Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

ragga Cholinex i wszystko jasne :naughty: :naughty:

Krzyń ...Cholinex juz mi dawno nie pomaga :embarrassed::cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ragga Cholinex i wszystko jasne :naughty: :naughty:

Krzyń ...Cholinex juz mi dawno nie pomaga :embarrassed::cool1:

aha :confused4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ragga Cholinex i wszystko jasne :naughty: :naughty:

Krzyń ...Cholinex juz mi dawno nie pomaga :embarrassed::cool1:

kup zwykła aspirynę czy aspiryn c... siorka tak mi kazała i dwa dni i się wyleczyłem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siorka tak mi kazała i dwa dni i się wyleczyłem :decayed

Oooo widzisz :decayed::good:

Wrzuce jeszcze kebaba na ostro :naughty::kox:[br]Dopisany: Styczeń 07, 2009, 04:14:14 _________________________________________________Koniec roboty :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

regga przepis na wyzdrowienie

polopiryna, dziewczyna i do łóżka......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właściciel też może być strażakiem swojej firmy..trza zrobić uprawnienia i po robocie..taki strażak musi być codziennie w pracy :naughty::decayed: chyba ktoś dostał nieźle w łape..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a co jeśli firma jest podzielona na ekipy, które codziennie pracują w innym miejscu?? :mysli: Faktycznie ktoś musiał dostać w łapę. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

zwracam sie z taka nietypową może trochę prośbą, dotyczącą oceny tego autka:

http://otomoto.pl/audi-a4-igla-w-super-cenie-tdi-C7295940.html

Otóż osoba która sprzedaję tę A4 dzisiaj przyjezdza nią do Wawki - ma jakiś wyjazd do wawki i pytala mnie czy ma przyjechac tą A4 zebym ewentualnie obejrzał chociaż w gruncie rzeczy ta A4 jest na letnich oponach ale po mojej prosbie o przyjazd ta furka, sprzedajacy dzisiaj bedzie nia w Wawce.

Czy może ktoś z Was będzie miał chwilkę zeby ok godz. 18-19 skoczyc obejrzeć ten samochód fachowym okiem? Co do dokładnego miejsca gdzie to autko mozna obejrze to będę wiedział dokładniej za ok 1h-max 2h.

Bardzo bylbym wdzieczny.

Akurat nie mam nikogo w Wawce kto moglby rzucic fachowym okiem na auto i chociaz z grubsza ocenic czy faktycznie jest ono OK czy cos bylo robione..

Jesli ktos jest chetny i dysponuje chwilka czasu dzis wieczorkiem to piszcie.

pozdr,

Konrad

eh...dostalem wlasnie smska ze osobie ktora sprzedaje ten samochod nie udalo sie jeszcze wyjechac z bialegostoku wiec przelozy pewnie wyjazd na jutro. Takze sory za spam.

Ewentualnie jesli ktos znalazlby chwile zeby podjechac to autko zobaczyc to piszcie tu albo na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

zwracam sie z taka nietypową może trochę prośbą, dotyczącą oceny tego autka:

http://otomoto.pl/audi-a4-igla-w-super-cenie-tdi-C7295940.html

Otóż osoba która sprzedaję tę A4 dzisiaj przyjezdza nią do Wawki - ma jakiś wyjazd do wawki i pytala mnie czy ma przyjechac tą A4 zebym ewentualnie obejrzał chociaż w gruncie rzeczy ta A4 jest na letnich oponach ale po mojej prosbie o przyjazd ta furka, sprzedajacy dzisiaj bedzie nia w Wawce.

Czy może ktoś z Was będzie miał chwilkę zeby ok godz. 18-19 skoczyc obejrzeć ten samochód fachowym okiem? Co do dokładnego miejsca gdzie to autko mozna obejrze to będę wiedział dokładniej za ok 1h-max 2h.

Bardzo bylbym wdzieczny.

Akurat nie mam nikogo w Wawce kto moglby rzucic fachowym okiem na auto i chociaz z grubsza ocenic czy faktycznie jest ono OK czy cos bylo robione..

Jesli ktos jest chetny i dysponuje chwilka czasu dzis wieczorkiem to piszcie.

pozdr,

Konrad

eh...dostalem wlasnie smska ze osobie ktora sprzedaje ten samochod nie udalo sie jeszcze wyjechac z bialegostoku wiec przelozy pewnie wyjazd na jutro. Takze sory za spam.

Ewentualnie jesli ktos znalazlby chwile zeby podjechac to autko zobaczyc to piszcie tu albo na priv.

To może i dobrze się stało, bo nie dość że po ciemku to jeszcze w taką pogodę... nie byłoby szans na oględziny.

Umów sobie jakiś warsztat zajmujący się Audi na oględziny w ciągu dnia. Lakier, geometria i VAG. Polecam Przasnyską 2b. adres znajdziesz w necie.

Pzdr.[br]Dopisany: 07 Styczeń 2009, 17:58_________________________________________________Wszyscy upalają na śniegu, czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem właśnie.. :kwasny:

Mam nadzieję, że nie, bo sam mam ochotę wyskoczyć na Bronisze... :disgust: A nie mogę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Przasnyską 2b.

Tez polecalem i mi ciołki przelali plyn do wspomagania o dobre 200ml.

SNIEG dzis jest za***isty, troche polatalem pod realem przy pulawskiej - tez jest calkiem fajna miejscowka dla 2 aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorrki ze sie wtrace ale dosc fajna miejscowką zeby furką posmigac jest parking kolo SGGW na Nowoursynowskiej..

wiemy :decayed: chodź wczorajsza miejscówa jest :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...