Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Robił ktoś zdjęcia?

Korzeń coś tak ustrzelił. Poza tym człowiek z klubu BMW obiecał przesłać zdjęcia. Jak tylko coś będzie to wkleję.

Dzięki Pany za fajną imprezę. :th:

Krzyniu, dzięki za dostawę pizzy. :decayed: No i szkoda, że stówę zarobiłeś. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mandat Krzynia po Ułęży = 100zł

Poprowadzenie Poźka siwego = bezcenne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze Panienki ..Targówek jutro normalnie pracuje ..reszta tego chaosu pewnie też :good:

Boberek

Skrzyżowanie ..roztrzaskało mnie na 40 frontów :polew:

Gra i jesienne melodie :good:

Dzięki wielkie :notworthy:

Jak ktoś ma coś ciekawego jeszcze to nie krępowac się :naughty: ..mogą być bardziej..śmiałe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzyżowanie :decayed:

skrzyzowaniesd6.gif

w800.png[br]Dopisany: Listopad 09, 2008, 06:29:15 _________________________________________________

Dzięki dobry człowieku :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Taka odpowiedź mi była do szczęścia potrzebna :witch:

Tylko jakby co to nie ja :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mandat Krzynia po Ułęży = 100zł

Poprowadzenie Poźka siwego = bezcenne

dobrze że siwego puścili bo misiek już coś o lawecie wspominał :kox:[br]Dopisany: 09 Listopad 2008, 18:51_________________________________________________ragga a tu masz kontrast :polew:

przód :> - tył :tongue4:

kuchenka gazowa :naughty:- super paździoch :kox:

aVsrCp9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze Panienki ..Targówek jutro normalnie pracuje ..reszta tego chaosu pewnie też :good:

Dzięki dobry człowieku :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Taka odpowiedź mi była do szczęścia potrzebna :witch:

Słońce kołchozy bedą pracować, ale pawilony na Bartyckiej :confused4: ... wątpię. Wybierz sobie inny dzień na zakupy, a na stówę będziesz miała otwarte.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak teraz ale 4 lata temu jak wykańczałem mieszkanie i siebie przy okazji to miałem fajną sytuację na bartyckiej: siedzę w salonie mebli kuchennych i w najlepsze robimy projekt mojej kuchni. W pewnym momencie zrobiło się ciemno, komp wyłączył się tracąc cały projekt a sprzedawca bez żadnych emocji popatrzył na zegarek i mówi że już 16 i cieć wyłącza o tej godzinie cały prąd w budynku. Teraz wspominam to z uśmiechem ale wtedy myślałem że wszystkich tam pozabijam :baseball:

Może teraz coś się zmieniło ale wątpię, tymbardziej że jeszcze w sklepach z elementami do wykończenia mieszkań jest spory ruch i to sprzedawca dyktuje warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak teraz ale 4 lata temu jak wykańczałem mieszkanie i siebie przy okazji to miałem fajną sytuację na bartyckiej: siedzę w salonie mebli kuchennych i w najlepsze robimy projekt mojej kuchni. W pewnym momencie zrobiło się ciemno, komp wyłączył się tracąc cały projekt a sprzedawca bez żadnych emocji popatrzył na zegarek i mówi że już 16 i cieć wyłącza o tej godzinie cały prąd w budynku. Teraz wspominam to z uśmiechem ale wtedy myślałem że wszystkich tam pozabijam :baseball:

Może teraz coś się zmieniło ale wątpię, tymbardziej że jeszcze w sklepach z elementami do wykończenia mieszkań jest spory ruch i to sprzedawca dyktuje warunki.

e tam...sytuacja w sam raz dla Bryni :kox::naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzyżowanie :decayed:

skrzyzowaniesd6.gif

w800.png[br]Dopisany: Listopad 09, 2008, 06:29:15 _________________________________________________

Dzięki dobry człowieku :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Taka odpowiedź mi była do szczęścia potrzebna :witch:

Tylko jakby co to nie ja :decayed:

no co złe :P taki miałem pomysł ;P [br]Dopisany: 09 Listopad 2008, 20:59_________________________________________________

Prosze Panienki ..Targówek jutro normalnie pracuje ..reszta tego chaosu pewnie też :good:

Boberek

Skrzyżowanie ..roztrzaskało mnie na 40 frontów :polew:

Gra i jesienne melodie :good:

Dzięki wielkie :notworthy:

Jak ktoś ma coś ciekawego jeszcze to nie krępowac się :naughty: ..mogą być bardziej..śmiałe :D

a stół ci sie nie podobał ;P [br]Dopisany: 09 Listopad 2008, 21:01_________________________________________________jaki ucieszony ;P

68bc0c925d9b64c0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boberek

Piotrek ..foty gitarra :good:

Wit.S

Profi robota :good:

Brakowało tylko kontrastu ..coś ale ..ciemne poslaki ..kontra jasne .. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Brakowało tylko kontrastu ..coś ale ..ciemne poslaki ..kontra jasne .. :decayed:

Nic sie nie martw. Na spocie ktoś chlaśnie Ci w prawego poślada kołpakiem, to będzie kontrast z lewym - nawet od razu załatwisz fotę pt 11 listopada (w sensie biało-czerwony) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Brakowało tylko kontrastu ..coś ale ..ciemne poslaki ..kontra jasne .. :decayed:

Nic sie nie martw. Na spocie ktoś chlaśnie Ci w prawego poślada kołpakiem, to będzie kontrast z lewym - nawet od razu załatwisz fotę pt 11 listopada (w sensie biało-czerwony) :D

Pierwotnie ..napisalem że miały być to kobiece pośladki ..ale wykasowałem bo przecie to WIADOMO :decayed: .. hehhee Wit TY to masz pomysły :polew: :polew:

To co jutro jest szprot ? Czy z racji święta szprota nie bedzie ..tylko śledzik :tongue4:[br]Dopisany: Listopad 10, 2008, 10:01:04 _________________________________________________Oj coś przyszła chwila zamuły :blink:

Dobrze , że zabrałem jakieś książki do pracy ..bo widze że na Was nie ma co liczyć :D

:witch:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalni ludzie dzis nie pracuja :naughty:

Ee...raczej jak sie ma normalną pracę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To szukaj normalnej :wink4:

Eh Panie ..jak by to było takie proste to juz bym dawno miał normalną :wink4:

Lajf is brutal :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...