Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Hey tak wogole. CZy ja juz mówilem ze nienawidze zimy? Jak dla mnie to moze sie ona juz skonczyć.. A ja jeszcze dziś w biurze w Mińsku - tylko w Leb sobie strzelić. Chyba będę musial się przeprosić z dobrą kurtką zimową, nie mowiąc juz o odstaniu swoich kilku chwil by opony zmienić.

Czekam juz tylko na artykuły pt. " Zima zaskoczyła drogowców"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey tak wogole. CZy ja juz mówilem ze nienawidze zimy? Jak dla mnie to moze sie ona juz skonczyć.. A ja jeszcze dziś w biurze w Mińsku - tylko w Leb sobie strzelić. Chyba będę musial się przeprosić z dobrą kurtką zimową, nie mowiąc juz o odstaniu swoich kilku chwil by opony zmienić.

Czekam juz tylko na artykuły pt. " Zima zaskoczyła drogowców"

W mińsku rano było lux. Teraz jest masakra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam juz tylko na artykuły pt. " Zima zaskoczyła drogowców"

No w tym wypadku to chyba możnaby było powiedzieć, że zaskoczyła..

Co innego jak ich zaskakuje w Grudniu.. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ja poproszę przsadnie obrzydliwe bogactwo, harem i R8. :kox:

Łukasz liczę na Ciebie..

Jedyny bogactwo jakie może Ci wyczarowac to bogactwo w potomków :decayed::naughty:

a tu jak zwykle nic poza jebaniem banialuków :decayed:

E tam. Bardzo rzeczowa dyskusja na temat :)

Grunt że Poznaniaków doganiamy :decayed:

Musiałem w tej wersji interweniowac bo chłopaki nie dawali rady :naughty:...Malik musisz mi za to zapłacic 200 eurogąbek :decayed::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałem w tej wersji interweniowac bo chłopaki nie dawali rady

A właśnie miałem sie Ciebie spytać czy żona nie wyjechała gdzieś daleko ???? bo strasznie Ci sie łańcuch poluzował :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey tak wogole. CZy ja juz mówilem ze nienawidze zimy? Jak dla mnie to moze sie ona juz skonczyć.. A ja jeszcze dziś w biurze w Mińsku - tylko w Leb sobie strzelić. Chyba będę musial się przeprosić z dobrą kurtką zimową, nie mowiąc juz o odstaniu swoich kilku chwil by opony zmienić.

Czekam juz tylko na artykuły pt. " Zima zaskoczyła drogowców"

W mińsku rano było lux. Teraz jest masakra...

Dotarlem to 20 min temu wiec wiem cos na ten temat. A niestety musialem sie tu dotelepać astrą.. na szczescie ma zimówki.. jeszcze z zeszlego sezonu ale zimowki.. ;p[br]Dopisany: 14 Październik 2009, 10:07_________________________________________________http://www.tvn24.pl/-1,1623886,0,1,krajowa-19-rajd-pijanego-motorowerzysty,wiadomosc.html[br]Dopisany: 14 Październik 2009, 10:07_________________________________________________http://www.tvn24.pl/-1,1623872,0,1,zimowe-zalamanie-ludzie-bez-pradu--rozbite-auta,wiadomosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drętwe te modelki. Pokaz bielizny w wykonaniu króliczków z gali Auto Playboya zdecydowanie lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam juz tylko na artykuły pt. " Zima zaskoczyła drogowców"

No w tym wypadku to chyba możnaby było powiedzieć, że zaskoczyła..

Co innego jak ich zaskakuje w Grudniu.. :gwizdanie:

Nosfer od tygodnia trąbią gdzie tylko mozna ze w srode snieg bedzie zapier.dalał..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałem w tej wersji interweniowac bo chłopaki nie dawali rady

A właśnie miałem sie Ciebie spytać czy żona nie wyjechała gdzieś daleko ???? bo strasznie Ci sie łańcuch poluzował :wink4:

Nie no Żona cały czas przy mnie..tylko a to się uczy..a to w szkole..właśnie miałem ją dziś podrzucic do szkoły do Lublina..ale napisał mi Hugo, że czeka mnie 10 km korka :blink::shocked: :shocked: :shocked::wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drętwe te modelki. Pokaz bielizny w wykonaniu króliczków z gali Auto Playboya zdecydowanie lepszy.

Te to sie chociaż ruchać potrafią - Eee.. tzn ruszać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Żona cały czas przy mnie..tylko a to się uczy..

Aaa , to przepraszam , wiesz , Poziek cały czas trąbi ,że z Ciebie taki pantoflarz to chciałem sie upewnić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się ogarnij :takiego: bo to moskal szuka pokrywy - admin a postów nie czyta... :wink4:

Ogarnij się, bo to Ty pytałeś o linka tego człowieczka, co to ma mu ŻYŁA na kuuu ... tzn. fallusie pęknąć :naughty::kox::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnij się, bo to Ty pytałeś o linka tego człowieczka, co to ma mu ŻYŁA na kuuu ... tzn. fallusie pęknąć :naughty::kox::polew:

fajfusie ?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie:

Droga Redakcjo,

Proszę o pomoc! Kilka tygodni temu, jadąc do pracy zostawiłam w domu męża, jak zwykle na sofie przed TV. Nie ujechałam daleko, kiedy silnik nagle odmówił posłuszeństwa. Wróciłam więc pieszo do domu żeby poprosić męża o pomoc, a kiedy weszłam nie mogłam uwierzyć własnym oczom w to, co zobaczyłam! Mój mąż baraszkował w sypialni z córką sąsiadów!

Pragnę w tym miejscu nadmienić, iż ja mam 32 lata, mąż 34, a córka sąsiadów 22! Byliśmy z mężem razem od 10 lat. Kiedy go skonfrontowałam, załamał się i wyznał, że miał te relacje przez ostatnie 6 miesięcy, od czasu, kiedy stracił pracę. Jak mi wyznał potem, miał potężny dół i czuł się zupełnie bezwartościowy.

Postawiłam więc mu ultimatum: albo ona albo ja. Kocham męża, ale od czasu postawienia przeze mnie tego warunku nastąpiły "ciche dni". Odmówił pójścia na terapię rodzinną i czuje, że tracę z nim kontakt.

Droga Redakcjo, błagam o pomoc.

Z poważaniem

Eugenia.

Odpowiedź:

Droga Eugenio.

Powodów nagłego zatrzymania się silnika może być kilka. Sprawdź przede wszystkim czy nie ma przerwy w dopływie paliwa. Jeśli dopływ paliwa jest OK, sprawdź czy nie ma jakiegoś luźnego przewodu elektrycznego w systemie wtryskowym. Jeśli jest on w porządku, prawdopodobnie błąd leży w pompie paliwowej podającej zbyt niskie ciśnienie do silnika. Mam nadzieję, że to pomoże.

Z poważaniem

Andrzej

:polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...