW zapomnialem napisac o jednej rzeczy ... odkrecenie powrotu oleju od turbo bez kanalu/podnosnika to jak wycinanie migdałkow przez odbyt ...

odpusc temat i znajdz jakis kanal zeby potem nie bylo sraczki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na PW zapomnialem napisac o jednej rzeczy ... odkrecenie powrotu oleju od turbo bez kanalu/podnosnika to jak wycinanie migdałkow przez odbyt ...

odpusc temat i znajdz jakis kanal zeby potem nie bylo sraczki ...

Kurfa cały czas o tym myślę pisząc, że kiepsko to widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego kiepsko to widzisz ? Kurde tak naprawde to nie bede miał kiedy tego zrobić :wallbash:

Ostatnio wydech był odkręcany od turbo wiec powinno pojsc gładko .

na PW zapomnialem napisac o jednej rzeczy ... odkrecenie powrotu oleju od turbo bez kanalu/podnosnika to jak wycinanie migdałkow przez odbyt ...

odpusc temat i znajdz jakis kanal zeby potem nie bylo sraczki ...

Karwa gdzie ja kanał znajde :thumbdown::angry:

wp***u :evil:[br]Dopisany: Październik 27, 2008, 07:40:15 _________________________________________________Nie no nie ...podirytowałem sie ..mimo to bede próbował ..nie mam wyjścia , nie mam nikogo z kanałem w Wawie . :wallbash:

Jak trze bedzie to wyszarpie to turbo zębami :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tylko z doświadczenia, że lepiej, żebyś wziął ze sobą nowe szpilki, bo mają tendencję do łamania się, obym się pomyliła w Twoim przypadku.

wow Kate - teraz mi zaimponowałaś :good:[br]Dopisany: 27 Październik 2008, 19:52_________________________________________________

Dlaczego kiepsko to widzisz ? Kurde tak naprawde to nie bede miał kiedy tego zrobić :wallbash:

Ostatnio wydech był odkręcany od turbo wiec powinno pojsc gładko .

na PW zapomnialem napisac o jednej rzeczy ... odkrecenie powrotu oleju od turbo bez kanalu/podnosnika to jak wycinanie migdałkow przez odbyt ...

odpusc temat i znajdz jakis kanal zeby potem nie bylo sraczki ...

Karwa gdzie ja kanał znajde :thumbdown::angry:

wp***u :evil:[br]Dopisany: Październik 27, 2008, 07:40:15 _________________________________________________Nie no nie ...podirytowałem sie ..mimo to bede próbował ..nie mam wyjścia , nie mam nikogo z kanałem w Wawie . :wallbash:

Jak trze bedzie to wyszarpie to turbo zębami :angry:

Raguś, nerwusie - u mnie na parking jest podjazd - bez problemu bedziesz miał dostęp do silnika od spodu, góry itd..

jak chcesz to daj znac pogadam z cieciem żeby Cię wpuścił...tyle że Spota na moim parking raczej nie zrobimy :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adaho

Kurna Adaś byłbym dozgonnie wdzięczny ..tylko wraz potrzebuje ręców do pomocy .. :embarrassed:

Zobacze jak nie da rady wyrwać jej od góry to bedziem modziś od dołu :good:

Trza by było jakoś za dnia działać po później to ciemnica :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy moskal i kokos, jutro będę na spocie, więc od moskala poproszę smycz, którą zamawiałem, a od kokosa naklejki pod magnes. :>

A oprócz tego: Czy ma ktoś dwie czarne, płaskie naklejki klubowe na zbyciu? Chętnie odkupię.

W tym sajgonie żeby być zauważonym to już trzeba zmieniać kolor czcionki... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adaho

Kurna Adaś byłbym dozgonnie wdzięczny ..tylko wraz potrzebuje ręców do pomocy .. :embarrassed:

Zobacze jak nie da rady wyrwać jej od góry to bedziem modziś od dołu :good:

Trza by było jakoś za dnia działać po później to ciemnica :thumbdown:

żaden problem ..

a chcesz to sam robić ? może lepiej wbić się do jakiegoś mechaniora żeby to raz dwa podmienił - może Rogal będzie miał kogoś wolnego ??

albo w VTG na tyłach BP - za wymienę chcą chyba 300 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...