Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Trzeba też pamietac że w maju Torwar nie bedzie czynny z powodów okapowych z drzewek.

Powtarzam info o spotach bedzie po południu w kazdy poniedziałek :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Warszawskie grono,

wlasnie sie uzyskalem odpowiedz na swoj watek, ktory przed 1h wstawilem. Dzieki :) W odpowiedzi padly stwierdzenia ze powinnienem cytuje: zapiac VAG'a, posprawdzac bledy i zrobic logi. Nie znam sie na tych sformulowaniach. Spotykam sie z tym problemem pierwszy raz. Ile to kosztuje? Gdzie mozna to w Warszawie (najlepiej poludniowa czesc) zalatwic?

ps. Jutro regeneruje pompe wspomagania przy Marsa

Pozdro

jesli wpadne na spocik - a mam dentyste na 18 :( (czyli sie spoznie raczej na bank jakbym mial byc) to moge ci podpiac komputer :) Cena promocyjna dla ciebie ustalimy :P

Jak cos to szukaj mnie (Granatowe A4 Avant z granatowym srodkiem rejestracja WI) - nie ma chyba duzo takich u nas :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Torwar jest do d u p y - śmierdzi, głośno itd... ale jako jedyny powiem wprost - mam bliżej więc niech będzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Torwar :good: tam się wszystko zaczęło :good:

i tu się wszystko skończy :polew:

oj chyba spoty w sezonie 09 to tylko u sąsiada będe miał :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka osób od nas się tym zajmuje i kosztuje to 199 EURO netto + 22% VAT, ale z tego co wiem możesz skorzystać z promocji, którą w kwietniu zrobił boberek - koszt to 99 EURO + 22% VAT - wlicza się w to logi + opinia specjalisty

to dla mnie dwa razy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Torwar :good: tam się wszystko zaczęło :good:

i tu się wszystko skończy :polew:

oj chyba spoty w sezonie 09 to tylko u sąsiada będe miał :drunk:

Krzysiu no zerwij smycz i wpadnij bo od ślubu to Cię dwa razy widziałem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w końcu kiedy i gdzie te spoty? w poniedziałek czy we wtorek? Czy 2 razy w tygodniu?

Dla mnie może być w poniedziałek na Torwarze, a we wtorek w promce, :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech będzie ten Torwar skoro tak za nim tęsknicie. Obawiam się jednak tego, że poza wspomnianymi już problemami organizacyjno-logistycznymi (pogoda, deszcz) ci którzy najbardziej krzyczą za Torwarem wogóle się na nim nie pojawią :thumbdown: Wnoszę po tym, że żadnego z tych jegomościów wogóle nie widziałem na ostatnich spotach. Możliwe, że właśnie dlatego, że nie odbywały się na Torwarze :wink4:

Mam nadzieję, że to się zmieni po przeniesieniu spotów w ich "ulubione miejsce". Przykro by było przekonać się, że to wszystko była tylko hipokryzja :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wy tylko lać i wpierdzielać :polew: :polew: :polew:

Ktoś dostał w pysk na spocie?

NIe mówiłem o laniu po pyskach, tylko laniu do pisuaru :polew: :polew: :polew:

Tudzież pod drzewem :decayed:

Niech będzie ten Torwar skoro tak za nim tęsknicie. Obawiam się jednak tego, że poza wspomnianymi już problemami organizacyjno-logistycznymi (pogoda, deszcz) ci którzy najbardziej krzyczą za Torwarem wogóle się na nim nie pojawią :thumbdown: Wnoszę po tym, że żadnego z tych jegomościów wogóle nie widziałem na ostatnich spotach. Możliwe, że właśnie dlatego, że nie odbywały się na Torwarze :wink4:

Mam nadzieję, że to się zmieni po przeniesieniu spotów w ich "ulubione miejsce". Przykro by było przekonać się, że to wszystko była tylko hipokryzja :gwizdanie:

Malinowy cfaniaku, stare wróble na takie plewy chcesz brać? :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie widział już ktoś?

Wczoraj bylem fajny film :) Jak ktos lubie takie filmy lub ogladal poprzednie czesci to polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...